Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди няколко месеца си взех лаптоп Леново Z50-70. След период от време спря да намира каквито и да е мрежи дори с кабела не намираше. Когато му пусна диагностика ми казва че съм си изключил интернета от някъде си но аз нямам бутон за интернета и не знам как да го оправя. Преинсталирах драйверите и интернета си включи но след това пак спря да намира мрежи. Гледах дори да не съм забранил wifi мрежите но не.

post-346550-0-56698700-1435753125_thumb.

post-346550-0-06767800-1435753496_thumb.

Редактирано от Ади Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Виж да не би да имаш бутон или индикатор за спиране и пускане на безжичната карта. Може да го натискаш неволно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На F7 имаш команда за спиране на интернета(самолетен режим). Натисни го и провери дали още нямаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

не става нищо

На F7 имаш команда за спиране на интернета(самолетен режим). Натисни го и провери дали още нямаш.

не става нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има ли фабрично приложение за управление на мрежите от Lenovo? Понякога прави такива мизерии и минава в спящ режим управлението на връзките, но това обикновено е за безжичната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А провери ли драйварите ? На моят лаптоп имаше спяциално utility от официалния уеб на леново за да се пусне безжичната карта..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.