Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Елефоните са чук на хардуер и на хартия, но софтуерът ще те разочарова. Ако толкова държиш на самсунг, купи си S4 мини, въпреки че и той е стар. Ако може да дадеш 20 лв. повече, купи си А3, в сравнение с другите модели е по-нов(от тази година). И все пак да кажа още няколко модела: Asus Zenfone 5, LG G3 S и ако те кефи дизайна на айфоната хвърли око на Lenovo S60(за мен е най-удачният избор като цена-качество).

Благодаря,даде ми доста хубава информация.А да,давайте още мнения и предложения :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Незнам, аз съм си много доволен от телефона! Бърз процесор 1.4, много памет 16ГБ, 8МП Камера. Супер е телефона. За тази цена по-добър няма да намериш! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

До 400 лева бюджет веднага Samsung Galaxy J5 просто е убиец в този бюджет !!!  S3 Neo - първо стар процесор Qualcomm  Snapdragon 400 с архитектура Cortex A7 , видео ускорител Andreno 305 а в случея при J5 е с Andreno 306 , стара визия , 4.4.2 KitKat ( стария firmware) , по слаба камера сравнение с J5 , по слаба батерия в случея при S3 Neo-то 2100mah  /// J5 е с 5.1 Lolipop (новия firmware на samsung) , с по новия процесор -  Qualcomm  Snapdragon 410 с архитектура Cortex A53 , 13 mgpx задна камера и 5mgpx предна , докато S3 Neo има 8mgpx задна и 1.9mgpx предна , батерията при J5 е 2600mah !!! В Технополис Samsung Galaxy J5 е на промоция до 14.01.2016 на цена 349 лева !!! 

Редактирано от ayo1337 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 часа, ayo1337 написа:

До 400 лева бюджет веднага Samsung Galaxy J5 просто е убиец в този бюджет !!!  S3 Neo - първо стар процесор Qualcomm  Snapdragon 400 с архитектура Cortex A7 , видео ускорител Andreno 305 а в случея при J5 е с Andreno 306 , стара визия , 4.4.2 KitKat ( стария firmware) , по слаба камера сравнение с J5 , по слаба батерия в случея при S3 Neo-то 2100mah  /// J5 е с 5.1 Lolipop (новия firmware на samsung) , с по новия процесор -  Qualcomm  Snapdragon 410 с архитектура Cortex A53 , 13 mgpx задна камера и 5mgpx предна , докато S3 Neo има 8mgpx задна и 1.9mgpx предна , батерията при J5 е 2600mah !!! В Технополис Samsung Galaxy J5 е на промоция до 14.01.2016 на цена 349 лева !!! 

Процесора е по-нов, но не и по-мощен. За такъв телефон много малко памет. Батерията си държи нормално :) Не се заяждам. Просто изказвам мнение, за мен С3-нео е по добър. Все пак всеки си има вкус.  

СВОБОДНА ПАМЕТ 4.3 ( точно от технополис е тази характеристика)

4.3 GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Momchil5 написа:

Процесора е по-нов, но не и по-мощен. За такъв телефон много малко памет. Батерията си държи нормално :) Не се заяждам. Просто изказвам мнение, за мен С3-нео е по добър. Все пак всеки си има вкус.  

СВОБОДНА ПАМЕТ 4.3 ( точно от технополис е тази характеристика)

4.3 GB

Как ще не е по мощен като е по нов ? виж тестове и тогава спори ;)  1.2ghz архитектура Cortex A53 a S3-Neo-то е Cortex A7 доста старо и 410 е по икономичен от 400 и по производителен !!! Нали има опция за карта с памет какъв му е проблема че има 8GB памет а S3-Neo-то има 16GB ? Тя че си държи нормално държи си ама не колко J5 съм сигурен на 100% !!! То ако не е по мощен защо слагат по нов от колкото стария ? Samsung Galaxy A5 също е с Snapdragon 410 и A3 също ! Защо не слагат Snapdragon 400 нали е по мощен ? Замисли се близо е до акъла ! Апък S3-Neo-то вади малко над 20 000 точки на antutu benchmark а J5 вади малко над 21 000 точки ? Нали не е по мощен ? Има клипове колкото искаш в youtube !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Георги Л.
        Тъй като искам да си вземем P10-тката искам да се ориентирам и с Вас, даите ми някви мнения кво няма,кво има минуси плюсове и всичко гледах ревюта неща но все пак пиша тук така че даваите мнения! 
      • от milva0720 M
        Здравейте,
        Колебая се между следните телефони: Samsung A3, A5 и Huawei P10 Lite. Може и друг, но да е със сходни характеристики. Екран, не по-голям от 5,2 инча, по възможност с по-висока резолюция и Gorilla Glass (3/4). Добър процесор, напр. 8 ядрен 1,7 или 1,9, или  2 броя 4ядрен по 1,7 и 2,1, примерно. RAM най-малко 2  GB, вътрешна памет поне 16 GB, задна камера поне 12 MP, предна няма значение, батерия - не по-малка от 2300 мАч, с висок battery endurance. Android 7  или 6 със бъдещ ъпгрейд до 7. Сензор за пръстови отпечатъци. 4G.
        Huawei P10 Lite има голяма батерия, но нисък battery endurance според gsmarena.com. Максимален бюджет 600 лева.
        Ще се радвам ако можете да ми помогнете. Прикачвам няколко снимки от моите проучвания върху трите модела от заглавието.
        Благодаря предварително!

• от crashgold
        Здравейте. Незнам дали тук е мястото на темата.. Та ако е възможно мнение   за  Този  компютър  .. Ще се ползва за интернет и леко игрово натоварване .   Та ако не е 'ОК' компютъра ... Ще помоля да ми препоръчате от този сайт .Тъй като съм неграмотен (откъм процесори видео карти . и тн.) ... .. Бюджета ми е 1000лв .  Желая да е от този магазин.   Благодаря за разбирането    ! 
      • от bumblebee
        Здравейте, 
        можете ли да ми кажете дали се е развалил телевизорът или  нещо е натиснато? Не съм бил у нас като е станало това, но........ телевизорът работи - менюта канали и тн., но картината я няма... ето пращам ви снимкa
        Моделът е SAMSUNG UE55HU7

• от rumen_grigorov94
        Здравейте, щи си закупувам телефон и се колебая между два модела:
        Huawei p10 lite 
        Samsung Galaxy a5 2017 
        Ако може някой да ми даде адекватен съвет с плюсове и минуси за двата модела ще съм му благодарен ! 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.