Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Искам да си зглобя конфигурация за игри между 600-700 лева. Открих една, но тя е доста стара (около 2012 година). PC-то ще го ползвам  главно за игри, от сорта на WOW, LOL, Terraria, CS:GO и други леки игри. Резолюции, графики и прочие не ме интересуват-важното е да вървят без да секат (много). Съгласен съм процесора да бъде Амд, но с външна видео карта.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей, за 700 лева леки ще може да играеш! Ето едно предложение от мен:

Обща стойност - 726.52 лв. с ДДС
    Ако 26 лева са ти проблем слагаш друг хард диск и си готов!
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Can Oa    537

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Само да питам: CS-а ще тръгне ли на конфигурацията дадена от Can oa? Ако да, то на какви настройкки ще върви горе-долу гладки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Can Oa    537

Само да питам: CS-а ще тръгне ли на конфигурацията дадена от Can oa? Ако да, то на какви настройкки ще върви горе-долу гладки?

С каква резолюция ти е монитора? Ако не си сигурен кажи колко инча ти е монитора?

едит: Counter Strike Go (CS GO) R7 260x G3258 without OC https://youtu.be/5iSL4fl-Jf4

GTA V Intel Pentium G3258 + R7 260x   https://youtu.be/WGCXVIxywIw

по принцип няма да е лошо да вземеш 2 перки 120мм за отпред и отзад на кутията по 8, 9 лева са ако не са проблем вземай ги.

Редактирано от Can Oa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    enigmatic    79

Maксимални, при която и да е резолюция със 60 + FPS.

Тествал съм с по-слабата HD 7770 (R7 250x) и пак е същата работа. Само че процесора е клокнат.

Редактирано от enigmatic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Can Oa    537

Maксимални, при която и да е резолюция със 60 + FPS.

Тествал съм с по-слабата HD 7770 (R7 250x) и пак е същата работа. Само че процесора е клокнат.

Ти имаш същото дъно има ли клипче как се клоква това дъно да му дадеш да види дали ще може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    enigmatic    79

То по елементарно не може да е. Влиза се в BIOS-а с DEL, отива се в OC Tweaker и се слага на 4,0 GHz. Другите настройки са ги направили вместо тебе. Е разбира се може и сам да си го клокнеш.

Редактирано от enigmatic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Can Oa    537

То по елементарно не може да е. Влиза се в BIOS-а с DEL, отива се в OC Tweaker и се слага на 4,0 GHz. Другите настройки са ги направили вместо тебе. Е разбира се може и сам да си го клокнеш.

Елементарно е за тебе :) при мене идват хора и не знаят какво е биос така че ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С каква резолюция ти е монитора? Ако не си сигурен кажи колко инча ти е монитора?

едит: Counter Strike Go (CS GO) R7 260x G3258 without OC https://youtu.be/5iSL4fl-Jf4

GTA V Intel Pentium G3258 + R7 260x   https://youtu.be/WGCXVIxywIw

по принцип няма да е лошо да вземеш 2 перки 120мм за отпред и отзад на кутията по 8, 9 лева са ако не са проблем вземай ги.

Резолюцията на монитора ми е 1920 x1080

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Can Oa    537

Резолюцията на монитора ми е 1920 x1080

Ще ти паднат малко кадрите 5,6 от това което виждаш на клипа но не е болка за умиране :) за тези пари по-добро няма ако искаш да е ново.

Едит: някакви стари части твои имаш ли? Кутия , хард или хубаво  захранване ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Can Oa    537

Да имам стари части, но не знам (по-скоро нямам желание) да ги ползвам:кутиа и HD 50 gb. A стурва ли си да си взема един на старо, защото открих един за 50 лева 500гб от OLX-a?

Хард 2ра не , а ти кой си - май темата обърка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Can Oa    537

Тука  половината хора сте клонирани :) това е най-обикновен форум кво се занимавате с глупости :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте

та като махнем кутията и харда цената става около 544лв. Кутия нова ще взема, но открих, която идва с PSU, така че да спестя още малко пари ето линка http://www.emag.bg/korpus-floston-superior-500w-cheren-superior/pd/DVX4XBBBM/. И съ що така 500W ще бъдат ли достатъчни за цялята машина?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Аз предлагам това. Клокваш процесора на 4ghz с боксовото охлаждане (ако можеш разбирасе :)) Предложил съм по-хубаво дъно, което е по-подходящо за клок от H81..

И не онова захранване от емаг, което върви с кутиятя не става за нищо.. (бомбичка със закъснител) :)

Редактирано от bogomilkorbankolev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    techmaniac    11069

Не че този Чифтек е кой знае колко. 350W Фортрон е идея по-добре, а и твърдия диск е хубаво да се замени с този на Сийгейт и трите години гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз предлагам това. Клокваш процесора на 4ghz с боксовото охлаждане (ако можеш разбирасе :)) Предложил съм по-хубаво дъно, което е по-подходящо за клок от H81..

И не онова захранване от емаг, което върви с кутиятя не става за нищо.. (бомбичка със закъснител) :)

На тази конфигурация какви игри ще може горе-долу да подкарва (без да засичат много)?

Редактирано от Thebeastmonster (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми почти всички, само с най-новите ще стъпи на камък..  .. Например Battlefield 4 ще върви на средни или високи настройки с горе-долу добър фреймрейт.. При Crysis 3 е същата работа, освен нивото "Welcome to the Jungle", защото е много процесорно зависимо :) CS-Go ще си я цъкаш с стабилни 60 може и повече незнам, но разбирасе графиката не на макс.. Лигата и тя ще върви с около 100-тина кадъра на максимална графика, може би в тиймфайтовете да дропва до 70-80.. незнам предполагам... Terraria няма да я коментирам, тя и на Pentium 4 върви..

Редактирано от bogomilkorbankolev (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Can Oa    537

На тази конфигурация какви игри ще може горе-долу да подкарва (без да засичат много)?

тя е същата като горната само е сложено по-хубаво дъно за сметка на хард диска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето така мисля че е най-добре.. Сложих харда с 3 години гаранция предложен от колегата 

Can Oa и захранване Fortron.. Надявам се 18 лева да не са проблем, но си струва, защото това дъно е по-добро за клок от H81

Обща стойност - 718.49 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

Еми почти всички, само с най-новите ще стъпи на камък..  .. Например Battlefield 4 ще върви на средни или високи настройки с горе-долу добър фреймрейт.. При Crysis 3 е същата работа, освен нивото "Welcome to the Jungle", защото е много процесорно зависимо :) CS-Go ще си я цъкаш с стабилни 60 може и повече незнам, но разбирасе графиката не на макс.. Лигата и тя ще върви с около 100-тина кадъра на максимална графика, може би в тиймфайтовете да дропва до 70-80.. незнам предполагам... Terraria няма да я коментирам, тя и на Pentium 4 върви..

За Крайзиса не изказвай такива неща.Възможно е да му тръгне но на ниски ,на много ниски.Крайзиса също пълни и рам доста.Така ,че нека новите игри,и игри като Метро/Крайзис и още доста да ги отпише.Най-малкото картата му е доста слаба

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Can Oa    537

По-добро е просто нямаше как да събера всичко в 700 лева не е само за клока по принцип е по-хубаво.

едит: относно фортрона не ми се спори но в сервиза има 10на такива изпушили. Вярно че най-много тях продавам но не са кой знае какво. Чифтете е на същото ниво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

Съвет от мен.Няма смисъл да ги даваш тия пари,и да очакваш да играеш игри.Посъбери малко,защото сега си е набутвация от която ще останеш разочарован.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.