Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така преди цъках с 30-40 пинг през net_graph,а сега е 70 и нагоре,ако може някои идея от какво може да е това ще съм благодарен.

Ето и speedtest + pingtest

4473745471.png 126116332.png

Това са тестов до USA,а предимно играя в сървъри от EU стойност за търсена на максимален пинг от играта е 50.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изтегли си Matchmaking Server Picker, след инсталация дай рефреш и  избери този сървър, който е с най нисък пинг.  А до Щатите да правиш speedtest, при положение ,че играеш в EU сървари, полза няма  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така преди цъках с 30-40 пинг през net_graph,а сега е 70 и нагоре,ако може някои идея от какво може да е това ще съм благодарен.

Ето и speedtest + pingtest

4473745471.png 126116332.png

Това са тестов до USA,а предимно играя в сървъри от EU стойност за търсена на максимален пинг от играта е 50.

Ограничи си от настройките пинг-а и ще влизаш в сървъри с нисък пинг. И да те светна 70 е добре ако е постоянен! Дори и 10 да имаш, но променящ се непрекъснато си зле :P

Редактирано от atridi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом играете в европейски сървъри, тогава тествайте до дестинации в Европа. До Щатите са си нормални подобни стойности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ограничи си от настройките пинг-а и ще влизаш в сървъри с нисък пинг. И да те светна 70 е добре ако е постоянен! Дори и 10 да имаш, но променящ се непрекъснато си зле :P

Тая настройка е за това играта да не те събира с хора ,които имат пинг по-висок от въпросната стойност ,а не за твоя пинг. Иначе Server Picker вкарва IP-тата на сървърите към които не искаш да се свързваш във firewall-a ,и така ще играеш само на локацията ,която си избрал. Настройката се вкарва еднократно ,и не е задължително да пускаш програмата всеки път ,когато пускаш играта.

Аз я ползвам да се отърва от СУКА/БЛЯЯДОВЕТЕ :)

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тая настройка е за това играта да не те събира с хора ,които имат пинг по-висок от въпросната стойност ,а не за твоя пинг. Иначе Server Picker вкарва IP-тата на сървърите към които не искаш да се свързваш във firewall-a ,и така ще играеш само на локацията ,която си избрал. Настройката се вкарва еднократно ,и не е задължително да пускаш програмата всеки път ,когато пускаш играта.

От така наречените Сука/блядове отърване няма. Навсякъде са. Освен ако не играеш в USA или ОКЕАНИЯ   :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От така наречените Сука/блядове отърване няма. Навсякъде са. Освен ако не играеш в USA или ОКЕАНИЯ   :no-no:

Да ,100% отърване няма ,но ако избереш само EU west , и блокираш всичко останало , са чувствително по-малко. Иначе и те ползват тая програма ,но не всички я знаят :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това не е така, защото като вляза в сървър ми дава точно стойността която съм задал и малко по-ниска! Никога не съм скачал високи стойности при тази настройка! Какво против имате руските играчи!?! Ако сте редовни играчи ще разберете че българите водят по псувни всички!!! Даже понякога ми става неудобно като ги слушам как се цепят по микрофона :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е най-жалкото в случая. Ако има по долни копелета от руснаците, то това сме ние Българите. Аз със Българи игра не съм печелил. А при руснаците има прекалено много деца.  :wink12:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това не е така, защото като вляза в сървър ми дава точно стойността която съм задал и малко по-ниска! Никога не съм скачал високи стойности при тази настройка! Какво против имате руските играчи!?! Ако сте редовни играчи ще разберете че българите водят по псувни всички!!! Даже понякога ми става неудобно като ги слушам как се цепят по микрофона :P

Руснаците не искат да комуникират. Наричат всеки ,който се опитва да говори английски - f*king americans. Както и колегата казва ,фрашкано е с 10 годишни олигофренчета ,с които никаква тактика не можеш да спретнеш.

Иначе българите водим по простотия да ,добре че сме малко на фона на руснаците :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защо да не искат да комуникират!? Всичко зависи от играча! Те също говорят  английски и даже стават добри отбори с тях. Има по-голяма вероятност да те кикне българин заради лош късмет, отколкото руснак! За децата в играта по- добре да не се пише :) Там всичко е ясно!!!!

Редактирано от atridi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

като цяло в България съм с 100mbps up и down а в чужбина 15-25mbps задал съм да търси до 50 пинг от игра,но аз пак играя с постояни 70,а преди бяха от 25-40

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защо да не искат да комуникират!? Всичко зависи от играча! Те също говорят  английски и даже стават добри отбори с тях. Има по-голяма вероятност да те кикне българин заради лош късмет, отколкото руснак! За децата в играта по- добре да не се пише :) Там всичко е ясно!!!!

Звучиш като паднал от луната :) За официалните сървъри говорим нали ? :) Официалните форуми врат ,и кипят с теми за руснаците ,а ти тука .. хаха

Просто не искат да говорят английски (повечето) ,защото явно им е под достойството. Освен това има някаква далавера да се събират по 4 играча ,и след 14 рунд кикват петия. Рангове ли кават по-бързо не знам ...

като цяло в България съм с 100mbps up и down а в чужбина 15-25mbps задал съм да търси до 50 пинг от игра,но аз пак играя с постояни 70,а преди бяха от 25-40

Да не е от доставчика :) В предната тема ти бяха паднали кадрите , омагьосахме те да ъпгрейднеш щайгата. Сега колко му е да смеш и доставчика :)

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

о доставчика е супер за 18лв на месец 100мбпс в България и до 25 в чужбина е супер,едни от най-добрите са в България,но имам рутер взет от тях флашнат,но немога да пипам нищо в него,ако искам да правя нещо им звънкам и те го правят,но ако изгори предимството е че го сменят с друг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От 3 години я имам играта и винаги съм с 30 пинг

mm_dedicated_search_maxping 50

След последният ъпдейт с новата операция съм играл около 70 мача и винаги съм с 60 пинг което не е нормално понеже при теста преди да ми открие мач съм бил под 50 това е само в ММ сървърите и тези на Валве в които си изпълняваш мисията.Гледам доста хора са пропищели точно за това в форума,но никой не им отговаря.

Интересно,че в другите сървъри на deatmatch където си загрявам винаги съм си бил с 35 и сега пак съм си с толкова което означава,че в сървърите на Валве е проблема.

Понеже играя играта 6 месеца преди да излезе ( бях бета тестер ) и забелязах,че след всеки плъгин които добавят към калпавите си сървъри играта става все по тегава. Кому е нужно да знае,че даден играч е скочил 30 пъти по време на рунда или ,че били изтреляни 233 патрона през рунда и др. тракинги които само правят стрелбата до ниво ( ако задържиш и стреляш на посоки имаш по-голям шанс да му дадеш глава от колкото ако се прицелиш в главата и стрелнеш).След новата операция очаквах да стане по-зле ама не и двойно.

Мина година от както от Валве оповестиха,че машините на които са сървърите са стари и слаби и при събиране на голяма печалба ще ги подменят ... все още чакаме .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

о доставчика е супер за 18лв на месец 100мбпс в България и до 25 в чужбина

Какво му е суперското незнам аз за 25 mbps до чужбина такъв нет не ми трябва . Ето затова имаш високи пингове и са непостоянни . Ако скоростите са симетрични 100 бг 100 чужбина тогава ще си цъкаш кънтара на воля .

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво му е суперското незнам аз за 25 mbps до чужбина такъв нет не ми трябва . Ето затова имаш високи пингове и са непостоянни . Ако скоростите са симетрични 100 бг 100 чужбина тогава ще си цъкаш кънтара на воля .

я ти ме светни на тази цена кои ти дава тази скорост ? като казвам до 25 значи нормално 20-23 и това е нормалния пакет не съм казал,че нямат и по-бърз от този ;) цената на другия е 20лв до 40 извън България,ако ми намериш на тази цена и си супер :) ето ти и тест до африка в 17:40 като има натоварване на мрежата :)4475851455.png

или ти плащаш 10лв за 100 мбпс в чужбина ?

Редактирано от FreezA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз имам 2 ип на доставчика и на двата ип достигам 94mbps външния също е много добър от маймунда и от западни торенти тегля с 11.6 mb/s пинга ми е 0 . плащам 30 лв

Кънтара рядко играя но никога съм нямал проблеми .

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами и аз тегля с такава скорост,само че от известно време пинга се вдигна,ето снимка на пинга в игра с ограничаване на сървърите,чрез програмката по-горе и през игра нагласен максимум на 50

404b97b9a95efe35.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обади се на доставчика си да направят диагностика на трасето да не би някоя от кутиите някъде да дава на късо или имат проблем с международния нет Незнам най добре им се обади да дойдат на място да тестват връзката и от къде идват загубите не може ти да си виновен и от самосебеси да се появят някъде нещо прави мизерии ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обади се на доставчика си да направят диагностика на трасето да не би някоя от кутиите някъде да дава на късо или имат проблем с международния нет Незнам най добре им се обади да дойдат на място да тестват връзката и от къде идват загубите не може ти да си виновен и от самосебеси да се появят някъде нещо прави мизерии ..

ами може след тея тъпи ъпдейти на Valve всичко почна да се омазва в друга тема имах проблем с фпс-а пак така с времето с ъпдейтите

снимка с кабел директно в лан картата 4476077192.png

Редактирано от FreezA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.