Премини към съдържанието
thegoat57

Може ли да се прескочи Icloud

Препоръчан отговор

thegoat57    1

Може ли ако нямаш email,password на icloud accaunt да го прескочиш.

Знам,че ако може ще струва пари,но просто питам дали може и ако може от къде.

Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

algor    29497

Купил си телефон със заключен акаунт ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2505

Купил си телефон със заключен акаунт ли?

Предполагам.

Авторе, провери по IMEI дали телефона не е в black листа на Apple. Ако е там, няма спасение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    thegoat57    1

Предполагам.

Авторе, провери по IMEI дали телефона не е в black листа на Apple. Ако е там, няма спасение.

Не е в blacklist,телефона съм го намерил в щатите преди 2 години.

И се сетих,обаче го Update-нах и........

Редактирано от thegoat57 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    BMW Маниак    14724

Не е в blacklist,телефона съм го намерил в щатите преди 2 години.

И се сетих,обаче го Update-нах и........

Такива невероятни истории съм слушал около намирането на заключени устройства че ако почна да ги разправям ...

Преди две години актуалната iOS беше 6 и с нея нямаше проблем да се влезе в устройството и да се деактивира iCloud.

Явно няма да е било преди две години това "намиране".

Щях да ти дам линк както винаги съм давал къде да си платиш ако си струва изобщо и да ти го отключат ама заради плоската лъжа ще те оставя сам да си потърсиш в нета и дано да попаднеш на честен търговец че ако е като теб ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    thegoat57    1

Такива невероятни истории съм слушал около намирането на заключени устройства че ако почна да ги разправям ...

Преди две години актуалната iOS беше 6 и с нея нямаше проблем да се влезе в устройството и да се деактивира iCloud.

Явно няма да е било преди две години това "намиране".

Щях да ти дам линк както винаги съм давал къде да си платиш ако си струва изобщо и да ти го отключат ама заради плоската лъжа ще те оставя сам да си потърсиш в нета и дано да попаднеш на честен търговец че ако е като теб ...

Оф квото искаш прави аз питам дали може да се прескочи,и ако може линк да ми дадете.Ама явно няма съдеиствие.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2505

Оф квото искаш прави аз питам дали може да се прескочи,и ако може линк да ми дадете.Ама явно няма съдеиствие.1

Чакай, ти си новорегистриран а маняка е тук от години. А то просто си личеше че послъгваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    thegoat57    1

Чакай, ти си новорегистриран а маняка е тук от години. А то просто си личеше че послъгваш.

Прав си,просто питам дали може да се прескочи и ако може да ми предложите нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    BMW Маниак    14724

Прав си,просто питам дали може да се прескочи и ако може да ми предложите нещо.

http://iphone.mobility.bg/forum/viewtopic.php?p=361575#p361575

http://www.iphone-bulgaria.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=61126&sid=6d0e0aa5443ad96771926c5fc50024d5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    weeziN    91

Точно пък модератор да поства линкове към незаконни услуги...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    BMW Маниак    14724

Ха ха ха. Хайде малко да се осведомим кое е законно и кое не е? Ти нали не си мислиш че тая услуга не е без богословията на Apple?

Умряха незаконните руски сървъри за активации отдавна, които бяха безплатни, вече всичко си минава през Apple и си плащаш. Та кое е незаконното в случая?

Смятам че юрист консултите на Apple са по добре запознати от вас кое е законно и кое не спрямо устройствата им.

Може да се обърнеш и към официалния представител на Apple в България и да изложиш аргументите си и тогава ела и пиши подобни постове.

п,п. Това е все едно да кажеш че отключване на заключен телефон по IMEI е незаконна услуга!

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2505

Ако беше незаконно цената за отключване нямаше да е такава. Освен това, дори устройството да е откраднато, то imei-я му влиза в black листа на Apple. Та, както казах, от там няма спасение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    weeziN    91

Ползвал ли си изобщо такива услуги? Никъде не видях телефон за контакт, единственото,което е че имат страница във ФБ с 20 харесвания. Нищо лично, но после, ако имаш ЛС от сорта на "пратих телефона, но все още не ми го върнаха" и к'во правим?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    BMW Маниак    14724

Ползвал ли си изобщо такива услуги? Никъде не видях телефон за контакт, единственото,което е че имат страница във ФБ с 20 харесвания. Нищо лично, но после, ако имаш ЛС от сорта на "пратих телефона, но все още не ми го върнаха" и к'во правим?

Аз лично не съм. Нямам допир до такива устройства. Осведоми се малко каква е процедурата и тогава пиши. Никой никъде не праща телефони да ти е ясно. То е добре да се чете и асимилира прочетеното а не да се пише преди това.

Там може да пишеш коментари и да прочетеш колко излъгани има ако воопще има. Ти като пазаруваш в eBay  и платиш а не ти пратят стоката какво правиш? Означава ли че продажбите в eBay са незаконни?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    weeziN    91

Сега видях, че са дали GSM. Виждал съм теми с излъгани и въпросните услуги се извършват с изпращане на устройството по еконт. Само не разбрах последните ти 3 изречения. Какво общо пък има еBay и "воопще" да не би линковете, които си дал да са от там?

Нямам намерение да споря с теб, просто споделям какви рискове има. Към автора на темата: не се занимавай с отключване, спести си ги парите.

Редактирано от weeziN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    BMW Маниак    14724

Какво общо пък има еBay и "воопще" да не би линковете, които си дал да са от там?

Щом не можете да направите паралел с eBay и плащането по PayPal за вас наистина ще е най добре да не ползвате онлайн услуги. Стойте си в средновековието и да ви е мирна главата. Ходете на место по офиси щом имате време.

Но единственото което не можете да си купите с пари е време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2505

Сега видях, че са дали GSM. Виждал съм теми с излъгани и въпросните услуги се извършват с изпращане на устройството по еконт. Само не разбрах последните ти 3 изречения. Какво общо пък има еBay и "воопще" да не би линковете, които си дал да са от там?

Нямам намерение да споря с теб, просто споделям какви рискове има. Към автора на темата: не се занимавай с отключване, спести си ги парите.

Това, че първо плащаш и после получаваш стоката. А и, ако не си получиш устройството, а си получил устройството по легален път с документите му (гаранция фактура и т.н.) преспокойно можеш да отидеш при куките и да кажеш че е откраднат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    weeziN    91

Точно при тези ситуации легален път с документация са много рядко срещани. А и да ти кажа, че на куките им е през оная работа, че е откраднат. Ако имаш легална документация, може да ти го отключат от Аpple безплатно, без да се занимаваш с глупости. Относно PayPal исках да кажа, че има обяви, където процедурата е следната: Пращаш устройството, отключват го, пращаш парите и ти го връщат. Да, ама след като го изпратиш, те блокират по всички възможни начини и нито отключване има, нито връщане на телефона. Срещал съм много такива теми(може да ги намериш и ти) и пиеш студена вода после. И най-често тези хора, на които им е нужна услугата, не се занимават с PayPal. 

Просто написах, каквото знам за тези услуги, не че съм ги ползвал, както и Вие, така че авторът трябва да има предвид, какво може да му се случи на устройството. В случая най-сигурният начин е да ходиш до техен офис и да изчакаш на място и ако не стане да им дадеш толкова, колкото за труда. А иначе предпочитам да си стоя в средновековието и да съм спокоен, че няма да ми го откраднат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.