Премини към съдържанието
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Георги Л.
      Тъй като искам да си вземем P10-тката искам да се ориентирам и с Вас, даите ми някви мнения кво няма,кво има минуси плюсове и всичко гледах ревюта неща но все пак пиша тук така че даваите мнения! 
    • от milva0720 M
      Здравейте,
      Колебая се между следните телефони: Samsung A3, A5 и Huawei P10 Lite. Може и друг, но да е със сходни характеристики. Екран, не по-голям от 5,2 инча, по възможност с по-висока резолюция и Gorilla Glass (3/4). Добър процесор, напр. 8 ядрен 1,7 или 1,9, или  2 броя 4ядрен по 1,7 и 2,1, примерно. RAM най-малко 2  GB, вътрешна памет поне 16 GB, задна камера поне 12 MP, предна няма значение, батерия - не по-малка от 2300 мАч, с висок battery endurance. Android 7  или 6 със бъдещ ъпгрейд до 7. Сензор за пръстови отпечатъци. 4G.
      Huawei P10 Lite има голяма батерия, но нисък battery endurance според gsmarena.com. Максимален бюджет 600 лева.
      Ще се радвам ако можете да ми помогнете. Прикачвам няколко снимки от моите проучвания върху трите модела от заглавието.
      Благодаря предварително!

• от crashgold
      Здравейте. Незнам дали тук е мястото на темата.. Та ако е възможно мнение   за  Този  компютър  .. Ще се ползва за интернет и леко игрово натоварване .   Та ако не е 'ОК' компютъра ... Ще помоля да ми препоръчате от този сайт .Тъй като съм неграмотен (откъм процесори видео карти . и тн.) ... .. Бюджета ми е 1000лв .  Желая да е от този магазин.   Благодаря за разбирането    ! 
    • от bumblebee
      Здравейте, 
      можете ли да ми кажете дали се е развалил телевизорът или  нещо е натиснато? Не съм бил у нас като е станало това, но........ телевизорът работи - менюта канали и тн., но картината я няма... ето пращам ви снимкa
      Моделът е SAMSUNG UE55HU7

• от rumen_grigorov94
      Здравейте, щи си закупувам телефон и се колебая между два модела:
      Huawei p10 lite 
      Samsung Galaxy a5 2017 
      Ако може някой да ми даде адекватен съвет с плюсове и минуси за двата модела ще съм му благодарен ! 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.