Премини към съдържанието
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от callpchelp
      Телефона е използван, без драскотини и удари. Държан е във кейс и от закупуването му е е ваден от там. Работи отлично.

Вграден GPS
      Touch Screen
      SIM карта
      Микро SIM
      Процесорни ядра
      2 ядра
      Скорост на процесора
      1.2 GHz
      RAM
      512 MB
      Вътрешна памет
      4 GB
      Слот за карта 
      Да
      Пълно описание:

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/samsung/j100h-galaxy-j1-dual-p264531033/#opisanie
    • от Jesus Kostov
      Здравейте, вчера си взех от една автокъща Golf 4 Cabrio 2.0 115 коня Бензин 2000год. И като цяло за пръв път ще карам такава кола.
      Искам да ви попитам за слабите и силните места, тоест за плюсовите и минусите и. Дали съм направил добър избор за цената от 3500лв. btw вътре е с кожен салон и подгрев на седалките.
    • от Деньо Денев
      Здравейте! На скоро си купих ТВ ето този модел  https://www.emag.bg/televizor-led-smart-samsung-55-138-cm-55mu6102-4k-ultra-hd-ue55mu6102kxxh/pd/DP3V67BBM/  55MU6102 на самсунг и всичко си е ок, но има само един проблем, който не мога да оправя и то е не може да разпознае български когато говоря на микрофона на  дистанционното. Какво трябва да променя и направя, благодаря!
    • от NiGh7
      Здравейте,
      Дикретно на въпроса - как, ако мога, да възстановя изтрити снимки на S8 без ROOT, понеже телефона е все още в гаранция.
    • от R4bb1t
      Здравейте, отскоро съм със Samsung Galaxy S7 (G930F) и имам проблем с намирането на преден протектор... Както знаете екранът е леко извит и оттам идват всички проблеми... Има много мнения по този въпрос и не знам на кое да разчитам. Искам телефонът да е добре защитен! В момента съм с фолио по целия екран, но то постоянно се отлепя отсрани заради кейса на телефона. Гледах за стъклен - единият дори не обхваща целия екран и не съм сигурен доколко е полезен, другият (който е по целия екран) се бил отлепвал веднага след слагането заради извитото. Бях се спрял на вариант, в който съм без никакво предпазно средство на екрана, но си ме е страх. Вие как използвате телефончето? На кой протектор разчитате? Давайте съвети!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.