Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Бих желала да ви помоля за съвети относно изборът на смартфон. Смартфонът ще се използва като цяло за развлечения (игри, гледане на клипове, сърфиране в интернет и прочее) и проблемът е че не съм много добре запозната какво се предлага на пазара. Единствено съм решила, че горната граница на цената ще е 300 лв. Ако не е проблем бихте ли споделили кои смартфони в тази ценова граница ви допадат и кои не? Аз лично нямам предпочитания към кокретна марка. Искам също да ви попитам кои модели според вас имат най-добра батерия и дали android е по-добър избор  от  windows и ios. Последно бих искала да попитам какво мислите за samsung galaxy s2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

AntiAlGor    12116

Щом границата е 300 лв, най-добре се насочи към Лумия. За този ценови диапазон, мисля това е оптималния избор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом границата е 300 лв, най-добре се насочи към Лумия. За този ценови диапазон, мисля това е оптималния избор.

Благодаря за съвета но може ли да посочиш някой конкретен модел  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    AntiAlGor    12116

Благодаря за съвета но може ли да посочиш някой конкретен модел  :)

Лумия 630/635. Новите модели 535 или 640.

http://vega2002.com/category/4/nokia.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    algor    29540

Здравейте!  

Не е необходимо да се пише с такива огромни букви във форума.

Иначе тези 300 лева с преподписване при оператор или ще се купува от свободния пазар апарата?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Viiipeer    996

Здравейте! Бих желала да ви помоля за съвети относно изборът на смартфон. Смартфонът ще се използва като цяло за развлечения (игри, гледане на клипове, сърфиране в интернет и прочее) и проблемът е че не съм много добре запозната какво се предлага на пазара. Единствено съм решила, че горната граница на цената ще е 300 лв. Ако не е проблем бихте ли споделили кои смартфони в тази ценова граница ви допадат и кои не? Аз лично нямам предпочитания към кокретна марка. Искам също да ви попитам кои модели според вас имат най-добра батерия и дали android е по-добър избор  от  windows и ios. Последно бих искала да попитам какво мислите за samsung galaxy s2.

Аз бих добавил, че бюджета с който разполагате, не е горна граница, ами абсолютния минимум, да не кажа че няма и да стигне за целта, която искате... А какво да кажем за посочения модел от Вас, освен че е повече от 4-годишен...

Sony Xperia M2 Samsung Galaxy Core Prime Duos Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    kakoytou    118

Здравей,

За този бюджет бих препоръчал Motorola Moto E (2015). За нуждите, които си изброила този бюджетен телефон би вършил доста прилична работа. ;) Има какво да се желае откъм камерата и дисплея най-вече, но... за тези пари е чудесно предложение. Получаваш най-новия (почти стоков) Андроид, 64 битов процесор, слот за карта памет, Gorilla Glass защитно покритие на екрана, LTE, доста добър живот на батерията и не на последно място доста добро усещане в ръката.

Колкото за Samsung-а, SII-ката - прекалено стар вече, никаква поддръжка и остарял Андроид. По-добре не. За този бюджет ябълките идват преееекалено кисели, т.е. забрави за iOS джаджа. Не съм привърженик на Windows, няма как да препоръчам нещо такова, особено пък в ниския клас.

А за въпроса за най-добра батерия... е те такова животно нЕма. В общия случай с постоянно ръчкане човек се радва, ако смартфонът му издържи от сутринта до вечерта с едно зареждане - независимо каква марка и ОС е.

Редактирано от kakoytou (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2506

Аз бих добавил, че бюджета с който разполагате, не е горна граница, ами абсолютния минимум, да не кажа че няма и да стигне за целта, която искате... А какво да кажем за посочения модел от Вас, освен че е повече от 4-годишен...

Sony Xperia M2 Samsung Galaxy Core Prime Duos

Точно па тея дървени телефони не бих предложил. Отделно, че m2-то е като някаква стара тухла, има много голяма рамка. (а положението при качеството на дисплея е повече от критично)

Аз бих предложил Lenovo a6000 или s3 neo ако искаш нещо по така на външен вид. Или пък ако изнамериш някоя свястна s4-ка втора употреба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Viiipeer    996

Точно па тея дървени телефони не бих предложил. Отделно, че m2-то е като някаква стара тухла, има много голяма рамка. (а положението при качеството на дисплея е повече от критично)

Аз бих предложил Lenovo a6000 или s3 neo ако искаш нещо по така на външен вид. Или пък ако изнамериш някоя свястна s4-ка втора употреба.

Аз въобще не гледам параметрите, освен посочената цена, а и все пак дисплея трябва да е поне 5" за целта, която е описана...

Ако беше прочел какво съм написал.... за тези пари толкова.... За повече няма да са ми подобни предложенията.

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Zealar    270

Смартфонът ще се използва като цяло за развлечения (игри, гледане на клипове, сърфиране в интернет и прочее)

От каквото чета трябва ви таблет не телефон особено в тези цени. Имам една С2ка в шкафа смених го защото вече идва слаб да отговаря на постоянно нарастващата нужда от ресурси дори за елементарни неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е необходимо да се пише с такива огромни букви във форума.

Иначе тези 300 лева с преподписване при оператор или ще се купува от свободния пазар апарата?

от свободният пазар

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    1988Neshova    0

За около 300 лева мога да предложа следните модели  HUAWEI HONOR 4C, LENOVO S850 и LENOVO A5000

характеристиките са доста приемливи и екрана е голям http://phonesdata.com/bg/sravni/3217/1489/3179/

Имам приятели които са с Леново и са доста доволни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2506

Аз въобще не гледам параметрите, освен посочената цена, а и все пак дисплея трябва да е поне 5" за целта, която е описана...

Ако беше прочел какво съм написал.... за тези пари толкова.... За повече няма да са ми подобни предложенията.

Но е добре и да се съобразиш с изискванята. А точно samsung-а който предложи, е един от най-осакатените модели на samsung. а m2-то съм го виждал на живо, дисплеят е тъмен и отвратителен. Също, може да разгледаш мнения относно Samsung-а, не са много положителни.

За около 300 лева мога да предложа следните модели  HUAWEI HONOR 4C, LENOVO S850 и LENOVO A5000

характеристиките са доста приемливи и екрана е голям http://phonesdata.com/bg/sravni/3217/1489/3179/

Имам приятели които са с Леново и са доста доволни.

Това леново изглежда доста хубав модел. Ако не го използва много много, може да изкара 3-4 дена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    weeziN    91

До 300 лв се насочи към Windows Phone, ако държиш на андроид, за тези пари - Lenovo A6000. За iOS - втора ръка 4s (за 320 мога да ти намеря чисто нов с гаранция) или 5(без гаранция, козметични забележки). Най-добре да е WP, но не мога да ти предложа модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    the professor    2445

или windows или андроид. ios  e също толкова калпава колкото и mac os... специално като избор на програми и игри най голям списък има за android... недостатъка е че андроида е разграден двор... и 90% от приложенията са некадърно написани и инсталират шпионски софтуер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Rhodium
        Здравейте,
        бих искал да купя нов лаптоп до към 800 лв, като изискванията ми са:
        - да е с достатъчно мощен процесор, за да гледам HD филми и стрийминг, както и да вървят малко по-натоварващи програми
        - да е с 15 инчов екран
        - да е с достатъчен RAM, за да може повече приложения да работят едновременно
        - да е издържлив, защото трябва в следващите 3 - 4 години да работи - това изискване е особено важно.
        Спрял съм се на тези два: Dell Inspiron 3567 (предлага се с 4 гб повече RAM, с което стават 8 гб) и Acer Aspire ES1-731G-P5YY, като повече клоня към първия. 
        Ще се радвам, ако ми дадете своето мнение за тях, тъй като самият аз имам ограничено разбиране по темата.
      • от sanyo22
        Здравейте, колеги! Ще си купувам бас говорител Pioneer TS-W3003D4 и искам да питам какъв усилвател да си взема за нея. Искам пак да е Pioneer,  за да са комплект.  Плеърът ми е Pioneer DEH-1901UB. Благодарярително на всички!
      • от pi4a7a
        Здравейте приготвил съм 1700+- лв. за лаптоп, ще се ползва за игри главно, ако ме сдобиете с добра машинка, приготвил съм половинка домашна
        Засега съм хванал на мушка това: https://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_VX5_591G-acer_aspire_vx5_591g_NH_GM2EX_019
      • от KNSoldier_96
        Здравейте!Имам нужда от препоръка.Та,значи имам Плейстейшън 4 с два джойстика и 3 игри (FIFA 16,Little Big Planet 3,UFC 2),но мисля да си взема конфигурация за игри.Въпросите ми са следните:
        Дали ще мога да продам конзолата с игрите и джойстиците за повече от 500лв.?В смисъл плейстейшъна не е про,слим или някъкав друг а е обикновен купен е преди 2 години.
        Значи имам спестени 800лв а компа който искам да купя е 1400лв.Ако продам Плейстейшъна за 600лв ще мога да го купя но после трябва да мисля за монитор.Ако може да ми предложите някой монитор до 250лв подходящ за CS:GO,GTA V,BF 1
        Не искам да ставам някъкав геймър а просто вечерта малко да поцъкам ЦС или ГТА ей така за релакс...И се чудя дали да запазя Плейстейшъна и да не купувам PC-то или обратното?Тъй като вече доста пъти чувам,че е по-добре да си на PC.
        А също разбрах,че сам да си сглобя комп е по-далавера,а PC-то което искам да купя е сглобено от Озон.бг и там пише ,че се тества преди да е изпратено.Ако може да ми кажете дали си струва 1400лв струва?А и да попитам ако евентуално го поръчам като ми го доставят веднага ли ще работи или трябва да инсталирам нещо или нещо такова?А иначе ето линк за PC-то.  [(https://www.ozone.bg/portals/desktop-configurations/behemoth)]
      • от TpeBoMaH
        Здравейте, трудно ми е да избера между таз годишните телефони и по-точно флагманите.. 7S, S8 , U11 , P10 Plus..? Онези не толкова известни телефони като марка, но пък със добри характеристики..?  Бюджета няма значение. Гледам да го взема нов и да не се занимавам поне 2 години със него (поне докато мине гаранцията)
        Телефона ще се взима в началото/средата на септември. Т.е след около месец.  Просто търся мнения относно телефоните. За какво ще се използва? Ами камерата не ми е толкова важна като цяло, ежендневието ми е еднообразно и нямам какво да снимам искам да има повечко издръжлива батерия, защото ще го вземам със цел да разцъквам като съм нощна на работа.  За сега съм се спрял на Huawei P10 Plus, ще се радвам да чуя мнения все пак.
        Поздрави.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.