Премини към съдържанието
Iliqsss1

искам лаптопа ми да стане на бг

Препоръчан отговор

Значе купих си един лаптоп от Гърция и почти всичко е на гръцки искам да попитам как мога да го направим да е на бг.Лаптопа е с оригинален windows 8.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значе купих си един лаптоп от Гърция и почти всичко е на гръцки искам да попитам как мога да го направим да е на бг.Лаптопа е с оригинален windows 8.1

Това не помага ли?

http://windows.microsoft.com/bg-bg/windows/language-packs#lptabs=win7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пускам го да тегли пакета на бг обаче нещо неще да се тегли.Даже неще да се упдеитне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

пускам го да тегли пакета на бг обаче нещо неще да се тегли.Даже неще да се упдеитне

Виждаш ли какво ти е написал Ryde Boy?  Я опитай. Ти си габровец. Как си се минал да си купиш лаптоп без български език?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.bul-market.com/bg/news/%D0%9A%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B5-%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%BA-%D0%B7%D0%B0-windows-8.php

http://windows.microsoft.com/bg-bg/windows/language-packs#lptabs=win8

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значе правя всичко като в клипа обаче като стигне там до свалянето на езика и неможе да го смъкне да не би нещо да е блокирано тегленето ????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте при мен е така че аз искам да си направя лаптопа на английски но не мога пробвах всичко на win 7 съм влязох в сайта на microsoft изпълних всякакви неща гледах клипове и не става не му е тук мястото на този въпрос но ако може да помогнете :) 

Като вляза в Регион език и време там липсва един прозорец с инсталираните езици търсих го но го няма четох някъде че трябвало да се инсталира или нещо такова но опитах и нищо не става 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Ако Windows 7 не е Ultimate, трябва да използваш Vistalizator.

Vistalizator

LIP's

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе що пишете глупости лаптопа е с 8.1 а не със 7. на 8.1

за смяна на езика на показване при 7 става само насила с вистализатор или ключ в регистрите + ръчна инсталация на пакета за език (освен ако 7 не е ultimate - там става през windows update)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе що пишете глупости лаптопа е с 8.1 а не със 7. на 8.1

за смяна на езика на показване при 7 става само насила с вистализатор или ключ в регистрите + ръчна инсталация на пакета за език (освен ако 7 не е ultimate - там става през windows update)

мерси за видеото.Обаче майче никои не чете аз ко пиша стигам до сваляне и неще да сваля........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обаче майче никои не чете аз ко пиша стигам до сваляне и неще да сваля........

И ние откъде да знаем защо "неще" да сваля?...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако Windows 7 не е Ultimate, трябва да използваш Vistalizator.

Vistalizator

LIP's

Здравей при стартирането на инсталационния диск на избрания език се появява за малко архивиран пакет на име lp след 3 секунди се маха дори не иска да започне инсталацията 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

8.1 32 bit BG MUI LIP

8.1 64 bit BG MUI LIP

tHeIdK, с каква ОС си? Там по-горе се отнася за Windows 7. Ако не е Ultimate, LIP пакета се прилага САМО с помощта на Vistalizator. А не с директно стартиране на LIP файла.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

8.1 32 bit BG MUI LIP

8.1 64 bit BG MUI LIP

tHeIdK, с каква ОС си? Там по-горе се отнася за Windows 7. Ако не е Ultimate, LIP пакета се прилага САМО с помощта на Vistalizator. А не с директно стартиране на LIP файла.

мерси приятел сега само да ми кажеш и как се инсталира????

Редактирано от Iliqsss1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хехе, приятел. Нали си си маркирал собствения отговор за най-добър. :ph34r:  Защо имаш нужда от разяснения.

Това в кръга на шегата. Изтегляш на десктопа нужната версия и щракваш на файла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

8.1 32 bit BG MUI LIP

8.1 64 bit BG MUI LIP

Да благодаря ти много ExaFlop с Vistalizatora успях да задам Английски език на моя лаптоп с инструкциите които беше постнал на въпросът ми :) :) :)  :D  ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.