Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели!!Ще ви помоля за малко съвети,тъй като аз и хабер си нямам от тея работи.От доста време се мъча и реших накрая да променя нещо по своя компютър.Като цяло той е закупен преди повече от 5-6 години.В един щастлив момент замина дъното и човека при който ходих каза,че е заминала и видео картата.Казах му да го оправя възможно най-евтино тогава(борбата беше компютъра само да работи дето се казва).Сложи му ново дъно и ми взе скромните 85 кинта,с майсторлък с всичко.Да ама аз тогава бях хептен бос и след това разбрах ,че вече ще трябва да карам само на вградената видео карта-Пък аз много си обичам да поигравам игри.Както и да е времето минаваше парички за карта все не оставаха.Сега съм решил вече да променя нещо и искам вашия съвет кое според вас ще е най-добро.В момента конфигурацията ми е такава

Процесор   : DualCore Intel Pentium E2180, 2000 MHz (10 x 200)

Дъно           :ASRock G31M-GS  (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)

Рам             : 2038 MB  (DDR2-667 DDR2 SDRAM).Като платките са  1 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM  (5-5-5-15 @ 333 MHz)  (4-4-4-12 @ 266 MHz)  (3-3-3-9 @ 200 MHz)

Вградената видеокарта е   :   Intel® G33/G31 Express Chipset Family  (384 MB)

Захранването е   : LPE2 400w - Друго не пише по него ,има етикет със разни ампери,и цветове ако трябва някаква информация ще добавя.

Диска е     :   SAMSUNG HD161HJ  (160 GB, 7200 RPM, SATA-II)

Операционната система е Windows XP SP 3 и не ми се иска да я сменям освен ако не е наложително(за драйвъри и прочие)

Всичко е копирано от евереста ,само за захранването отворих кутията.

Въпроса ми е следнията има ли как и има ли смисъл да се ъпгрейдва върху тези компоненти?

Съществува и вариант при който да се вземе видеокарта която да ме задоволява,докато се съберат пари за нова машина или по силен ъпгрейд.

Вариант 1 : Да продължавам така,докато събера за нова машина.Демек от тая не става нищо!

Вариант 2: Да взема Видеокарта и да мисля за следващ компонент. Демек картата ще оправи положението ама временно !! -Кой е следващия компонент на който трябва да обърна внимание ?

Вариант 3 : Предложение от вас .

Погледнах тези обяви на видеокарти

http://olx.bg/ad/prodavam-sapphire-radeon-hd6870-ID5hANS.html#b714c08033

http://olx.bg/i2/ad/2br-ati-radeon-r9-270-gigabyte-windforce-2gb-20-mesetsa-garantsiya-ID5jGNv.html?ref[0][path][0]=78574430&ref[1][ajax]=1&ref[2][action]=myaccount&ref[3][method]=details

Как ви се струват като характеристики,това ,че са втора употреба не ме притеснява само ме улеснява откъм цена.Критики ? Съвети ?

Като цяло е това,надявам се да сте схванали каква ми е идеята .Компютъра се ползва почти всеки ден , Интернет , музика, филми рядко(нямам мания към перфектно качество) и много игри. В момента с тази конфигурация CS , Diablo2,Dota1,fifa 07-08,Red Alert,Call of duty Първата част и експанжъна към нея...Като цяло всичко дето позволява да се подкара .Целите са ми фифа 14/15 , Dota 2 , call of duty MW 1 /2  - Black ops , Някоя нова рейсърка и евентуално Diablo 3 и подобни игри.За справка - Диабло 3 и дота 2 ги подкарвам с тази конфигурация на минимални -Диаблото неможе да се играе защото много насича,при дота 2 графиката ми става нещо като черно бяло,върви що годе гладко но без цвят :D .Фифа 14 + swift shader също тръгва ,но и там проблема е с много засичане и не се играе.Надявам се една добра видео карта да оправи тези проблеми как мислите ?

Това е ...Искам да благодаря на всички които имаха нервите да изчетат всичко това до край и на тези които ще помогнат със знанията си и виждането си ....Благодаря !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами аз ще ти предложа още малко карти

http://olx.bg/ad/point-of-view-geforce-gtx-470-gddr5-320bit-1280mg-ID5jVAY.html#6184286f

http://olx.bg/ad/sapphire-radeon-r9-280x-ID5jytc.html#0fc65a3242

http://olx.bg/ad/prodavam-sapphire-r9-280x-toxic-garantsionno-zamenena-ID5bhJo.html#0fc65a3242

Иначе ако си купуваш хубава видео карта трябва захранването ти да е по добро.А също и дъното.

Също ще е добре да ни кажеш какъв ти е бюджета.

Редактирано от Александър Банов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най-важното колко парички можеш да отделиш?

Процесора ти е за смяна. Като може да си вземеш 2ра у-ба Intel C2  duo 8400 за 20-30 лв. /риска при процесорите 2ра ръка е минимален/ http://olx.bg/ad/protsesor-intel-ID5jWHi.html#1b507f9421

Видео карта  е задължително но кажи бюджет.

Захранване също.

едит: примерно ако след 3-6 месеца ще имаш пари за нов комп си карай така.

Аз карах 1 година с интел 7300 и това видео което имам докато изплатя видеото и сега си взех всичко останало :) нямах друг избор.

Взех си видео , SSD и захранване(само тези части можеха да движат със стария комп) изплатих ги за 1 година и сега си взех на изплащане всичко останало и ето ти добър комп( нищо че не играя игри всичко движи перфектно)

Редактирано от Can Oa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако ще се прави ъпгрейд на тази машина, то най-добрия вариант е с процесор от Core 2 Quad серията + видеокарта от рода на R9 270X максимум, не повече защото просто няма смисъл. Това обаче ще означава и смяна на захранването.

Обаче на практика реално се стига до там, че за същите пари ще е по-добре да се направи нова конфигурация, с ново поколение процесор.

Нова конфигурация пък означава ново дъно, и нова RAM, което все пак оскъпява начинанието, ако автора не разполага в момента с по-голям бюджет. Дори и твърдия диск е за смяна.

Най-добре е да не се сменя процесор сега с цел да се спестят пари, а да се сменят картата и захранването, и в бъдеще се минава направо на нова платформа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По принцип това е най-добрия вариант и аз така направих за себе си :)

исках да му кажа че с този процесор каквото и да прави почти нищо не може да играе. На работа бях с подобен на XP беше ужас по-голям .pdf не може да отвори 2 минути :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Един приятел в работата му са с e2180 и вградено и 3gb ram с windows vista, ами много е зле дори при три прозореца в chrome и веднага замръзва, най добре нова конфигурация, за твоите игри не ти трябва много мощна конфигурация, примерно това:

Обща стойност - 520.13 лв. с ДДС
    Дъното има вградено видео!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Един приятел в работата му са с e2180 и вградено и 3gb ram с windows vista, ами много е зле дори при три прозореца в chrome и веднага замръзва, най добре нова конфигурация, за твоите игри не ти трябва много мощна конфигурация, примерно това:

Дъното няма видео.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дъното няма видео.

Има, пише го в сайта на gigabyte!

http://www.gigabyte.bg/products/page/mb/ga-f2a58m-s1rev_30/specs/

Редактирано от Виктор Руменов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има, пише го в сайта на gigabyte!

Копирай и пейстни тука какво пише в сайта на gigabyte

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

APU Цокъл FM2+:

1. AMD Athlon™ процесори
    2. AMD процесори A-серия
    (Моля обърнете се към списъка с поддържани процесори за повече информация)
    Чипсет
    • AMD A58
    Поддържана памет
    1. Поддръжка на модули памет AMD Memory Profile (AMP)/ Extreme Memory Profile (XMP)
    2. 2 цокъла DDR3 DIMM, поддържащи до 64 GB системна памет
    3. * Максимумът от 64 GB може да бъде постигнат при използването на 16 GB (или повече) модули памет. GIGABYTE ще обнови списъка с поддържана памет на сайта си, когато тези модули се появят на пазара.
    4. * Поради ограничения на 32-битовата Windows ОС, при инсталиране на повече от 4 GB физическа памет, актуалният показван размер ще бъде по-малък от инсталирания.
    5. Двуканална архитектура на паметта
    6. Поддръжка на DDR3 2400(OC)/2133/1866/1600/1333 MHz модули памет
    *За повече информация, моля обърнете се към "Списъка с поддържана памет"
    Вградена видеокарта Вградена графика 
    1. Максималната споделена памет е 2 GB
    2. 1 порт D-Sub, поддържащ максимална резолюция от 1920x1200

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

После ще погледна пак но аз не виждам видео , напиши какво видео има че излизам почивка няма време да гледам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте и благодаря за бързите отговори !! Бюджет твърд не съм си определил.Ако се закопува само видеокарта диапазона може да бъде 150 до 200/220 ако си заслужава картата и успея да поиграя гореспоменатите игри поне около 1 година.

Ако ще се взима нова конфигурация имайте в предвид,че парите на куп трудно ще ги събера и вероятно нещата ще са на изплащане и там може да има по-голям диапазон на вариране.Все пак ако се взема на изплащане конфигурацията която е дал колегата може да се оптимизира от 530 до 700/750 да речем и с една година лизинг да ми стъпи на около 800 примерно...

Това са вариантите за най-скорошно развитие върху нещата. Другото е да си карам така както досега поне до нова година,тогава може би ще имам капитал от около 500 лв + и да избирам по нови неща,половината на изплащане половината в кеш...така ще може да се увеличи и бюджета до към 1000 лв предполагам.

Като цяло в обобщение , се акцентира върху тези игри,ако според вас мога да ги играя с една видеокарта до 150/60 лв(може и на старо)

това е моя избор да се закрепи положението докато се сглоби нова машина.Така ще имам време и спокойно да събера добра сума евентуално и без да се набутвам с лизинги.

В момента ми идва на ум и друг вариант.ДА взема както съветвате максимално добро видео и захранване за това дъно (до към септември за около 350 лв максимум)и след време(след нова година).ДА избирам ново дъно,процесор,рам и твърд диск според нуждите и възможностите ми.

Пак да акцентирам ако процесора позволи и захранването издържи една средна видео карта колкото да се подкарат тея игри това е моя фаворит за избор за момента.Ако все пак ме убедите,че само с видео карта ирите пак ще си ми насичат заради процесора и т.н.Ще мислим какво точно ще се прави.Дано не съм ви объркал с многото си разсъждения,питам ви вас именно защото съм в голяма дилема и незнам какво да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Доста ще е сложен тоя ъпгрейд, защото захранването 100 на 100 ще е за смяна, щом преди време е имало изгоряло дъно и видео. Значи преди да се взема каквото и да било, трябва да се отделят минимум 60-70 лева за най-евтиното качествено захранване. От там нататък колкото позволява бюджета, може да се купи карта на старо. В Случая една HD6670  за 60 лева  е разумна покупка. + захранване за 60-70, това прави 120-130 лева, ако толкова е бюджета. След всички тия интервенции, може да се мисли за това, дали тоя E2180  може да се клокне с това дъно и тая памет. 3 gHz  да стигне, ще е достатъчно за HD6670. Но и без да се клоква, HD6670  няма да има големи проблеми. Обаче Black Ops  е игра, която изисква по-бърз процесор или с повече ядра. В случая нещата могат да се решат чрез клок. Друг вариант е да се смени процесора за E8400  както казаха горе или някой подобен.  Остава проблема и с малкото RAM  памет. Въпросът се решава кардинално, като тия 2х1 GB  се продават и на тяхно място се вземат 2х2 GB. След това следва направо нова конфигурация, като тая преспокойно може да се остави като втора или направо да се продаде. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тоя d-sub  е сложен ако евентуално имаш APU.С тоя атлон като го върже и няма да светне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Възможни карти които можеш да си вземеш нови но зависи колко пари можеш да отделиш. Втора употреба карти не коментирам.

R7 260x цена 221 лева http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&product_id=9309&search=260x

R7 265 цена 292 лева http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&product_id=8284&search=R7+265

R9 280 цена 331 лева http://nikem-bg.net/computer-components/SAPPHIRE-R9-280-3G-GD5-OC-W-BO/description.html

После са GTX 960 и R9 380 на цена от 420 лева до към 480 лева.

http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&product_id=9464&search=960

http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&search=380&sort=p.price&order=ASC&limit=75&product_id=10937

Ако вземеш карта от тези ще ти трябва захранване от 70 до към 120 лева ориентировъчно.

С твоя процесор много трудно ще стане наистина е доста слаб. Варианта да си цъкаш с него до като имаш пари за процесор, рам, дъно, хард и кутия. Другия вариант е да вземеш втора употреба Е8400 за 25-30 лева и да цъкаш с него който доста ще подобри производителността ти но няма да е чудо :) Може и Quad втора ръка да вземеш(както ти предложиха) но са доста по-скъпи и като се има предвид че е временно не ми изглежда рентабилно.

Всичко това зависи колко пари можеш да отделиш всяка карта е по-скъпа от другата и по-бърза. Първите две ще играеш игрите но не на високи настройки и няма да ти сече със Е8400. Двете най-скъпи които съм написал са най-подходящи и ще можеш доста време да си играеш с тях без да се налага нова карта. Не мога да кажа точно но почти съм убеден че ще трябва да вземеш поне Е8400 процесора - ако някой може да каже  мнение за твоя ще е добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте отново.Да ви кажа до какво решение стигнах с ваша помощ.Значи тая конфигурация,цялата заминава при Сестра ми,тя няма претенций за особена бързина и голяма производителност.Малкия ще може да играе леки игри като Santa claus , Tarzan и прочие.В замяна ще удари едно финансово рамо доколкото може за закупуване на нова машина.От тук натам ще умувам какви части да се купуват и какви пари ще се заделят.Идеята ми е да има в най-скоро време работеща конфигурация,която да се допълва с времето.Ето какво мисля - Да си подбера Кутия и Дъно като за начало върху което ще се надгражда всичко друго.Следващия етап са Захранването и Процесора след това смятам да прегледам обявите за РАМ памет и ще решавам каква и колко да е.Твърдия диск вече съм решил,че ще е 1 ТБ,вие ще ми предложите като име какъв ще е.И така като събера тези неща,ще имам работеща конфигурация.Видео карта не споменавам защото мисля да карам на вградена такава т.е дъното което ще се избира ще трябва да има,до момента в които събера пари за външна.Последната добавка ще бъде едно SSD,понеже като гледам темите на другите момчета много ги хвалите и имало ефект.Какви са ми вижданията:

Кутия-Нещо широко и лесно за охлаждане ,не държа на външен вид,нека си има всичко нужно,за да не се притеснявам.

-Дъно - Вече се разбрахме за вградената карта.Иска ми се да има перспектива ако реша да се хвърлям на скъпи части,за да не съжалявам,че не съм дал 20-30-50 лв повече и да ме ограничава в избора.

- Процесор -Тук изощо и понятие си нямам,мога да ви кажа само,че не мисля да го клоквам така,че не е задължително да може да се клоква,гледах в темите на други момчета какво се препоръчва,нещо ме е накарало да запомня интелките и5,гледал съм цени от около 340 лв,които ми се виждат възможни за напред.

Захранване- Също като дъното нека има капацитет да издържа нещо по-силно.

Рам-Мислех си за 2х8 гб ,но за момента с тази конфигурация с която съм тръгнал ще ми дойдат нагорно.Неможах да видя оферти за по отделно(сега да взема 1 плочка и след време да взема още една).Ако не открия може би компромисния вариант е 2х4гб,което поне за момента няма да е проблем и не мисля,че ще са малко(ако не останат финанси също може да се почне с 1 плочка 4гб и след време да се вземе друга).Евентуално си мислех,ще имам ли проблем ако сега взема 4 и след време реша да взема още една но 8 гб.

-Твърд диск - Казахме,че ще е 1ТБ от там нататък сте вие,за скорости честоти или там каквото се гледа.

SSD- мисля ,че видях някъде kingston 120 гб,като предложено и ми хареса(може и да се бъркам).

Видео Карта- Това е последната точка от "Проекта" тя ,ще бъде изпълнена последно и вероятно ще се разглежда много за избор.Фактор ще бъде до колко са ми стъпили другите части(Дали ще мога да намеря евтина и прилична РАМ,дали процесора ще е и5 или по евтин и т.н)

Извинявам се отново за дългите писания(Трудничко се изразявам с 2-3 думи :D ).

Какво ще искам от вас ? Иска ми се да ми предложите части по горните критерии,примерно една конфигурация с и5 и една с по-ефтин процесор.Конфигурациите да са без видео карта,но да си имате едно на ум в частите,че ще се слага.SSD ако мога да сложа след като конфигурацията вече се ползва и то ще е на по-късен етап.Идеята ми е да се сглоби прилична машина,но парите ме притискат,все пак ще гледам да изцедя максималното от заплатата и по-скоро да се осъществи всичко.Ако може да покажете колко ще ми стъпят тези неща,за да ви насоча каква сума може да се отдели за видео карта.Общ бюджет не съм определил,повече ме вълнува цената,която ще стигне за да се сглоби работеща машина.След като се вземе всичко ще има 1-2 месеца оздравителен период в които ще мислим картата и допълнително охлаждане ако се налага.

Все пак да ви насоча малко очакванията са ми без Видео и SSD нещата да стъпят около 800-900 лв предполагам.Очаквам вашите мнения,които са важни за мен,пак ви БЛАГОДАРЯ предварително и Поздрави ;):wink12: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето нещо примерно:

GB B85M-D2V
    I5-4460 /3.2G/6MB/BOX/LGA1150
    8G DDR3 1600 KINGST HYPER FURY
    HDD TOSHIBA DT01ACA100 1TB 32MB SATA3
    EVGA 500W 80 PLUS 100-W1-0500-KR
    FD CORE 2300 ATX MID TWR BLACK

Обща стойност - 822.12 лв. с ДДС

Не си споменал монитор и също така за какво ще го ползваш. Попринцип, ако няма да пускаш тежки заглавия можеш и с i3, пък даже и с Pentium да минеш. Също така може и с 4 GB RAM на първо време, достатъчна е браузване/някои нови игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Монитора ми е Samsung 932mw LCDtv,Hdmi, 19" -като цяло той ме печели с това ,че има тв тунер и го ползвам и като телевизор.Трябва ми само Машината,друго всичко(мишки,клавиатури и прочие)си остават при мен.По-нагоре съм споменал ,че компютъра ще се ползва масово за игри също така и за филми и интернет.Значи конфигурацията която си дал горе долу е близка до моите очаквания като сума.Направи ми впечатление израза на един потребител "R9 380 = R9 285 = GTX960."По мои наблюдения това са едни от най-предлаганите видеокарти,добри ли са като възможности(проверих им цените,изглеждат нормални).Ще паснат ли по тази конфигурация ако реша да е някоя от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Грешка, не видях че си писал без видеото цена :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

..

R9 380 е ребрандирана R9 285, която е доста близка по производителност до GTX 960. Тоест ако има изгодна R9 285 (преди време имаше на PowerColor само за около 315 лв.) направо взимай, много бързо се изчерпват. А монитора като гледам не е 1080п, така че с някоя от 3те спокойно ще си играеш.

A aко не ти дават много пари, има използвани R9 280X (гаранционни). Намират се за по 200-220 лв. бройки. Eто сравнение между 285 (380)/280х/960

Редактирано от enigmatic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте пак вдигам темата,случиха ми се страшни неволи през последния месец.Като се почне ремонти по колата , ремонт на монитора и други дребни неща(като,че и Господ не иска да вземам ново пц :no-no: )та доста от финансите заделени заминаха.Ама сиромах човек жив Дявол сега си мислех,тъй като вече всячески искам да сменя тоя кютюк мислех друг вариант,който ще бъде временен и така подготвен,че след време да се ъпгрейдне според възможностите ми.

Взел съм повечето части от идеята на енигматик,на който благодаря,че така обстойно ми обясни кое и как е,разбира се благодаря и на другите включили се в темата.Надявам се вече да съм на финалната права и най-накрая да стане реалност покупката.Дано нямам повече неволи,че накрая ще изпия парите от мъка :D .

Ето тези неща съм харесал

http://nikem-bg.net/cart/50309p1r51797p1r46974p1r2181p1r50687p1r1009720p1rf.html

Сменил съм захранването защото другото не е налично и същевременно това би трябвало да свърши работа за напред.Кутията също не беше налична и съм я сменил ,за нея приемам и съвети.Махнах Хард диска предложен от енигматик и сложих ССД(до момента карам с 160гб хард така,че ми се струва ,че мога да се огранича и до 120гб  за неопределено време).

Идеята ми е да имам по продуктивна машина от тази до сега(описана е в първия пост)която при първа възможност ще се развие с един и5 процесор и подходяща Видео карта.Знам ,че на пръв поглед разликата е едни 250-300 лв да взема направо и5,но другия месец няма да мога да отделя пари и ако не взема сега работата ще стане чак Октомври,Ноември а не ми се чака толкова.Някой може ли измисли нещо по добро за около тая сума или да ми набие акъл евентуално в тая тиква :brick wall:  Отново Благодаря предварително и се извинявам ,дано мойта мъка скоро да приключи и да се похваля с вече закупена стока.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

GIGABYTE B85M-D2V, B85, DDR III 1600/1333, VGA, DVI, LGA1150
    INTEL PENTIUM DUAL CORE G3250, 3.20GHz, 3M, BOX, LGA1150, Haswell Refresh
    GEIL 8GB DDR III 1600 /BULK/
    ADATA 120GB 2.5" SSD XPG SX930 SATA III
    ZALMAN Z3 PLUS, ATX, USB3.0 Black, w/o PSU
    COOLER MASTER B500 V2, 500W Active PFC

Крайна цена 580,78 лв.

Ако не искаш прентиум процесор разликата в парите ги вложи в по-хубавото захранване което ти си избрал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Накара ме да прегледам миналата страница, за да намеря къде съм обяснявал обстойно - е така и не намерих :D .

Can Oa е дал добра база за нататък. Това което бих променил е - да взема малко по-евтина кутия - Deepcool Tesseract, за сметка на това модулно захранване.

Живот и здраве в бъдеще добавяш една i5-ца (до тогава може би Haswell i5-ците ще се намират единствено втора ръка) + видео карта и всичко е готово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така..Идеята на селерона ми е да не набивам пари за части,които ще се сменяват ,затова и слагам най-евтиния,които има и все пак ще е в пъти по-добър от моя е2180.Искам да ви питам за дъното,ще трябва да му инсталирам 64 битов Уин за да нямам проблем с Оперативната памет или грешно си го превеждам?В момента съм на 32 битов уин.Възможно ли е с новата конфигурация и монитора Самсунг 932Mw 19" да се получат проблеми с 64битов уин или това няма значение.
     П.п:Енигматик имах в предвид хубавото обяснение за видео картите :wink12:

П.П2:Освен видео и процесор след време ще дойде 1тб Хард и евентуално още една плочка рам ако тая започне да ми идва малко.

Едит:Нещо не ми дава да кача частите от скай в количка.

http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&product_id=7487

http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&product_id=7448

http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&product_id=11280

http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&product_id=11247

http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&product_id=143

http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&product_id=7622

Редактирано от Legendary (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Трябва да инсталираш 64бит понеже тези 8GB рам няма да ги вижда всичките с 32бит.

Кутията идва със 4 вентилатора ако искаш кажи на никем да не ти ги включват всичките само два стигат за този селерон.

Този задния вентилатор който е на молекс да ти го преместят  с някой от горните.

тази е същата само че белия вариант:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.