Премини към съдържанието
ivo_27

Искам да започна да тренирам

Препоръчан отговор

Здрасти на всички ! 

на 20 години съм тежа 75 килограма и съм висок 1.70 не мисля че съм много пълен но имам корем искам да отслабна и да оформя тялото си и тъй като нямам много опит  с това Можете ли да ми помогнете какво трябва да правя за начало имам щанга с лежанка тежести гири и т.н. .Ако някой може да ми каже какви упражнения да правя. Благодаря предварително 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бягане, това е най-естествения и лесен начин за сваляне на килограмите. особено тези на корема. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Лично аз съм свалил 40 килограма в срок от 7 месеца и ще кажа,че не само бягане трябва.Бягането е за сваляне на килограми като в тези килограми броим мускулната маса,мазнините и водата.За стягане на корема както ти искаш или като цяло да стопиш мазнините,гледайки максимално да запазиш мускула невредим ще е хубаво да комбинираш кардиото с фитнеса.Препоръчвам ти 3 пъти седмично кардио веднага след фитнес тренировка или най-добре сутрин на гладно.НО! само да кажа,че не става само с тренировки.60% от прогреса и правенето на добро тяло идва от кухнята останалите 40 от тренировките.Не е лесно само да ти кажа,но имаш ли желание смятам,че ще ти е ! А относно тренировките и стриктното хранене ти препоръчвам да се добереш до някои специалист или можеш онлайн,но от надежден сайт.Най добре fitbg.net или bbteam.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.