Премини към съдържанието
problem33

Дайте идеи за свързване на телефон и компютър

Препоръчан отговор

Искам да свържа на компютъра си web camera и да я включа към компа, след това искам когато съм навън да влизам през телефона и да виждам какво става вкъщи от телефона, не разбирам много от подобни програми или начини, та какво предлагате, как мога да направя подобно изчанчено нещо с тези неща. Приемам всякакви идеи, по възможност най-лесни и прости, благодаря предварително.

Мислих си като най-лесно да си звънна през скайп, ама не ми се струва много удачно сякаш? защото ще ми хаби от нета на тела и няма да стане , искам когато ми е кеф да влизам един вид като камера от тия на улиците , незнам, не искам да е нещо сложно, че не разбирам много, надявам се ми схванахте мисълта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кажи какъв е телефона, ако е смартфон работата е лесна. Също ще ти трябва нет и компютъра ще трябва да е включен. На сутринта ще обесня по-подброно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кажи какъв е телефона, ако е смартфон работата е лесна. Също ще ти трябва нет и компютъра ще трябва да е включен. На сутринта ще обесня по-подброно.

смартфон е , андроид, имам нет на тела, на компа, и да компа знам, че трябва да е включен, ок ще чакам.

между другото сега четох за сайта - ustream, пускам там едно излъчване, слагам парола, и тегля на телефона приложението и си търся канала, това добра идея ли е ? току що четох  и това измислих, М? Ще чакам и вашите мнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

смартфон е , андроид, имам нет на тела, на компа, и да компа знам, че трябва да е включен, ок ще чакам.

между другото сега четох за сайта - ustream, пускам там едно излъчване, слагам парола, и тегля на телефона приложението и си търся канала, това добра идея ли е ? току що четох  и това измислих, М? Ще чакам и вашите мнения.

Я прочети по добре още веднаж какво те пита човекът, а не говори какво си измислил. И го напиши на разбран език - свързано, а не какво то ти падне.

"Кажи какъв е телефона, ако е смартфон работата е лесна. Също ще ти трябва нет и компютъра ще трябва да е включен"

Редактирано от ПОТРЕБИТЕЛ 65 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има програми който са по скоро за намиране на телефона ако бъде откраднат или загубен, който позволяват да се се включи камерата на телефона дистанционно през интернет. Ако съм те разбрал правилно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Я прочети по добре още веднаж какво те пита човекът, а не говори какво си измислил. И го напиши на разбран език - свързано, а не какво то ти падне.

"Кажи какъв е телефона, ако е смартфон работата е лесна. Също ще ти трябва нет и компютъра ще трябва да е включен"

Не ми секарайте де.

Какъв е телефона, ако е смартфон работата е лесна. - Писал съм, в горния пост, че е смартфон.

Трябва да има нет и компютъра трябва д е включен. - Писал съм, имам нет на тела, на компа, и да компа знам, че трябва да е включен, ок ще чакам.

Какъв е проблема или просто търсите заяжданка??? И мисля, че е на разбран език, отделено със запетайки. Аз проблем не виждам, благодаря за отделеното внимание.

Редактирано от problem33 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето виж тук

и  тук

или напиши в търсачката програма за  гледане на камерата на ПЦ от тел

Редактирано от balki65 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

https://play.google.com/store/apps/details?id=mlc.webcam

но е с цена 2.84лева

И една камара безплатни:

https://play.google.com/store/search?q=webcam+watch&c=apps&price=1

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.