Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Бих желала да ви помоля за съвети относно изборът на смартфон. Смартфонът ще се използва като цяло за развлечения (игри, гледане на клипове, сърфиране в интернет и прочее) и проблемът е че не съм много добре запозната какво се предлага на пазара. Единствено съм решила, че горната граница на цената ще е 300 лв. Ако не е проблем бихте ли споделили кои смартфони в тази ценова граница ви допадат и кои не? Аз лично нямам предпочитания към кокретна марка. Искам също да ви попитам кои модели според вас имат най-добра батерия и дали android е по-добър избор  от  windows и ios. Последно бих искала да попитам какво мислите за samsung galaxy s2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом границата е 300 лв, най-добре се насочи към Лумия. За този ценови диапазон, мисля това е оптималния избор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом границата е 300 лв, най-добре се насочи към Лумия. За този ценови диапазон, мисля това е оптималния избор.

Благодаря за съвета но може ли да посочиш някой конкретен модел  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета но може ли да посочиш някой конкретен модел  :)

Лумия 630/635. Новите модели 535 или 640.

http://vega2002.com/category/4/nokia.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте!  

Не е необходимо да се пише с такива огромни букви във форума.

Иначе тези 300 лева с преподписване при оператор или ще се купува от свободния пазар апарата?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте! Бих желала да ви помоля за съвети относно изборът на смартфон. Смартфонът ще се използва като цяло за развлечения (игри, гледане на клипове, сърфиране в интернет и прочее) и проблемът е че не съм много добре запозната какво се предлага на пазара. Единствено съм решила, че горната граница на цената ще е 300 лв. Ако не е проблем бихте ли споделили кои смартфони в тази ценова граница ви допадат и кои не? Аз лично нямам предпочитания към кокретна марка. Искам също да ви попитам кои модели според вас имат най-добра батерия и дали android е по-добър избор  от  windows и ios. Последно бих искала да попитам какво мислите за samsung galaxy s2.

Аз бих добавил, че бюджета с който разполагате, не е горна граница, ами абсолютния минимум, да не кажа че няма и да стигне за целта, която искате... А какво да кажем за посочения модел от Вас, освен че е повече от 4-годишен...

Sony Xperia M2 Samsung Galaxy Core Prime Duos Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей,

За този бюджет бих препоръчал Motorola Moto E (2015). За нуждите, които си изброила този бюджетен телефон би вършил доста прилична работа. ;) Има какво да се желае откъм камерата и дисплея най-вече, но... за тези пари е чудесно предложение. Получаваш най-новия (почти стоков) Андроид, 64 битов процесор, слот за карта памет, Gorilla Glass защитно покритие на екрана, LTE, доста добър живот на батерията и не на последно място доста добро усещане в ръката.

Колкото за Samsung-а, SII-ката - прекалено стар вече, никаква поддръжка и остарял Андроид. По-добре не. За този бюджет ябълките идват преееекалено кисели, т.е. забрави за iOS джаджа. Не съм привърженик на Windows, няма как да препоръчам нещо такова, особено пък в ниския клас.

А за въпроса за най-добра батерия... е те такова животно нЕма. В общия случай с постоянно ръчкане човек се радва, ако смартфонът му издържи от сутринта до вечерта с едно зареждане - независимо каква марка и ОС е.

Редактирано от kakoytou (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз бих добавил, че бюджета с който разполагате, не е горна граница, ами абсолютния минимум, да не кажа че няма и да стигне за целта, която искате... А какво да кажем за посочения модел от Вас, освен че е повече от 4-годишен...

Sony Xperia M2 Samsung Galaxy Core Prime Duos

Точно па тея дървени телефони не бих предложил. Отделно, че m2-то е като някаква стара тухла, има много голяма рамка. (а положението при качеството на дисплея е повече от критично)

Аз бих предложил Lenovo a6000 или s3 neo ако искаш нещо по така на външен вид. Или пък ако изнамериш някоя свястна s4-ка втора употреба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Точно па тея дървени телефони не бих предложил. Отделно, че m2-то е като някаква стара тухла, има много голяма рамка. (а положението при качеството на дисплея е повече от критично)

Аз бих предложил Lenovo a6000 или s3 neo ако искаш нещо по така на външен вид. Или пък ако изнамериш някоя свястна s4-ка втора употреба.

Аз въобще не гледам параметрите, освен посочената цена, а и все пак дисплея трябва да е поне 5" за целта, която е описана...

Ако беше прочел какво съм написал.... за тези пари толкова.... За повече няма да са ми подобни предложенията.

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Смартфонът ще се използва като цяло за развлечения (игри, гледане на клипове, сърфиране в интернет и прочее)

От каквото чета трябва ви таблет не телефон особено в тези цени. Имам една С2ка в шкафа смених го защото вече идва слаб да отговаря на постоянно нарастващата нужда от ресурси дори за елементарни неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е необходимо да се пише с такива огромни букви във форума.

Иначе тези 300 лева с преподписване при оператор или ще се купува от свободния пазар апарата?

от свободният пазар

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За около 300 лева мога да предложа следните модели  HUAWEI HONOR 4C, LENOVO S850 и LENOVO A5000

характеристиките са доста приемливи и екрана е голям http://phonesdata.com/bg/sravni/3217/1489/3179/

Имам приятели които са с Леново и са доста доволни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз въобще не гледам параметрите, освен посочената цена, а и все пак дисплея трябва да е поне 5" за целта, която е описана...

Ако беше прочел какво съм написал.... за тези пари толкова.... За повече няма да са ми подобни предложенията.

Но е добре и да се съобразиш с изискванята. А точно samsung-а който предложи, е един от най-осакатените модели на samsung. а m2-то съм го виждал на живо, дисплеят е тъмен и отвратителен. Също, може да разгледаш мнения относно Samsung-а, не са много положителни.

За около 300 лева мога да предложа следните модели  HUAWEI HONOR 4C, LENOVO S850 и LENOVO A5000

характеристиките са доста приемливи и екрана е голям http://phonesdata.com/bg/sravni/3217/1489/3179/

Имам приятели които са с Леново и са доста доволни.

Това леново изглежда доста хубав модел. Ако не го използва много много, може да изкара 3-4 дена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

До 300 лв се насочи към Windows Phone, ако държиш на андроид, за тези пари - Lenovo A6000. За iOS - втора ръка 4s (за 320 мога да ти намеря чисто нов с гаранция) или 5(без гаранция, козметични забележки). Най-добре да е WP, но не мога да ти предложа модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

или windows или андроид. ios  e също толкова калпава колкото и mac os... специално като избор на програми и игри най голям списък има за android... недостатъка е че андроида е разграден двор... и 90% от приложенията са некадърно написани и инсталират шпионски софтуер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от loranst looa
        Здравейте искам да попитам как стои въпросът с 4г или 3г модемите за Интернет от скоро си взех нетбук но Уай фи не навсякъде има и за това искам да попитам как точно може да полазвам модем и това би ли решило проблема ми с нета.  В смисъл веднъж като си закупя модем от някой  мобилен оператор еднократно ли заплащам за ползването на Интернета или трябва да плащам всеки месец месечна вноска за мобилния Интернетт . 

В
      • от Магдалена Гичева
        Здравейте! Бих искала да ми препоръчате лаптоп, който би бил подходящ за програми, свързани с програмиране или с две думи да ми върши добра работа , понеже уча в РУ и съм специалност компютърни системи и технологии (КСТ)  Като цена мога да отделя от 550 до 1000 лева. Ще се радвам препоръчаният лаптоп да е в наличност в Емаг  Благодаря предварително!
      • от slavcho hadjiyata
        Здравейте приятели! От няколко месеца ползвам само Linux Mint 18.2 Sonya и съм изключително доволен. Не е случайно-тази ОС е най-разпространената в световен мащаб Linux-ОС към момента! Но от няколко дни имам проблем с копи-пейса, примерно когато коментирам статия от в. "24 часа"  във Фейсбук и искам да онагледя коментара си с копиране на няколко изречения от текста във вестника. Като пестна текста, той се появява в някакъв странен български език. Идея си нямам, къде да търся причината. Моля, приятели помагайте! Мога да реша проблема, като преинсталирам Минта, но съм любознателен и бих искал да разбера, за какво иде реч.
        Прилагам два фотоса за онагледяване.

• от Rhodium
        Здравейте,
        бих искал да купя нов лаптоп до към 800 лв, като изискванията ми са:
        - да е с достатъчно мощен процесор, за да гледам HD филми и стрийминг, както и да вървят малко по-натоварващи програми
        - да е с 15 инчов екран
        - да е с достатъчен RAM, за да може повече приложения да работят едновременно
        - да е издържлив, защото трябва в следващите 3 - 4 години да работи - това изискване е особено важно.
        Спрял съм се на тези два: Dell Inspiron 3567 (предлага се с 4 гб повече RAM, с което стават 8 гб) и Acer Aspire ES1-731G-P5YY, като повече клоня към първия. 
        Ще се радвам, ако ми дадете своето мнение за тях, тъй като самият аз имам ограничено разбиране по темата.
      • от sanyo22
        Здравейте, колеги! Ще си купувам бас говорител Pioneer TS-W3003D4 и искам да питам какъв усилвател да си взема за нея. Искам пак да е Pioneer,  за да са комплект.  Плеърът ми е Pioneer DEH-1901UB. Благодарярително на всички!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.