Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

lindroos1    254

Бях си оставил телефона в сака,обаче и там го наваля дъжда....под капака имаше доста вода.Избърсах водата навсякъде,и може би направих грешка,че го пуснах...Телефона има гаранция,но едва ли ще я признаят.Водата е влезнала вътре при платките ,съдя по това,че когато го пусках,имаше вода в малката дупчица която свети когато ти пишат да речем.Телефона тръгна,но трепереше екрана,зареди до емблемата на Самсунг и спря.Извинявам се,за некадърната терминология,ама телефоните не са ми сила.Та въпроса ми е,какво да правя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Soviet Soldier    1573

Преди години ми се случи нещо подобно ,но със Сони в пералната. Беше пълен с вода ,разглобих го ,оставих го на перваза да се суши през деня ,вечерта като се прибрах беше сух ,пуснах го и си работеше отлично. Огромна грешка е да го пускате мокър ,защото водата окъсява.

Най-добре го изсушете и ако не работи пробвайте да го пуснете по гаранция. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

Преди години ми се случи нещо подобно ,но със Сони в пералната. Беше пълен с вода ,разглобих го ,оставих го на перваза да се суши през деня ,вечерта като се прибрах беше сух ,пуснах го и си работеше отлично. Огромна грешка е да го пускате мокър ,защото водата окъсява.

А тези неща за ориза вярни ли са?Смисъл ,че изсмуква влагата.Иначе просто мислех,че вътре няма да има вода,но уви.Дано не е изгорял,но ме съмнява 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    capnemo    43981

А тези неща за ориза вярни ли са?Смисъл ,че изсмуква влагата.Иначе просто мислех,че вътре няма да има вода,но уви.Дано не е изгорял,но ме съмнява 

Да, вярно е, ориза много добре поглъща влагата. И да не е изгорял може някоя писта да е кородирала. Като цяло най-добре е да посетите сервиза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

Да, вярно е, ориза много добре поглъща влагата. И да не е изгорял може някоя писта да е кородирала. Като цяло най-добре е да посетите сервиза

Да,така мисля да направя.От Виваком го  взех,та ще пробвам при тях,ако ли не- другаде 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2506

Да,така мисля да направя.От Виваком го  взех,та ще пробвам при тях,ако ли не- другаде 

След като изсъхне, го почистваш с етилов алкохол. (ако не стартира) Така спасих един по старичък смартфон от боклука.

Но след като си се опитал да го включиш, има голям шанс вече да не видиш този телефон работещ.

Няма да успее, има едни сензори за вода (стикерчета) на които се появяват някакви хиксчета и доказват че телефона е мокрен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

Значи направо в сервиз да го пращам...Предполагам,е по-добре да взема S5,те ако ще сменят платки той ще излезе цена като за нов 

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2506

Значи направо в сервиз да го пращам...Предполагам,е по-добре да взема S5,те ако ще сменят платки той ще излезе цена като за нов 

Не, ако сменят дисплея ще е на цената на нов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

Не, ако сменят дисплея ще е на цената на нов.

Т.е има надежда за телефона още.А при смяна на платката,каква цена ще излезе г/д.Знам,че не сте техници,просто за информация :) Изобщо няма да ходя във Виваком,не признават гаранцията при намокрен телефон

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2506

Т.е има надежда за телефона още.А при смяна на платката,каква цена ще излезе г/д.Знам,че не сте техници,просто за информация :) Изобщо няма да ходя във Виваком,не признават гаранцията при намокрен телефон

Ако дисплеят си работи, но телефона не проработи след всичките съвети, взимаш s3 neo oт olx със счупен дисплей и слагаш платките от счупения на твоя.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.