Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, става въпрос за лаптоп HP Compaq 6730S - хоризонтални бели черти на екрана. При стискане в долния ляв ъгъл на пластмасите на екрана се махат, като се размърда малко лаптопа пак се появяват.

То е ясно че е от матрицата, мисълта ми е има ли възможност за оправяне или трябва да се сменя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Възможно е да е някоя писта, в този случай ще се разминеш доста по-тънко. Най-добре закарай лаптопа на сервиз, за да установят точния проблем и да ти кажат колко ще струва. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора! А тези писти наместват ли се нещо или се сменят или нещо друго се правят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те са разни кабелчета - свързващи матрицата с дъното, сменят се, ако е необходимо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, става въпрос за лаптоп HP Compaq 6730S - хоризонтални бели черти на екрана. При стискане в долния ляв ъгъл на пластмасите на екрана се махат, като се размърда малко лаптопа пак се появяват.

То е ясно че е от матрицата, мисълта ми е има ли възможност за оправяне или трябва да се сменя?

Проблема вероятно е в самата матрица а не в интерфейсния кабел. Това не се ремонтира, сменя се.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.