Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Препоръчайте някой шуутър.Говоря за FPS игра,с добра графика.Crysis,Metro,COD,Battlefield,всичко съм изиграл.Напоследък имам свободно време,та се чудя какво да поцъкам

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А защо не пробваш ,нещо малко по различно напр. G.T.A IV

Играя петицата,интересна е,но ми поомръзна 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Препоръчайте някой шуутър.Говоря за FPS игра,с добра графика.Crysis,Metro,COD,Battlefield,всичко съм изиграл.Напоследък имам свободно време,та се чудя какво да поцъкам

Какви жанрове предпочиташ ?Бих ти препоръчал  Tom Clancy`s Splinter Cell,Splinter Cell Blacklist,Watch Dogs,Dying Light,Mass Effect 1,2,3 ,Dead Space трилогията,Batman Arkham City,Batman Arkham Asylum,Arkham Origins,Arkham Knight.Като последните поредици определено не са шутъри,но заслужават внимание.

Поздрави !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Dying Light е страхотна,превъртях я на един дъх.Относно Батмана , Том Кланси ,Watch Dogs,просто не си падам по Търд пърсън геймс :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Bioshock Infinite , Far Cry 4 , Borderlands The Pre Sequel  , Killing Floor 2 ,  Wolfenstein The Old Blood. Metro Redux ли си играл или старите? 

И Redux и старите.Far Cry 4 играх,килинг флора ми се вижда гадничка като графика.Уолфенщейна 2-те новите и тях на 1 дъх врътнах .Взех си ЦС:ГО ама е пълно с хакерчета,евтина е играта и не ги интересува бана,и ме дразнят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Виж Alien Isolation , но не е шуутър ама си заслужава. (ако не си е играл) 

ПС Виж Evolve 

Редактирано от YordanYordanov1 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Виж Alien Isolation , но не е шуутър ама си заслужава. (ако не си е играл) 

ПС Виж Evolve 

Alien Isolation сега ще я почна да я видя.Чудя се за Payday 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Payday 2 , но да е мулти. Medal of Honor: Warfighter играл ли си я? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Payday 2 , но да е мулти. Medal of Honor: Warfighter играл ли си я? 

Мда,доста интересна,но за съжаление поостаря 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В момента няма интересни заглавия чак към края на  септември до краят на годината ще има интересни заглавия. И аз не обичам RPG игри ама като няма какво да се играе  цъкам Вещера   :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз сега въртя DOOM 3 BFG Edition на 4К. Харесва ми картината. Почнах и Hard Reset - също добра картина от старата школа.  Ако ти харесва нещо от рода на Serious Sam  с ъпгрейди на оръжия и други неща, това е играта ако не си я играл. И като казах Hard Reset,  се сетих за едно много добра игра. Беше игра на ...забравих коя година, но я превъртях няколко пъти. Става въпрос за Singularity.  Ако не си играл Call Of Juares Gunslinger,  става за разтоварване, въпреки анимираната картина. 

И сега ще ти кажа една игра, която никога не предполагах, че ще играя - Sanctum 2 - смесица между fps  и стратегия - строиш укрепления преди да те нападнат, поставяш разни автоматични оръжия, които се ъпгрейдват и накрая гледаш какво ще стане като те нападнат орди извънземни. През това време си правиш стратегия как да не пуснеш нито един извънземен гад до генератора и пуцаш на воля

И една супер игричка за мен - Shadow Warrior. На челните места в класацията ми е. Скоро пуснаха и DX11  за нея, доскоро бе DX9. Само че си иска яка карта за всички ефекти на 1080p.

ПП: Като споменах горе "игра на годината", сега се сетих и за RAGE. Наистина е добра, доста време ме остави седнал зад монитора. Това е една от малкото игри, която почнах да въртя втори път веднага, след като я превъртях. Само си вдигнах трудността на макс. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
    • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз сега въртя DOOM 3 BFG Edition на 4К. Харесва ми картината. Почнах и Hard Reset - също добра картина от старата школа.  Ако ти харесва нещо от рода на Serious Sam  с ъпгрейди на оръжия и други неща, това е играта ако не си я играл. И като казах Hard Reset,  се сетих за едно много добра игра. Беше игра на ...забравих коя година, но я превъртях няколко пъти. Става въпрос за Singularity.  Ако не си играл Call Of Juares Gunslinger,  става за разтоварване, въпреки анимираната картина. 

И сега ще ти кажа една игра, която никога не предполагах, че ще играя - Sanctum 2 - смесица между fps  и стратегия - строиш укрепления преди да те нападнат, поставяш разни автоматични оръжия, които се ъпгрейдват и накрая гледаш какво ще стане като те нападнат орди извънземни. През това време си правиш стратегия как да не пуснеш нито един извънземен гад до генератора и пуцаш на воля

И една супер игричка за мен - Shadow Warrior. На челните места в класацията ми е. Скоро пуснаха и DX11  за нея, доскоро бе DX9. Само че си иска яка карта за всички ефекти на 1080p.

ПП: Като споменах горе "игра на годината", сега се сетих и за RAGE. Наистина е добра, доста време ме остави седнал зад монитора. Това е една от малкото игри, която почнах да въртя втори път веднага, след като я превъртях. Само си вдигнах трудността на макс. 

Не харесвам Сериозния Сам,играх го и се кефех като бях малък.При него само стреляш,нищо заинтригуващо.Предочитам игри с история...Обожавам и стратегиите,но сега съм на вълна шуутъри.Дуума е класика :)

В моята класация на челно място е Метрото....уникална игра,съчетание м/у графика и история.После е стар крафта,от него пак детски спомени

Така като говоря,излиза,че не съм излизал от нас  :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом обичаш история, някой спомена ли S.T.A.L.K.E.R. ? Има версии с графика, която направо ще смаже видеокартата ти. Ще се влачи с 10  fps. Например Lost Alpha. Crysis 3  ряпа да яде. Ако не си виждал тежка игра, пробвай тоя мод. Иначе моя любим мод е SGM 2.2  и няма да споря какво , защо и как. 

Погледни и Dead Fall Adventures - смесица между fps  и пъзели. Трябва яко мислене. Аз бях почнал да я играя, но не ми остава време от други игри да я доизиграя. Нещо като историята на Индиана Джоунс - немци, археолози, и Инди с мадама. Бива си я играта, стига да ти се мисли. 

Dead Island Riptide  е предвестника на Dying Light. Не знам дали си я играл, но тая игра ми отне над 100 часа да я превъртя. Малко по-малко чалъми има в нея, няма паркур, но пък ако обичаш зомбитата, не е зле. Ако не бе Dying Light  бих казал, че е най-добрата от тоя жанр. 

Left 4 Dead - нещо подобно, но това си е направо кооп игра. 

Каза че не обичаш Serious Sam, иначе бих ти предложил Necrovision и Necrovision Lost Company - Първата световна война, немски зомбита, мистика и много пуцаница.  Графиката е добра. 

И още една, която чака да бъде изиграна от мен - The Darknes II. Като цяло ме кефи, макар че графиакта е банална. 

Dishonored - не я играя и не си я купих, защото няма руски превод. А аз подобни игри без руски превод не играя. Иначе ми хареса като я почнах. 

Thief - Поне графиката е тежка. Отново съм играл малко, може би някога ще се запаля и по нея.

Ами общо взето ти казах какви игри имам на компа си, като пропуснах някои от типа на Serious Sam и тия, които се споменаха по-горе. 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всички COD ли си играл? Играл ли си Black OPS 1? Мен ме изкърти от кеф, защото е обвързана с много конспирации, по които бях запален и за които през годините бях чел и мисиите на играта се преплитат със световни събития.

Пример:

-Има мисии през войната във Виетнам. Всичко е пресъздадено много реалистично.

-Когато изстрелват руската космическа совалка в надпреварата на Студената Война и се взривява на площадката (официална версия), в играта ръководиш екип, който саботира мисията и взривява совалката по време на излитането.

-Ако някои сте чели за конспирацията, че част от нацисткия елит се е спасил на Антарктида, в играта ще видите, че имате мисии срещу нацистите и там на ледения континент. 

Самият сюжет ме грабна.

Бих ти препоръчал: Half-Life - всичките (с един от най-добрите гейм сюжети на всички времена), Far Cry - всичките, Unreal Tournament, Medal of Honor - ако ти се играе нещо за ВСВ, Bioshock

Редактирано от baner4ooo (преглед на промените)
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

@bildera_  този мод за коя S.T.A.L.K.E.R. е? Защото сега го инсталирвам , защото изглежда уникално!  :D

Трябва да си разбрал вече, щом си го теглил в 11 часа. Доколкото се сещам, така е трябвало да изглежда първия СТАЛКЕР по замисъла на разработчиците. Той мода изглежда уникално, но трябва и уникална видеокарта за него, особено ако се пусне тревата на максимум. Иначе лично мен ме дразнеха някои неща, като например еднаквите текстури на асфалта, многото шарения когато гледаш срещу слънцето и това, че трябва да пускаш фенерчето дори през деня, ако си влязал в някоя къща или си на сянка. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Трябва да си разбрал вече, щом си го теглил в 11 часа. Доколкото се сещам, така е трябвало да изглежда първия СТАЛКЕР по замисъла на разработчиците. Той мода изглежда уникално, но трябва и уникална видеокарта за него, особено ако се пусне тревата на максимум. Иначе лично мен ме дразнеха някои неща, като например еднаквите текстури на асфалта, многото шарения когато гледаш срещу слънцето и това, че трябва да пускаш фенерчето дори през деня, ако си влязал в някоя къща или си на сянка. 

Сталкера е страхотен....обаче ме дразни,че вратата на първата мисия не ми се отваря.Много досаден бъг,пък и не мога да го оправя.Иначе изглежда доста добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом обичаш история, някой спомена ли S.T.A.L.K.E.R. ? Има версии с графика, която направо ще смаже видеокартата ти. Ще се влачи с 10  fps. Например Lost Alpha. Crysis 3  ряпа да яде. Ако не си виждал тежка игра, пробвай тоя мод. Иначе моя любим мод е SGM 2.2  и няма да споря какво , защо и как. 

Ейй, изпревари ме! :P 

Освен, че ще задъха всеки комп, то и графично бие доста нафукани съвременни заглавия. Специално Lost Alpha за мен не е най-добрият мод, но е един от добрите.

Може да опита "Ф.О.Т.О.Г.Р.А.Ф.". За мен мода с най-добрата история е "Упавшая звезда. Честь наемника". Просто страхотна! А тепърва какви модове ще излизат...Есента се очаква SGM 3.0 Червеният октомври - очаква се да е нещо изключително.

Изобщо S.T.A.L.K.E.R. е необятна вселена. Това е игра с изключително богат геймплей в която има абсолютно всичко.

Шапка свалям на всички тези модостроители, които държат тази игра жива и то абсолютно безплатно, жертвайки голяма част от личното си време, за да можем ние да се забавлявам пред мониторите.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

@lindroos1 играл ли си Half Life 2 с Cinematic Mod? 

Мне,играта я зарязах преди години,но нищо не ми пречи сега пак да я пробвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.