Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Тъй като не успях да си купя билети за концерта на Слави и Ку-Ку бенд на 25.09.2015 на Стадион "Васил Левски", реших да попитам тук евентуално, ако на някой по някакви причини са му останали 2 допълнителни билета или пък поради някаква причина  няма да може да присъства на концерта. Търся 2 билета от категориите до 40лв. Ще съм много радостен, ако някой ми помогне. Блгодаря предварително!

П.П. Не съм напълно сигурен дали мястото на тази тема е тук, но по-подходящо като че ли не намерих. Ако модераторите сметнат за необходимо, моля да я преместят където трябва. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от иноТ
        Слави Трифонов обяви свой политически проект. В отворено писмо той обещава, че ще намери тези българи, които да заместят сегашната политическа класа. 
        В текста му се казва още, че българите ще решат дали новите претенденти за власт са достойни да заменят настоящите политици.  
        По сходен начин през 2001 г. Симеон Саксккобурготски обяви влизането си в политиката на 6 април и уточни, че който иска, ще има възможност да гласува за него. 

Писмото на водещия гласи: 
      • от дръндю
        Трябваше да разваля банкнота от 50лв и отидох в "Лафка", а от там ми казаха, че трябва да си закупя нещо и ми предложиха билет "Бинго лото"
        Итъй като съм достатъчно тъп, не можах да разбера, билета печеливш ли е.
        За това реших да посетя сайта им за да видя, дали печеля поне 3лв, но тогава стана голямата изненада!
        Изискват регистрация с имената, адреса и ЕГН
        И това само за да видя дали печеля 3лв

когато потърсих подобни истории, се оказа, че никак не са малко
        а ето една от тях

хиляди клипове в "тубата" за измама

• от Тодор Владимиров
        Здравейте,   Някой има ли представа за това как стоят нещата с препродаването на билети за събития без печалба? Говорим за случаите в които билети се купуват масово и се препродават за същата цена. Това незаконно ли е? Също така - каква е ситуацията, ако се пускат по-евтино от цената дадена на билета? Пак подчертавам, става дума за масово изкупуване и препродаване.

И още един въпрос: ако все пак билетите се продават с 3-4% по-скъпи, това води ли се незаконно? В някои държави оскъпяване с до 20% не е проблем и за това ми е интересно как стои въпроса в България.

Мерси предварително!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.