Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

lindroos1    254

Препоръчайте някой шуутър.Говоря за FPS игра,с добра графика.Crysis,Metro,COD,Battlefield,всичко съм изиграл.Напоследък имам свободно време,та се чудя какво да поцъкам

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

lindroos1    254

А защо не пробваш ,нещо малко по различно напр. G.T.A IV

Играя петицата,интересна е,но ми поомръзна 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Препоръчайте някой шуутър.Говоря за FPS игра,с добра графика.Crysis,Metro,COD,Battlefield,всичко съм изиграл.Напоследък имам свободно време,та се чудя какво да поцъкам

Какви жанрове предпочиташ ?Бих ти препоръчал  Tom Clancy`s Splinter Cell,Splinter Cell Blacklist,Watch Dogs,Dying Light,Mass Effect 1,2,3 ,Dead Space трилогията,Batman Arkham City,Batman Arkham Asylum,Arkham Origins,Arkham Knight.Като последните поредици определено не са шутъри,но заслужават внимание.

Поздрави !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

Dying Light е страхотна,превъртях я на един дъх.Относно Батмана , Том Кланси ,Watch Dogs,просто не си падам по Търд пърсън геймс :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

Bioshock Infinite , Far Cry 4 , Borderlands The Pre Sequel  , Killing Floor 2 ,  Wolfenstein The Old Blood. Metro Redux ли си играл или старите? 

И Redux и старите.Far Cry 4 играх,килинг флора ми се вижда гадничка като графика.Уолфенщейна 2-те новите и тях на 1 дъх врътнах .Взех си ЦС:ГО ама е пълно с хакерчета,евтина е играта и не ги интересува бана,и ме дразнят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Виж Alien Isolation , но не е шуутър ама си заслужава. (ако не си е играл) 

ПС Виж Evolve 

Редактирано от YordanYordanov1 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

Виж Alien Isolation , но не е шуутър ама си заслужава. (ако не си е играл) 

ПС Виж Evolve 

Alien Isolation сега ще я почна да я видя.Чудя се за Payday 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Payday 2 , но да е мулти. Medal of Honor: Warfighter играл ли си я? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

Payday 2 , но да е мулти. Medal of Honor: Warfighter играл ли си я? 

Мда,доста интересна,но за съжаление поостаря 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В момента няма интересни заглавия чак към края на  септември до краят на годината ще има интересни заглавия. И аз не обичам RPG игри ама като няма какво да се играе  цъкам Вещера   :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    BG-Team-DRIFT    8035

Аз сега въртя DOOM 3 BFG Edition на 4К. Харесва ми картината. Почнах и Hard Reset - също добра картина от старата школа.  Ако ти харесва нещо от рода на Serious Sam  с ъпгрейди на оръжия и други неща, това е играта ако не си я играл. И като казах Hard Reset,  се сетих за едно много добра игра. Беше игра на ...забравих коя година, но я превъртях няколко пъти. Става въпрос за Singularity.  Ако не си играл Call Of Juares Gunslinger,  става за разтоварване, въпреки анимираната картина. 

И сега ще ти кажа една игра, която никога не предполагах, че ще играя - Sanctum 2 - смесица между fps  и стратегия - строиш укрепления преди да те нападнат, поставяш разни автоматични оръжия, които се ъпгрейдват и накрая гледаш какво ще стане като те нападнат орди извънземни. През това време си правиш стратегия как да не пуснеш нито един извънземен гад до генератора и пуцаш на воля

И една супер игричка за мен - Shadow Warrior. На челните места в класацията ми е. Скоро пуснаха и DX11  за нея, доскоро бе DX9. Само че си иска яка карта за всички ефекти на 1080p.

ПП: Като споменах горе "игра на годината", сега се сетих и за RAGE. Наистина е добра, доста време ме остави седнал зад монитора. Това е една от малкото игри, която почнах да въртя втори път веднага, след като я превъртях. Само си вдигнах трудността на макс. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
    • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

Аз сега въртя DOOM 3 BFG Edition на 4К. Харесва ми картината. Почнах и Hard Reset - също добра картина от старата школа.  Ако ти харесва нещо от рода на Serious Sam  с ъпгрейди на оръжия и други неща, това е играта ако не си я играл. И като казах Hard Reset,  се сетих за едно много добра игра. Беше игра на ...забравих коя година, но я превъртях няколко пъти. Става въпрос за Singularity.  Ако не си играл Call Of Juares Gunslinger,  става за разтоварване, въпреки анимираната картина. 

И сега ще ти кажа една игра, която никога не предполагах, че ще играя - Sanctum 2 - смесица между fps  и стратегия - строиш укрепления преди да те нападнат, поставяш разни автоматични оръжия, които се ъпгрейдват и накрая гледаш какво ще стане като те нападнат орди извънземни. През това време си правиш стратегия как да не пуснеш нито един извънземен гад до генератора и пуцаш на воля

И една супер игричка за мен - Shadow Warrior. На челните места в класацията ми е. Скоро пуснаха и DX11  за нея, доскоро бе DX9. Само че си иска яка карта за всички ефекти на 1080p.

ПП: Като споменах горе "игра на годината", сега се сетих и за RAGE. Наистина е добра, доста време ме остави седнал зад монитора. Това е една от малкото игри, която почнах да въртя втори път веднага, след като я превъртях. Само си вдигнах трудността на макс. 

Не харесвам Сериозния Сам,играх го и се кефех като бях малък.При него само стреляш,нищо заинтригуващо.Предочитам игри с история...Обожавам и стратегиите,но сега съм на вълна шуутъри.Дуума е класика :)

В моята класация на челно място е Метрото....уникална игра,съчетание м/у графика и история.После е стар крафта,от него пак детски спомени

Така като говоря,излиза,че не съм излизал от нас  :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    BG-Team-DRIFT    8035

Щом обичаш история, някой спомена ли S.T.A.L.K.E.R. ? Има версии с графика, която направо ще смаже видеокартата ти. Ще се влачи с 10  fps. Например Lost Alpha. Crysis 3  ряпа да яде. Ако не си виждал тежка игра, пробвай тоя мод. Иначе моя любим мод е SGM 2.2  и няма да споря какво , защо и как. 

Погледни и Dead Fall Adventures - смесица между fps  и пъзели. Трябва яко мислене. Аз бях почнал да я играя, но не ми остава време от други игри да я доизиграя. Нещо като историята на Индиана Джоунс - немци, археолози, и Инди с мадама. Бива си я играта, стига да ти се мисли. 

Dead Island Riptide  е предвестника на Dying Light. Не знам дали си я играл, но тая игра ми отне над 100 часа да я превъртя. Малко по-малко чалъми има в нея, няма паркур, но пък ако обичаш зомбитата, не е зле. Ако не бе Dying Light  бих казал, че е най-добрата от тоя жанр. 

Left 4 Dead - нещо подобно, но това си е направо кооп игра. 

Каза че не обичаш Serious Sam, иначе бих ти предложил Necrovision и Necrovision Lost Company - Първата световна война, немски зомбита, мистика и много пуцаница.  Графиката е добра. 

И още една, която чака да бъде изиграна от мен - The Darknes II. Като цяло ме кефи, макар че графиакта е банална. 

Dishonored - не я играя и не си я купих, защото няма руски превод. А аз подобни игри без руски превод не играя. Иначе ми хареса като я почнах. 

Thief - Поне графиката е тежка. Отново съм играл малко, може би някога ще се запаля и по нея.

Ами общо взето ти казах какви игри имам на компа си, като пропуснах някои от типа на Serious Sam и тия, които се споменаха по-горе. 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Glenarvan    1025

Всички COD ли си играл? Играл ли си Black OPS 1? Мен ме изкърти от кеф, защото е обвързана с много конспирации, по които бях запален и за които през годините бях чел и мисиите на играта се преплитат със световни събития.

Пример:

-Има мисии през войната във Виетнам. Всичко е пресъздадено много реалистично.

-Когато изстрелват руската космическа совалка в надпреварата на Студената Война и се взривява на площадката (официална версия), в играта ръководиш екип, който саботира мисията и взривява совалката по време на излитането.

-Ако някои сте чели за конспирацията, че част от нацисткия елит се е спасил на Антарктида, в играта ще видите, че имате мисии срещу нацистите и там на ледения континент. 

Самият сюжет ме грабна.

Бих ти препоръчал: Half-Life - всичките (с един от най-добрите гейм сюжети на всички времена), Far Cry - всичките, Unreal Tournament, Medal of Honor - ако ти се играе нещо за ВСВ, Bioshock

Редактирано от baner4ooo (преглед на промените)
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    BG-Team-DRIFT    8035

@bildera_  този мод за коя S.T.A.L.K.E.R. е? Защото сега го инсталирвам , защото изглежда уникално!  :D

Трябва да си разбрал вече, щом си го теглил в 11 часа. Доколкото се сещам, така е трябвало да изглежда първия СТАЛКЕР по замисъла на разработчиците. Той мода изглежда уникално, но трябва и уникална видеокарта за него, особено ако се пусне тревата на максимум. Иначе лично мен ме дразнеха някои неща, като например еднаквите текстури на асфалта, многото шарения когато гледаш срещу слънцето и това, че трябва да пускаш фенерчето дори през деня, ако си влязал в някоя къща или си на сянка. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

Трябва да си разбрал вече, щом си го теглил в 11 часа. Доколкото се сещам, така е трябвало да изглежда първия СТАЛКЕР по замисъла на разработчиците. Той мода изглежда уникално, но трябва и уникална видеокарта за него, особено ако се пусне тревата на максимум. Иначе лично мен ме дразнеха някои неща, като например еднаквите текстури на асфалта, многото шарения когато гледаш срещу слънцето и това, че трябва да пускаш фенерчето дори през деня, ако си влязал в някоя къща или си на сянка. 

Сталкера е страхотен....обаче ме дразни,че вратата на първата мисия не ми се отваря.Много досаден бъг,пък и не мога да го оправя.Иначе изглежда доста добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Agentpat™    3554

Щом обичаш история, някой спомена ли S.T.A.L.K.E.R. ? Има версии с графика, която направо ще смаже видеокартата ти. Ще се влачи с 10  fps. Например Lost Alpha. Crysis 3  ряпа да яде. Ако не си виждал тежка игра, пробвай тоя мод. Иначе моя любим мод е SGM 2.2  и няма да споря какво , защо и как. 

Ейй, изпревари ме! :P 

Освен, че ще задъха всеки комп, то и графично бие доста нафукани съвременни заглавия. Специално Lost Alpha за мен не е най-добрият мод, но е един от добрите.

Може да опита "Ф.О.Т.О.Г.Р.А.Ф.". За мен мода с най-добрата история е "Упавшая звезда. Честь наемника". Просто страхотна! А тепърва какви модове ще излизат...Есента се очаква SGM 3.0 Червеният октомври - очаква се да е нещо изключително.

Изобщо S.T.A.L.K.E.R. е необятна вселена. Това е игра с изключително богат геймплей в която има абсолютно всичко.

Шапка свалям на всички тези модостроители, които държат тази игра жива и то абсолютно безплатно, жертвайки голяма част от личното си време, за да можем ние да се забавлявам пред мониторите.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

@lindroos1 играл ли си Half Life 2 с Cinematic Mod? 

Мне,играта я зарязах преди години,но нищо не ми пречи сега пак да я пробвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.