Премини към съдържанието
tulski

Потвърдена страница / профил

Препоръчан отговор

tulski    9

Здравейте !  Имам няколко въпроса свързани с акаунт във Фейсбук.  Интересува ме следното.  Във Фейсбук виждам примерно - Галена ( група/музикант) и до името синьо чекнато кръгче " Потвърдена страница ".  Друг пример - Бойко Борисов и до синьото чекнато кръгче " Потвърден профил ". Аз как мога да получа нещо такова ? Също така каква е разликата между Потвърдена страница и Потвърден профил ?  Това привилегия само на известни хора ли е ?  Ако искам да създам страница или профил на местния риболовен клуб мога ли да ползвам такава екстра ? И ако мога как да я получа ?

Преди два дни зададох тези въпроси в помощния форум на Фейсбук, но за съжаление никой не ми отговори. Може би тук някой има представа.

Ето това имам предвид - 

post-89840-0-93006900-1435815518_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Zealar    270

Идеята е да се отличат фалшивите от оригиналните. Примерно и аз мога да направя страница в ФБ да я кръстя НАСА и да поствам новини от сайта им но само те могат да имат такова тикче на тяхната страница.

За да получиш такова трябва да отговаряш на определени изисквания след което се попълва формуляр в тубата е пълно с примери.

https://www.youtube.com/results?search_query=Verify+Facebook+Page

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    tulski    9

Досетих се, каква е целта на това нещо, но намеренията ми са съвсем почтени. Колеги риболовци, които не са много на Ти с интернет помолиха да създам нещо за нашата скромна група - да се хвалим с улова си и да обсъждаме разни неща.  И за да не може конкуренти да ни компрометират и да се бъзикат. За да бъде още по-яко реших да приложа и тази екстра. Един вид ето самия Фейсбук ни признава официално. Прегледах това, което посочи Ken, но там не се споменава дали екстрата може да я ползват по - обикновени личности. На всичко отгоре пише, че услугата не е активна в момента за нашия регион. Ще прегледам какво има и в Ютуб по въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Zealar    270

Не забравяй че трябва да имат сайт и в него да има линк към страницата която искаш да заверят. И да не изглежда като онези спамерските с 20 реда html.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ExaFlop    26930

Те като си направят сайт (с форум) за 'къФ им е ФБ? Ще си се хвалят там и ще си качват доказателствата.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Zealar    270

Те като си направят сайт (с форум) за 'къФ им е ФБ? Ще си се хвалят там и ще си качват доказателствата.

Елементарно просто още един вид комуникация. Както има хора който не харесват форуми така има и такива който не харесват страници пък някой и ФБ не харесват.

Ето някой ходят на работа с градски транспорт други с колела има и такива с лични превозни средства.

Избор му викат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    tulski    9

Прегледах няколко от клиповете в Ютуб. Не знам какво да кажа.   Що се отнася да си направим наш сайт, няма голям смисъл. Напираме за Фейсбук щото е огромен сайт, с много хора и голяма публичност. Каква е ползата да имаме никому неизвестен сайт, в който ще влизат 15 човека.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ken    7941

Прегледах няколко от клиповете в Ютуб. Не знам какво да кажа.   Що се отнася да си направим наш сайт, няма голям смисъл. Напираме за Фейсбук щото е огромен сайт, с много хора и голяма публичност. Каква е ползата да имаме никому неизвестен сайт, в който ще влизат 15 човека.

След като толкова искаш да имаш този символ, сложи го на картинката до името на групата ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    tulski    9

То така ще мога ли да го сложа по мое желание ?  Имам предвид по - горе беше споменато, че трябвало да се покриват някакви критерии, сайт и т.н. Освен довечера да пробвам да създам страница или група и да видя какво ще стане. Ще видя какви изисквания ще предявят.  Или имаш предвид да сложа такава емотка, ако има такава ? Аз не съм легнал да умирам за тази верификация, не е въпрос на живот и смърт. Просто си рекох щом разни звезди могат, дали и простосмъртните не могат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ken    7941

То така ще мога ли да го сложа по мое желание ?  Имам предвид по - горе беше споменато, че трябвало да се покриват някакви критерии, сайт и т.н. Освен довечера да пробвам да създам страница или група и да видя какво ще стане. Ще видя какви изисквания ще предявят.  Или имаш предвид да сложа такава емотка, ако има такава ? Аз не съм легнал да умирам за тази верификация, не е въпрос на живот и смърт. Просто си рекох щом разни звезди могат, дали и простосмъртните не могат.

Няма кой да се занимава със всеки желаещ и да му проучва страницата/профила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    tulski    9

Няма кой да се занимава със всеки желаещ и да му проучва страницата/профила.

Да, разбирам. Просто ми стана любопитно, а във Фейсбук никой не пожела да отговори. Изобщо не е някакъв сериозен проблем, бял кахър е това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.