Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Georg91    0

Здравейте,

Имам нужда от нов телефон и много харесах htc desire 816, НО приложенията не можели да се местят в сд картата без да е рутнат телефона, което значи, че вътрената памет бързо ще се напълни. Съответно телефона няма да етолкова бърз, ще лагва и т.н. разбрахте ме. Знам какви игрички/приложения ще кача- 10-15 съм си харесал за сега и са не повече от 30м. А и след ъпдейта до лолипоп смятам, че и повече ще заема.

Та, при това условие колко ще заемат от вътрешната памет? Малко тъп въпрос, но не съм на ти с андроида и като цяло тегленето на приложения, памет и т.н. Ако може да ми обясните :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

RudeBoy    9559

Съответно телефона няма да етолкова бърз, ще лагва и т.н. разбрахте ме. 

Да, ама ти не си разбрал.

Телефонът има два вида памет. Едната е "хранилище" - там се инсталират приложенията ти. При HTC Desire 816 тя е в размер 8GB, като половината е заета от Android. Другата памет е RAM, която се ползва от работещите в момента приложения и системни услуги. Тя ти е 1.5 GB. Именно когато тя е запълнена, телефонът почва да "лагва". А иначе можеш да инсталираш каквото си искаш, стига да не работи, няма да го забавя. Просто в един момент, като свърши мястото в "хранилището", няма да можеш да инсталираш други неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.