Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Borders    2

Здравейте.Искам смартфон среден клас.Колебая се между Lg g4 stylus,Samsung galaxy A5 и Meizu M1 Note.Телефонът няма да се ползва за игри,основно интернет .Договорът ми е изтекъл,не ми се иска ,но явно ще си купя телефона от моб.оператор,защото и трите телефони са по евтини там.Дори с едногодишен договор.Приемам и дру предложения.Забравих да допълня sony xperia m4 aqua.И още нещо предпочитам батерията да е сменяема

Редактирано от Borders (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1988Neshova    0

Здравей, 

погледни тук http://phonesdata.com/bg/sravni/3224/2804/2937/

сравнение между LG G4 STYLUS - SAMSUNG GALAXY A5 - MEIZU M1 NOTE 

Meuzi е с най-яките параметри, но аз лично бих заложил на Samsung-a. 

Редактирано от 1988Neshova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    kakoytou    118

Здравей,

Твърдо заставам зад Meizu m1 Note! За тези пари почти няма конкуренция. Едно от най-добрите предложения на пазара в момента що се отнася до качество-цена.

А ето и още едно предложение от мен - Motorola Moto G2. Едно също доста добро предложение за бюджетен смартфон. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    WhiteHart    7428

Мейзуто мачка другите два смартфона категорично. Още един глас за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Wankata    15525

Малко по-стар модел на LG - G2 приемаш ли като предложение? И нещата вече изглеждат така: http://phonesdata.com/bg/sravni/711/2804/2937/- на съпоставима цена.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    AntiAlGor    12116

Моделите на Лумия. Дори и бюджетните телефони /630, 640/ са много добри. Ще останеш очарован.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    weeziN    91

Изключи Stylus-a, че е неприемливо 2015 година смартфон с 1 ГБ РАМ. Ако 8 ГБ не са ти проблем, смело взимай M4 aqua, мейзуто също е добър. Въпрос на вкус е, най-добре отиди в някой магазин и си избери така. Мене лично мейзуто не ме кефи, заради облите ъгли. А и водоустойчивостта на м4 е голям + за мен, но всичко е въпрос на вкус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    the professor    2445

какъвто и да е гледай да има слот за microsd карта...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2506

какъвто и да е гледай да има слот за microsd карта...

Ако няма достатъчно вътрешна памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    the professor    2445

Ако няма достатъчно вътрешна памет.

не е това причината... а ако се скапа да си извади инфото без много зор... пък и това е най лесния и бърз начин за трансфер на информация между компютър и телефон без нужда от инсталация на допълнителен софтуер...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Borders    2

Изключи Stylus-a, че е неприемливо 2015 година смартфон с 1 ГБ РАМ. Ако 8 ГБ не са ти проблем, смело взимай M4 aqua, мейзуто също е добър. Въпрос на вкус е, най-добре отиди в някой магазин и си избери така. Мене лично мейзуто не ме кефи, заради облите ъгли. А и водоустойчивостта на м4 е голям + за мен, но всичко е въпрос на вкус.

Да,недостатъчната памет наистина е проблем,но сонито ми прилича на пласмасов куб играчка ,грозен при това.Не съм от хората,които си мокрят телефоните,така,че водоусточивоста не ми е предимство.На пръв поглед Lg stylus най ми харесва,големината му ми е добре дошла.Приемам още предложения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    weeziN    91

Хубаво, харесва ти на външен вид, но с този скромен РАМ забрави за "много"приложения. Особено като си инсталираш FB приложението и месинджъра и хоп ще ти останат някакви си 100-200 МБ РАМ. Ако ползваш Viber или Whatsapp? Има още много други, но аз лично, заради дизайна не бих се лишил от удоволствието на някои приложения. Ако решиш да си пуснеш музика, в същото време да сърфираш с гугъл хром и някой ако ти пише, приложенията автоматично се килват и става много гадно. Махаш тази опция, тогава започва да лаги и забива, няма угодия андроид телефона, затова се отказах и сега съм с iOS и разликата е огромна. Не мислиш колко приложения са активни и след колко време ще забива. Та На принципа съм: телефон да ми слугува, а не аз на него. Ако не ти харесва сонито, смело взимай мейзуто(макар че и той си е чиста пластмаса). Но както виждаш за тези пари от среден клас, все нещо им липсва, иначе щяха да бъдат флагмани. Като се замислиш, то и флагманите си имат недостатъци, но това е друг въпрос. 

И да добавя, че ако държиш да е от оператор, силно се ограничаваш и не виждам друг какъв модел мога да ти предложа.

Редактирано от weeziN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    WhiteHart    7428

Не че няма угодия андроид телефона, просто трябва да е достатъчно мощен, за да се държи адекватно. Средата на 2015 година да се предлагат телефони с 8 гб памет и 1 гб рам ми се струва несериозно, но нали за всеки влак си имало пътници... Ако го ползваш за слушалка и малко Фейсбук - добре. Иначе ти трябват минимум 16 гб вътрешна памет, 2 гб рам, и хубав процесор.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    algor    29551

Приемам още предложения

Обърни внимание на два модела, с които ще имаш няколко предимства, едно от които е чудесна издръжливост на батерията.(не само това, но на него акцентирам)

Lenovo P70

Lenovo Vibe Z2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2506

Хубаво, харесва ти на външен вид, но с този скромен РАМ забрави за "много"приложения. Особено като си инсталираш FB приложението и месинджъра и хоп ще ти останат някакви си 100-200 МБ РАМ. Ако ползваш Viber или Whatsapp? Има още много други, но аз лично, заради дизайна не бих се лишил от удоволствието на някои приложения. Ако решиш да си пуснеш музика, в същото време да сърфираш с гугъл хром и някой ако ти пише, приложенията автоматично се килват и става много гадно. Махаш тази опция, тогава започва да лаги и забива, няма угодия андроид телефона, затова се отказах и сега съм с iOS и разликата е огромна. Не мислиш колко приложения са активни и след колко време ще забива. Та На принципа съм: телефон да ми слугува, а не аз на него. Ако не ти харесва сонито, смело взимай мейзуто(макар че и той си е чиста пластмаса). Но както виждаш за тези пари от среден клас, все нещо им липсва, иначе щяха да бъдат флагмани. Като се замислиш, то и флагманите си имат недостатъци, но това е друг въпрос. 

И да добавя, че ако държиш да е от оператор, силно се ограничаваш и не виждам друг какъв модел мога да ти предложа.

Не мисля че и външния вид не е решаващ фактор. Все пак, ако не те кефи на външен вид това, което държиш в ръцете си няма смисъл да го купуваш, нали ? А и, не всичко зависи от количеството ram памет. Зависи и от процесор, ускорител, екран и най-вече батерия. (ако батерията не струва се губи мобилноста) А избора и зависи от благинките които човека иска. Аз например никога отново не бих купил смартфон без подръжката на otg или пък nfc. (и двете ги харесвам и използвам)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    weeziN    91

Не мисля че и външния вид не е решаващ фактор. Все пак, ако не те кефи на външен вид това, което държиш в ръцете си няма смисъл да го купуваш, нали ? 

По тази логика, ако устройството е лагаво и забива през 5 минути к'ва файда от красотата му? Ако не ми върши работа, няма смисъл. Разбира се всичко, което си изброил по горе е важно, но все нещо трябва да отсееш и да се насочиш към характеристиките, на които най-много държиш. Ако иска да ползва много приложения, РАМ-та трябва да е повече от 1ГБ, ако държи на мобилност - батерия с повече mAh и т.н. До тука на хартия мейзуто бие всички, вече ако държи на дизайн, няма значение какво ще избере откъм производителност. 

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Borders    2

Обърни внимание на два модела, с които ще имаш няколко предимства, едно от които е чудесна издръжливост на батерията.(не само това, но на него акцентирам)

Lenovo P70

Lenovo Vibe Z2

Да,изглеждат много добре като технически характеристики,но болшинството от мнения,които чета са. звукът е лош,3 g хич го няма,да не говорим за камерата размазани снимки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Borders    2

Въобще не държа да е от оператор,просто там цените са по ниски,и то с не високи ценови планове.По принцип най ми харесва самсунг а5 ,но е много скъп.Бюджетът ми е 400 -450 лева максимум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    hlevoust    13916

Въобще не държа да е от оператор,просто там цените са по ниски,и то с не високи ценови планове....

Пресметни пак дали са по-ниски, защото хич не съм убеден, че е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2506

Пресметни пак дали са по-ниски, защото хич не съм убеден, че е така.

Ако трябва да предподписва ще му излезе по-евтино. Освен това, аз можех да си взема LG bello за 50 кинта от мтел снплан за 30. Просто ти давам пример.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    algor    29551

Да,изглеждат много добре като технически характеристики,но болшинството от мнения,които чета са. звукът е лош,3 g хич го няма,да не говорим за камерата размазани снимки

Това на кой от двата?

И къде ги четеш тези мнения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    weeziN    91

Леново имаше проблем с обхвата и 3G, но го оправиха и приказките пак си продължават. До тука колкото теми срещнах за леново, всеки се оплаква точно от това, но да говориш нещо, което си чул от някого преди няколко години не означава, че нещата не са се променили! Toчно vibe моделите на Леново до тука оправдават всички очаквания и камерата си е на ниво, а за звука не ми е ясно. Да не мислиш да правиш дискотека вкъщи със смартфон? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Borders    2

Става въпрос за звука при телефонен разговор,защото все пак това е телефон,преди всичко.За сони м4 аква,четох в един специализиран сайт ,че само лолипоп заема 4 мегабайта,инсталираните приложения още 2 и на потребителя реално му остава 1.5 мегабайта,което е недостатъчно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2506

Става въпрос за звука при телефонен разговор,защото все пак това е телефон,преди всичко.За сони м4 аква,четох в един специализиран сайт ,че само лолипоп заема 4 мегабайта,инсталираните приложения още 2 и на потребителя реално му остава 1.5 мегабайта,което е недостатъчно

Заеби това m4. Отвратително е. И мисля, че имаше в предвид 4 гигабайта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.