Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

здравейте наскоро си записах world of warcraft 3.3.5 и въпроса ми е някой може ли да ми каже как да започна почнах в един blizzlike сървър gamer districk  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, докато не я заиграете оригинална, няма смисъл да изобщо да почвате. Тея измислени сървъри нямат нищо общо с истинската игра. Това е игра , която пленява с взаимоотношенията и играта с другите играчи и гилдията. Удоволствието да напредвате заедно в контента и да гътате актуалните босове на все по-висока трудност. Сравнението с някой играещ актуално оригиналната и някой с версия на 4 години е все едно единия да играе quake а другия crysis 3 и да казвате , че и двамата играете шутъри. Както в съседната тема някой беше посъветвал човека да не дига версията над WotLK....и пак да повторя вече няма нужда и да се плаща на месец , стига човек да играе достатъчно и да изкарва достатъчно злато.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От прекия път на десктопа по принцип. Двоен клик с ляв бутон или единичен с десен и от там изпълни отново с ляв. Може и да опиташ да потърсиш в гуугъл: "Правоговор, правопис и пунктуация"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хвани приятел който разбира,а ако нямаш в интернет май имаше гайдове как се започва

Тва е проблема че никой не познавам който я играй да ми обясни по подробно 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, да разбирам, че не знаете как се играе ли? Играта поне в началото би трябвало да има гид. Ако не можете да се оправите, ето едно видео, което поне малко ще Ви ориентира:

https://www.youtube.com/watch?v=yb_lj3F5dj4

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз играя в gamer district мога ако искаш малко да ти помогна,но иначе си има Guidе-ове в играта,а и много Tutorial-и в интернет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По отношение на WoW просто искам да кажа че версия 3.3.5 е нещо мноооого старо и неактуално. Просто за сравнение в момента играта е версия 6.2 и е на светлинни години пред това което сте свалили. За сравнение ще кажа какво можете да очаквате от пиратската версия и какво да не очаквате от нея:

1. Куестовите линии са незавършени или с несъответстващи предмети. Всички сайтове в интернет които са за помощ на начинаещи играчи и показват как и къде се правят куестовете са за оригиналната игра, което на практика означава че "пиратите" не се поддържат и куестовете им се правят на различни места и с различни дропове.

2. Винаги на "частните" сървъри има хора които са от типа връзкари - администратори, приятели на администратори и т.н. които няма да ви оставят нормално да изпитате радостта от левелинга и откриването на нови територии, особено на ПВП сървърите направо ще ви се отиграе.

3. Дънджъните и райд инстанциите са без актуални скриптове и предмети които падат. Това на практика означава че много от уменията и таймингите на босовете не работят както на оригиналната версия - от това губите изключително и само вие защото нещата изглеждат доста по-лесни от реалните райдове.

4. Пиратската версия е на практика безплатна, но повечето хора не осъзнават че в момента и оригиналната версия е на практика безплатна след като си я купите. Играта с всички ъпдейти до левъл 90 струва 20 долара. Това са няколко експанжъна повече от това което е версия 3.3.5.

Мога още много да продължа но това са основните неща които трябва да приемете и да решите какво точно искате. Хората които не са играли оригиналната игра обикновенно не могат да усетят за какво става дума - няма го наплива от чакащи за LFR, няма ги масовите куестове, няма нови мисии и територии, няма нови таланти, бавни ъпгрейди, неработещи дънджъни, босове без скриптове, дънджъни без мобове и т.н. т.н.

Що се отнася до самия геймплей той е доста праволинеен - избирате си тип раса - хорда или алианс и различен тип герои. Всички типове герои са уникални, нямат нищо общо с другите и трябва да съответстват на вашия начин на геймплей - дали искате да сте герой от mele-тип или range-тип, дали искате да сте healer(лекар), dps(damage) или tank(танк - този който държи босоа). В началото на играта всички герои са на практика еднакви, имат по 2-3 таланта които използват и в развитието си след 10ти левъл почвате да придобивате точки които редите по дървото с таланти и специализацията които сте избрали. Колкото по-висок левъл дигате толкова повече таланти и умения придобивате. За да вдигате левъли най-удачно е да правите куестове (поне в оригиналната игра) което също така ви подтиква и към експлорейшън на картата. Колкото повече нови места откривате толкова повече флайнг патове отключвате(точки до които можете да стигнете с летене от друг флайнг пат). Първите сериозни дънджъни ще получите на лв 60, следващите на 70, следващите на 80, след това на 85. Не помня точно 3.3.5 до кой левъл беше тавана но това е в общи линии.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По отношение на WoW просто искам да кажа че версия 3.3.5 е нещо мноооого старо и неактуално. Просто за сравнение в момента играта е версия 6.2 и е на светлинни години пред това което сте свалили. За сравнение ще кажа какво можете да очаквате от пиратската версия и какво да не очаквате от нея:

1. Куестовите линии са незавършени или с несъответстващи предмети. Всички сайтове в интернет които са за помощ на начинаещи играчи и показват как и къде се правят куестовете са за оригиналната игра, което на практика означава че "пиратите" не се поддържат и куестовете им се правят на различни места и с различни дропове.

2. Винаги на "частните" сървъри има хора които са от типа връзкари - администратори, приятели на администратори и т.н. които няма да ви оставят нормално да изпитате радостта от левелинга и откриването на нови територии, особено на ПВП сървърите направо ще ви се отиграе.

3. Дънджъните и райд инстанциите са без актуални скриптове и предмети които падат. Това на практика означава че много от уменията и таймингите на босовете не работят както на оригиналната версия - от това губите изключително и само вие защото нещата изглеждат доста по-лесни от реалните райдове.

4. Пиратската версия е на практика безплатна, но повечето хора не осъзнават че в момента и оригиналната версия е на практика безплатна след като си я купите. Играта с всички ъпдейти до левъл 90 струва 20 долара. Това са няколко експанжъна повече от това което е версия 3.3.5.

Мога още много да продължа но това са основните неща които трябва да приемете и да решите какво точно искате. Хората които не са играли оригиналната игра обикновенно не могат да усетят за какво става дума - няма го наплива от чакащи за LFR, няма ги масовите куестове, няма нови мисии и територии, няма нови таланти, бавни ъпгрейди, неработещи дънджъни, босове без скриптове, дънджъни без мобове и т.н. т.н.

Що се отнася до самия геймплей той е доста праволинеен - избирате си тип раса - хорда или алианс и различен тип герои. Всички типове герои са уникални, нямат нищо общо с другите и трябва да съответстват на вашия начин на геймплей - дали искате да сте герой от mele-тип или range-тип, дали искате да сте healer(лекар), dps(damage) или tank(танк - този който държи босоа). В началото на играта всички герои са на практика еднакви, имат по 2-3 таланта които използват и в развитието си след 10ти левъл почвате да придобивате точки които редите по дървото с таланти и специализацията които сте избрали. Колкото по-висок левъл дигате толкова повече таланти и умения придобивате. За да вдигате левъли най-удачно е да правите куестове (поне в оригиналната игра) което също така ви подтиква и към експлорейшън на картата. Колкото повече нови места откривате толкова повече флайнг патове отключвате(точки до които можете да стигнете с летене от друг флайнг пат). Първите сериозни дънджъни ще получите на лв 60, следващите на 70, следващите на 80, след това на 85. Не помня точно 3.3.5 до кой левъл беше тавана но това е в общи линии.

Личи си какъв играч на WoW си щом казваш че 3.3.5 не струва.......Лично според мен истинският експажън за тази игра е 2.4.3 и наред след него е 3.3.5 друго всичко нагоре е супер нереалното.

Това където казвате че пиратските сървъри не струват са тези които са се набутали и са дали 200 лв нагоре за игри и плащания за сървър и оригинални игри.Аз в пиратски сървър през 2008 година са ми останали едни от незабравимите спомени от тази игра, яки мелета , супер приятели , разбиране , гилд пвп и world райдове , пве супер си беше и винаги щеше някой да ти помогне,играл съм и близард пълна набутвация, да наистина всичко си работи и е перфектно , но защо да давам пари на вятъра като тази игра е за кеф гледай си кефа цъкай си и това е.Относно експажъните като пуснаха Cataclysm-а пробвах го пълна боза. Какво е това 40 минути дуел 100 к кръв и наред други абсурдни неща.Пвп-то е отсякаде наакано и много други неща с него... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Личи си какъв играч на WoW си щом казваш че 3.3.5 не струва.......Лично според мен истинският експажън за тази игра е 2.4.3 и наред след него е 3.3.5 друго всичко нагоре е супер нереалното.

Това където казвате че пиратските сървъри не струват са тези които са се набутали и са дали 200 лв нагоре за игри и плащания за сървър и оригинални игри.Аз в пиратски сървър през 2008 година са ми останали едни от незабравимите спомени от тази игра, яки мелета , супер приятели , разбиране , гилд пвп и world райдове , пве супер си беше и винаги щеше някой да ти помогне,играл съм и близард пълна набутвация, да наистина всичко си работи и е перфектно , но защо да давам пари на вятъра като тази игра е за кеф гледай си кефа цъкай си и това е.Относно експажъните като пуснаха Cataclysm-а пробвах го пълна боза. Какво е това 40 минути дуел 100 к кръв и наред други абсурдни неща.Пвп-то е отсякаде наакано и много други неща с него... 

Е и, седите си на архаична версия на една игра в която всичко е толкова разбалансирано че няма на къде повече, а грешка, има това все пак е пиратски сървър което е достатъчно за да не ми се играе там. Аз лично играя на ПВП сървър и от 8 години не съм бил по-доволен от играта, освен че нивото на райдовете е дигнато многократно класовете са балансирани както никога до сега. Освен това гледната ви точка е много ограничена, бих казал 50% и надолу от това което всъщност е WoW. Казвате - яки мелета, пвп гилдии и world райдове че то друго в пиратския сървър може ли да правите?. Но като добавите на това 2-3 експанжъна, нов клас, нови райдове, нови умения, нови куестове, нови територии, гарнизони, фелъри, реалм трансфери и каквото там още има ще разберете че това което вие си мислите че е WoW преди 3-4 години доста се е променило. Само да питам щом ние сме се набутили 200 лв че и нагоре вие как точно сте пробвали Катаклизма без да се набутате, дали не е било на пиратски сървър? Защото иначе не сме се "набутали" само ние, нали...Иначе не ми се спори, само човек който не е играл истинската игра може да твърди че пиратския сървър е по-добър от истинската игра, както и че версия 3.3.5 на пиратски сървър е по-добра и по-балансирана от 6.2. Освен това както казах играта можете да я играете и абсолютно безплатно в момента(без месечна такса), стига да имате достатъчно злато и да си правите дейли куестовете на 4-5 героя. Аз лично няма да плащам нищо до края на 2016 година.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остави ги друго си е да влезеш 80 лв и да биеш Lich King 25 HC сам и да се фукаш колко си добър. Не че сега на макс лв не се прави но те бият босове на техния левъл. Това са хора които не могат да разберат какво е да носиш титла "the insane " и да си си я заслужил и изработил в продължение на месеци.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Смешно като видя хора, които и до ден днешен се опитват да играят подобия на WOW. Да и някой като каже " ама ти не разбираш от играта, щото те кефи сегашната версия, а най-добрата е Vanilla" пък даже не си го играл тогава, само си чувал от разни слухове, че е било така. Ами щом те кефи да биеш всички босове в пиратката сам, гг.

Пращай sms за itemi xD

Сори, че хейтнах така ама..

Редактирано от KYordanova (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето за майсторите едно клипче от онова време. Това е от момента в който Sart 3D беше най-трудната битка в играта.Победа свързана със седмици фармене на екип за танка ни за да може да преживее дъха му.После 3 седмици ВСЕКИ ден 3 часа опити.Дайте пиратския сървър ,на който това е възможно(необходимо за прогрес) и пак да говорим.

https://www.youtube.com/watch?v=kHyeL4sY4Es

Иначе по онова време спрях да я играя на ниво идиотизъм и от тогава всяка година като ме затисне работа съм почивка някой месец и друг и после наваксвам с гилдията.За съжаление пропуснах ванила и я почнах чак от BC.Защото си имах пиратски сървър вкъщи по онова време и работех с едни русначета за попълване на база данните,така че да не съм чул коментари ,че не знам какво е пиратския сървър.

Кой каза нещо за масови битки? Това е от първата вечер в която можеше да се нападат владетелите на главните градове.

post-46692-0-63481300-1437415915_thumb.jpost-46692-0-96223900-1437415918_thumb.jpost-46692-0-33487300-1437415923_thumb.j

6 пълни рейда по 40 човека и на втория град който изнесохме хордата се усети да защитава и се събраха и те и ОРИГИНАЛНИЯ сървър крашна.После ГМ беше писал на единия организатеор на рейда да спрем,защото това е функция пусната с идея да се правят тези битки с WoTLK a не на 70 лв,както ги застъпихме ние.

Нарочно ви давам клипче и снимки от старите времена. Не за да се заяждам а за да разберете евунтуално,че дори и при сравнение на еднакви версии,никога на пиратския сървър не могат да се случат нещата както на оригиналния. Това не пречи естесвено всеки да си играе както иска,но пиратите поне чуйте като ви се казва нещо а недейте да скачате веднага като ухапани.....

Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето за майсторите едно клипче от онова време. Това е от момента в който Sart 3D беше най-трудната битка в играта.Победа свързана със седмици фармене на екип за танка ни за да може да преживее дъха му.После 3 седмици ВСЕКИ ден 3 часа опити.Дайте пиратския сървър ,на който това е възможно(необходимо за прогрес) и пак да говорим.

https://www.youtube.com/watch?v=kHyeL4sY4Es

Иначе по онова време спрях да я играя на ниво идиотизъм и от тогава всяка година като ме затисне работа съм почивка някой месец и друг и после наваксвам с гилдията.За съжаление пропуснах ванила и я почнах чак от BC.Защото си имах пиратски сървър вкъщи по онова време и работех с едни русначета за попълване на база данните,така че да не съм чул коментари ,че не знам какво е пиратския сървър.

Кой каза нещо за масови битки? Това е от първата вечер в която можеше да се нападат владетелите на главните градове.

attachicon.gifWoWScrnShot_110808_233244.jpgattachicon.gifWoWScrnShot_110908_002340.jpgattachicon.gifWoWScrnShot_110908_003938.jpg

6 пълни рейда по 40 човека и на втория град който изнесохме хордата се усети да защитава и се събраха и те и ОРИГИНАЛНИЯ сървър крашна.После ГМ беше писал на единия организатеор на рейда да спрем,защото това е функция пусната с идея да се правят тези битки с WoTLK a не на 70 лв,както ги застъпихме ние.

Нарочно ви давам клипче и снимки от старите времена. Не за да се заяждам а за да разберете евунтуално,че дори и при сравнение на еднакви версии,никога на пиратския сървър не могат да се случат нещата както на оригиналния. Това не пречи естесвено всеки да си играе както иска,но пиратите поне чуйте като ви се казва нещо а недейте да скачате веднага като ухапани.....

Поздрави

Няма смисъл да им обясняваш, никога няма да го разберат. Няма да разберат какво е щастието и удовлетворението от един единствен кил, над който сте се мъчили цяла нощ. Само ние си знаем как е. 

Съберете си парички ако нямате работа и си купете играта. Месечната такса вече се плаща с ингейм къренси. Не е толкова трудно. Плащате си за скинове в Лигата нали?

От друга страна се радвам, че комюнитито привлича по-зрели и способни така го наречем играчи в Близард. Тези, които не могат - дропват. Шлаката остава в пиратките.

Редактирано от KYordanova (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 11 месеца по-късно...
на 7/12/2015 в 12:57, Tommygun написа:

Остави ги друго си е да влезеш 80 лв и да биеш Lich King 25 HC сам и да се фукаш колко си добър. Не че сега на макс лв не се прави но те бият босове на техния левъл. Това са хора които не могат да разберат какво е да носиш титла "the insane " и да си си я заслужил и изработил в продължение на месеци.

Хахахах мойто момче,не си правих сметки да коментирам,но ти просто ме накара аз тези титли когато 24/7 съм фармил ти тогава давам бас,че не си знаел още за WoW но остави това,какво да влезеш 80лв,това може ти по-скоро да го направиш,но не и аз.Хвана ме яд ,че ме изкара най-големият бот,който нищо не е видял в играта,а със сигурност съм фармил и играл тази игра 2 пъти повече от теб,и момчето лично да ти кажа много добре се е насочило да играе 3.3.5 защото,ти може би едно време през 2010 да не си разбрал нищо от Лич Кинга,но има хора които са научили много тънкости в експажъна и са видяли за какво става въпрос.Ами аз какво?Като играя TBC в пиратски сървър да не би да трябва да се чусвтвам някакъв омерзен?Аз просто от малък съм проумял,че тези пари които ще ги дам на Blizzard мога да ги вложа в нещо по-важно,защото тази игра не я играя за живот и смърт ,а просто за кеф.Затова да ти кажа честно дали ICC примерно ще е фикснат или не поне на този етап не ме и интересува,важно е да има колектив,приятели и хубави мелета,дори и на паладина да не му работи хеала важен е кефа,та аз като играх 2008 в Dragonfire-BG си спомням как вечерта влизаме и от 22:00 до 03:00 сме се мъчели да дигнем поне 2 левела защото имаше страшно много крашове,но това пък ни направи още по зарибени в играта,защото после като станахме 70-тки знаехме че е било с труд и такива като теб които ни изкарват ,че не знаем какво е да дигнеш герой в 1х в пиратски сървър,та да не сме видяли нищо от играта,бъркаш се ,по-скоро лапенцата в днешно време който всеки месец от заплатата на мама и тати дерат за Близард няма да видят нищо от играта, а като станахме 70-тки и мелета-та бяха брутални кой с Brutal кой с зелени итеми,но ето това беше тръпката и кефа, защото това ти остава от играта,а не като някакъв нерд с още 24 човека,да се обиждате че Marrowgar-а ви е бутнал,и сутрин в 5 да те боли главата,защото ако ти биеш натам,аз бия надругаде ,разбираш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти пък откъде се измъкна да коментираш тема на една година;)

Играйте си където искате ,но никога няма да разберете играта за какаво е направена и как е замислена да работи.

И я дай един акаунт да те видим кога си ги фармил тези титли и аз не съм знаел за WoW,защото по времето когато TBC излезе аз примерно хоствах пиратски сървър вкъщи, така че едва ли играеш от преди мен. А за играта знам още от когато беше просто колонка с новина,че ще излиза в списание Gamestar(а, вярно по онова време нямаше нито едно списание за игри и копютри в България).Така че тук си много заблуден ако си мислиш че ти си маса и в час а аз не знам за какво говоря. Имам на акаунта си общо около 10 000 часа и това е със много сериозни паузи от последните години, защото след WotLK и аз спрях да живея в и за играта, така че смешните си сравнения може да ги правиш на друг. Ще излиза след 1 месец Легион - вие си се кефете на TBC и ICC ,защото как беше добре се е насочил да играе 3.3.5:lol6:

И btw от доста време насам играта не струва и стотинка, стига да ти се занимава и да знаеш как.....

Погледни горния ми пост ,който е цитирал колегата над теб и да те питам разбирачо - ти крашвал ли си близардски сървър. Защото аз съм и се наложи да се намеси админа на сървъра за да ни спре....Have fun на пиратския сървър и GG. И защо си мислиш че на оригиналния сървър няма колектив - аз играя с едни и същи хора от началото и все още поддържам контакт с тях. Даже в днешно време и по телефони вече, не само в TS.

Тези сравнения да ми ги правиш на мен е все едно да убеждаваш човек играещ CS:GO, че преди версия 1,6 си е било най-добре,само защото я имаш от Замунда.

Както казах - всеки си знае, но недейте да плюете оригиналната игра само защото не можете/искате да давате пари за нея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Tommygun написа:

Ти пък откъде се измъкна да коментираш тема на една година;)

Играйте си където искате ,но никога няма да разберете играта за какаво е направена и как е замислена да работи.

И я дай един акаунт да те видим кога си ги фармил тези титли и аз не съм знаел за WoW,защото по времето когато TBC излезе аз примерно хоствах пиратски сървър вкъщи, така че едва ли играеш от преди мен. А за играта знам още от когато беше просто колонка с новина,че ще излиза в списание Gamestar(а, вярно по онова време нямаше нито едно списание за игри и копютри в България).Така че тук си много заблуден ако си мислиш че ти си маса и в час а аз не знам за какво говоря. Имам на акаунта си общо около 10 000 часа и това е със много сериозни паузи от последните години, защото след WotLK и аз спрях да живея в и за играта, така че смешните си сравнения може да ги правиш на друг. Ще излиза след 1 месец Легион - вие си се кефете на TBC и ICC ,защото как беше добре се е насочил да играе 3.3.5:lol6:

И btw от доста време насам играта не струва и стотинка, стига да ти се занимава и да знаеш как.....

Погледни горния ми пост ,който е цитирал колегата над теб и да те питам разбирачо - ти крашвал ли си близардски сървър. Защото аз съм и се наложи да се намеси админа на сървъра за да ни спре....Have fun на пиратския сървър и GG. И защо си мислиш че на оригиналния сървър няма колектив - аз играя с едни и същи хора от началото и все още поддържам контакт с тях. Даже в днешно време и по телефони вече, не само в TS.

Тези сравнения да ми ги правиш на мен е все едно да убеждаваш човек играещ CS:GO, че преди версия 1,6 си е било най-добре,само защото я имаш от Замунда.

Както казах - всеки си знае, но недейте да плюете оригиналната игра само защото не можете/искате да давате пари за нея.

Нито съм разбирач,нито плюя оригинала, нито пък нямам нищо против теб,пак ме изкарваш нещо което е само в твоите интереси,аз искам да разбереш че за да играеш играта и за да изпиташ удоволствието от нея не съм длъжен да давам пари на месец,като може и без тях и какво като излиза Легион? Играта умира,със момчетата които играх LK едно време всички в момента или Vanilla или TBC всеки ми казва,че всичко нагоре е боза,не защото нямат пари момчетата да си платят да играят,повечето от тях си закупиха Path of Exile,Diablo 3 и още няколко игри от този порядък,сега сигурно и тях ще изкараш,че са тъпи които си пускат WoW от 80 левел и трепят ЛК.Нямах намерение да коментирам,но ме дразни че ейтакива клавиетурни разбирачи като теб много обичат да нареждат,без да знаят как е било.И да ти кажа от мен да си знаеш,не искам да обидя никой знам вече че всеки втори го прави това за съжеление,но тeзи който дават пари за игри, нямат живот отвъд компютъра и това е доказано,едно време може би ейтакива като теб ги базикахме наред с часове,как си дават парите за един сет в Muманиа.нет ,а ние нямахме пари за цигари и пак когато играхме 1v1 им показвахме какво е да изфмармиш сета с пот на челото :D

Ако си навит давай сървър за 1 месец да видим кой ще събере повече Ach-ve GS и т.н. от двамата?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това със събирането може да ти го направят и други хора, трябват ти няколко човека в час и да те влачат.Обаче другите не могат да ти дадат умението да си владееш героя. И тези с купените дрехи точно след половин час са вън от рейда и никой не ги взима вече никъде.Пак те моля - като играеш толкова време и знаеш как аз съм си купувал сетовете,дай да видим нещо от теб. 

Горе съм дал клипче на Sart3D от когато беше най-трудната битка. Преди ulduar и icc. Нали wotlk е най-доброто - покажи как го биете вие.Дори и с дрехи от icc и след nerv-a  това е битка да си отчупиш. 

И преди да има арсенал и achievment-и аз съм ставал първи на сървъра си по Gs, при това без купуване. Просто на първата вечер от излизането на ulduar погътахме камара босове преди преди да крашне сървъра,трябва да ти изровя шота от youloot, ако знаеш за какво беше тази страница .И това е от 50 000 човека оригинален сървър, не от 5 на пиратски.

Така че пак , специално аз не съм верния човек да му хвалиш пиратски сървър.Ако държиш да се мериш, ще ти кажа как се прави. Влизате с еднакъв герой,скил и Gs в рейд и след 3 часа се гледа кой колко dmg,heal etc е направил. Кой колко пъти е умрял,кикнал или помогнал с нещо на рейда. Това показва какво може играча,всичко друго зависи от гилдия,приятели,готовност да се инвестира време за сметка на работа и живот или готовност да се налеят пари на китайчетата. И повярвай ми,има много малко хора на които бих се дал по този начин с главния си герой паладина.Само  че с тебе сме на неравни начала-ти си виждал около 50% от играта, защото "момчетата казали че нагоре  била боза". И тези 10-20 скила повече,които аз съм играл и усъвършенствал ти не си ги чувал, че ги има. Виждаш ли накъде бия? Надявам се че да, за да разбереш моята гледна точка. Аз твоята я разбирам донякъде. Не твърдя че някой е глупав поради нещо ,просто на пиратски сървър НИКОГА не може да усетиш играта както е замислена да бъде.Винаги ще ти липсва контент,ще има повече грешки и като цяло буксуване на едно място. Това за парите и живота извън компютъра по-добре да не го коментирам. Знам какво имаш предвид защото и аз съм рейдвал по 6 дена в седмицата и то точно любимия ти Icc, но трябваше да си заслужа 24 човека да играят за моето легендарно оръжие. Толкова по-жалко че спрях тогава за 8 месеца преди да го довърша. Но и в момента си купувам всяка една игра и ти пожелавам и ти така като мен да нямаш живот ;)

btw Path of Exile e безплатна...

Редактирано от Tommygun (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Tommygun написа:

Това със събирането може да ти го направят и други хора, трябват ти няколко човека в час и да те влачат.Обаче другите не могат да ти дадат умението да си владееш героя. И тези с купените дрехи точно след половин час са вън от рейда и никой не ги взима вече никъде.Пак те моля - като играеш толкова време и знаеш как аз съм си купувал сетовете,дай да видим нещо от теб. 

Горе съм дал клипче на Sart3D от когато беше най-трудната битка. Преди ulduar и icc. Нали wotlk е най-доброто - покажи как го биете вие.Дори и с дрехи от icc и след nerv-a  това е битка да си отчупиш. 

И преди да има арсенал и achievment-и аз съм ставал първи на сървъра си по Gs, при това без купуване. Просто на първата вечер от излизането на ulduar погътахме камара босове преди преди да крашне сървъра,трябва да ти изровя шота от youloot, ако знаеш за какво беше тази страница .И това е от 50 000 човека оригинален сървър, не от 5 на пиратски.

Така че пак , специално аз не съм верния човек да му хвалиш пиратски сървър.Ако държиш да се мериш, ще ти кажа как се прави. Влизате с еднакъв герой,скил и Gs в рейд и след 3 часа се гледа кой колко dmg,heal etc е направил. Кой колко пъти е умрял,кикнал или помогнал с нещо на рейда. Това показва какво може играча,всичко друго зависи от гилдия,приятели,готовност да се инвестира време за сметка на работа и живот или готовност да се налеят пари на китайчетата. И повярвай ми,има много малко хора на които бих се дал по този начин с главния си герой паладина.Само  че с тебе сме на неравни начала-ти си виждал около 50% от играта, защото "момчетата казали че нагоре  била боза". И тези 10-20 скила повече,които аз съм играл и усъвършенствал ти не си ги чувал, че ги има. Виждаш ли накъде бия? Надявам се че да, за да разбереш моята гледна точка. Аз твоята я разбирам донякъде. Не твърдя че някой е глупав поради нещо ,просто на пиратски сървър НИКОГА не може да усетиш играта както е замислена да бъде.Винаги ще ти липсва контент,ще има повече грешки и като цяло буксуване на едно място. Това за парите и живота извън компютъра по-добре да не го коментирам. Знам какво имаш предвид защото и аз съм рейдвал по 6 дена в седмицата и то точно любимия ти Icc, но трябваше да си заслужа 24 човека да играят за моето легендарно оръжие. Толкова по-жалко че спрях тогава за 8 месеца преди да го довърша. Но и в момента си купувам всяка една игра и ти пожелавам и ти така като мен да нямаш живот ;)

btw Path of Exile e безплатна...

Ами да започна с Path of Exile,не съм сигурен дали е тя.Играха я момчетата,но даваха пари за подобна,не помня.Та колко да ми покажеш как се прави с gs-το? ПвЕ не ми е силата въпреки,че доволно си бутахме босчетата нашият гилд.Нормално е да ми казваш,че няма как на пиратски сървър да усетя играта,ти си хвърлил много пари за WoW като гледам то и аз на твое място няма да кажа , да братко прав си наистина пиратският е по-добър,пиратските за са кеф главно и аз не отричам че са боклуци така е,но когато не ти пука и си играеш за кеф какво от това?Ти ще ме изкараш че като съм играл пиратски то това не е WoW ами подобие.Едното главно нещо че не играя по-горните версий защото не ми харесват просто как са направени,а останалото е че вече нямам толкова време да ти разучавам нови скилове и тем подобни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи както казах неравни начала. Всеки си базира мнението на това което е видял и което му харесва. Има хора ,които играят тетрис и им прави кеф......

А до парите - имал съм, дал съм. Ако пушех или пиех щях да съм дал много,много,много повече и то за нещо,което по никакъв начин не може да ми достави такова удоволствие като един Firstkill. Така че всеки луд с номера си....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Tommygun написа:

Значи както казах неравни начала. Всеки си базира мнението на това което е видял и което му харесва. Има хора ,които играят тетрис и им прави кеф......

А до парите - имал съм, дал съм. Ако пушех или пиех щях да съм дал много,много,много повече и то за нещо,което по никакъв начин не може да ми достави такова удоволствие като един Firstkill. Така че всеки луд с номера си....

Така си е братле :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Може ли да Ви попитам хората с коментарите "В Blizzard вече е безплатно, можеш да заплащаш месечен абонамент с ingame money a.k.a gold) и "В Blizzard няма бъгове, никога няма да изпитате такова преживяване в пиратски сървър", както и "В Blizzard играете актуалното 6.2 пач, а не остарелия 3.3.5". 

1. До колкото знам трябва да си закупя експанжъните, къде тук виждате БЕЗПЛАТНО ? До MoP експанжъните мисля, че струваха около 20$ и трябваше да се закупи отделно WoD, а сега като излезе и Legion да не говорим, че и за него ще искат пари, но да кажем си ги закупя дам там 50-100 кинта. След това мисля, че имах Free trial до 20 левъл, след което трябва да се закупи абонамент, който струва около 15-20$ или както Вие казвате - БЕЗПЛАТНО с Ingame money (gold) е може ли да ми обясните като един токен струва средно 30 000 gold, e на 20 левъл от къде да го взема този голд ?

2. Защо Blizzard затвориха Nostalrius WoW на пач 1.12.1 ? Нали е остаряло, та това е пач 1.12.1 до 6.2... Светлинни години както казахте ? Затвориха го защото всичко си беше скриптнато, нямаше бъгове и всичко си работеше, хората видяха, че всичко е много добре направено, и че всичко върви по мед и масло и решиха да играят там, вместо да се бъхтят 30 дни за 30 000 голд и ето, че в Nostalrius WoW имаше по 10-15k души ОНЛАЙН и какво направи Blizzard ? Затвориха го защото им откраднаха голяма част от играчите, тоест ги ощипаха по кесията и решиха да го затворят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Zhin
      Максимална сума, с която разполагам е 5.000 лв, която не включва периферия, вече си имам такава. 

Идеята е да се ползва за игри на 144hz 4к монитор WoW, Reforged, Path of exile.

Държа да е сравнително тих и да не стържи колкото стар китайски вентилатор (ако може да събуди ленива котка, не е ОК).

По възможност с 2080 / TI rtx msi/rog и интел процесор.

500 gb ~ ssd като hdd не е нужно да е повече от 2 tb , 16 / 32 ram 
    • от Kuncavia
      Здравейте,
      Наскоро реших да добавя малко RAM, тъй като започна да не ми достига. 
      Тъжното, е че сегашната ми RAM е 2х4GB - 1333... Още по-тъжното, е че нова 1333 е по скъпа от DDR4 памети... 
      Може би и точно с тази цел, да надградиш мащабно. И като гледам, май така ще стане. Реших да оправя проблема с дъното, само че от там се оказва, че процесора ми е втора генерация, а дъното, на което съм се спрял е осма. 
      Както си правих някакви дребни кръчмарски сметки, така кошницата набъбна доста рязко. Първоначалната идея бе, да засиля малко RAM паметта, след което за взема бюджетната GTX1050TI и проблема с гърлото да е решен...
      Сегашната карта е GTX560 1GB, което ме учудва, че издържа 7 години и подкара доста хитови заглавия на Medium детайли и през 2017 г. 
      Компютъра като цяло ми трябва за WoW. Играта определено не е от най-тежките, но при райд, се налага да намалям значително детайлите. Не стига, че графиката е доста дървена за 2013+ г., ами да я намалям допълнително, не е кеф.
      Понякога се залъгвам като излезе нова игра тип Hitman, CoD, Assassin Creed и т.н. Но като цяло ги играя за 2-3 дни, след което заминават в кофата. Точно затова се надявам, че видео картата, към която съм се спрял, е правилното решение.
      Съответно моля за съвет или мнение, към компонентите, на които съм се спрял:
      Процесор: Intel Core i7-8700K Coffee Lake 6-Core 3.7 GHz (4.7 GHz Turbo) LGA 1151 (300 Series)
      Дъно: ASUS ROG Strix Z370-E Gaming LGA 1151 (300 Series)
      Вентилатор: Cooler Master V8 GTS
      RAM: G.SKILL TridentZ RGB Series 16GB (2 x 8GB) 288-Pin DDR4 SDRAM DDR4 3200 (PC4 25600)
      Видео: ASUS STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING

Процесора има едно сигурно, роб съм на марките и определено Intel е моята. Това над което се чудех, е дали да е 3.6 или 4.2, но разликата не е кой знае колко голяма и се спрях на малко по-големия.
      Дъното е ясно, ASUS или смърт! Идеята да се набия със 100+ повече пари, за подобно дъно идва изцяло от RGB подсветката, тъй като почти цялата периферия ми е RGB на Razzer... А и луд на шарено се радва и имам прекрасна кутия с изцяло стъклен капак.
      Вентилатора на процесора е на принципа на шаренията, но главната причина да заложа на смяната на стоковото охлаждане, е че при WoW в момента, вентилатора ми иска да полети в космоса и шума в стаята е като на сървърно помещение. Може би при 8 генерация ще е в пъти по-различно, но все пак...
      RAM... Искаше ми се да напъна бюджета за 3600, но разликата е много голяма, затова мисля на първо четене да сложа 2х8 на 3200, пък ако издъхне след време да добавя още 2.  
      Видеото отново робува на ASUS ROG, много ми се искаше да мога да напъна още малко бюджета и да стигне за GTX1060, но на този етап отпада като вариант. 

За съжаление, освен да дам безсмислени пари за стара RAM и на първо време да надградя само видео картата, няма друг начин за закупуване на компоненти поетапно. Единствения вариант е да накупя нещата и да оставя старата карта, докато се престраша за 1060, което си е чисто престъпление спрямо конфигурацията...

Благодаря предварително за съветите и градивната критика, надявам се да не съм ви отегчил с размисли на глас
      Поздрави! 
    • от Pythongrammer
      Здравейте от няколко месеца разцъквам в близард и ми беше интересно да пусна една тема тук и да ви попитам дали има хора (специално тук няма значение модове и т.н) които я разцъкват ? било то пиратка или retail . Имате ли някакво мнение за Легион която ще излиза 30 August. Общо взето може да коментираме много неща, било то дали играта умира с тези expansions или просто някакво мнение
    • от Swiftypoppin
      Сървъра който търся е малко по специален. Имам предвид с по висок рейт на хонора, защото в молтен няма как да облека няколко героя, защото трябва да направя около 10-15 бт-та за 1 част от геара. Така че ако някой знае такъв сървър нека сподели.

Весели празници на всички, пожелавам ви много здраве, щастие и любов.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване