Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте , решил съм да купя някакъв телефон ... и съм се спрял на : 
http://www.technopolis.bg/bg/GSM/GSM-SONY-XPERIA-M2-AQUA-D2403/p/573019

Избрах точно него , защото е И водоустойчив   ...... нужна ми е тази опция ! 

Та ако може да дадете мнение ... ако някой е притежавал такъв ... нека сподели как се държи , ако ли не съм склонен и на други предложения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готин е, батерията държи 2 дена при нормално ползване, задната камера е добра и е прилично бърз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте , решил съм да купя някакъв телефон ... и съм се спрял на : 

http://www.technopolis.bg/bg/GSM/GSM-SONY-XPERIA-M2-AQUA-D2403/p/573019

Избрах точно него , защото е И водоустойчив   ...... нужна ми е тази опция ! 

Та ако може да дадете мнение ... ако някой е притежавал такъв ... нека сподели как се държи , ако ли не съм склонен и на други предложения :)

Само да ти кажа и да си знаеш! Съвсем скоро имаше тема за  Z2 мисля че беше - ВОДОУСТОЙЧИВ! Навярно момчето, което беше го потопило съвсем тенденциозно във водата, още си ближе раните. Ама ти все още хвърчиш по небесата бе приятелю! Хайде, повърви и на...Земята!Пък и този телефон на мен не ми харесва, но си е твоя работа. Потърси темата и ще я откриеш. Не се е минал и месец от публикуването и. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да ти кажа и да си знаеш! Съвсем скоро имаше тема за  Z2 мисля че беше - ВОДОУСТОЙЧИВ! Навярно момчето, което беше го потопило съвсем тенденциозно във водата, още си ближе раните. Ама ти все още хвърчиш по небесата бе приятелю! Хайде, повърви и на...Земята!Пък и този телефон на мен не ми харесва, но си е твоя работа. Потърси темата и ще я откриеш. Не се е минал и месец от публикуването и. 

Ами , аз мисля ако го взема , първата ми работа ще бъде да го потопя във вода и съответно ще правя клип със него и със друг телефон ... и ако нещо стане им го връщам ..

Иначе ще потърся тази теми ...и ако може ми предложете някакъв до 430лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ами , аз мисля ако го взема , първата ми работа ще бъде да го потопя във вода и съответно ще правя клип със него и със друг телефон ... и ако нещо стане им го връщам ..

Иначе ще потърся тази теми ...и ако може ми предложете някакъв до 430лв.

Връщаш го но при едно условие - ако ти го приемат. А до 430 лева, аз не мога да ти предложа нищо. Другите колеги имат думата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Щом ще скачаш до такава цена се насочи към Z. Аз имам Z3 никакви проблеми. За по-малко пари можеш да вземеш Z1 което е много-по добре от м4

Редактирано от iittssnnoottrreeaall (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

M4 ще е ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Колеги,не си къпете телефоните за щяло и нещяло,телефонът не е направен да се ползва под вода,водоустойчивостта му е условна,защитатава го само от инцидентни намокряния.В телефона освен всички чаркове има и въздух,а на всички ви е ясно какво става с газовете при промяна на температурата,свиват се и се разширяват.Препичате се на слънце,става ви топло(както и на телефона)решавате да се топнете ,взимате телефона за гъзария,проверявайки тапите изпускате налягането,затваряте ги и хоп в водата която е поне с 20°С по-студена.Естествено е като се охлади телефона и въздуха в него да се свие,което поражда подналягане.Мембраните на говорителите се вдлъбват,дисплея и задния капак се мъчат да се огънат навътре.Много по лесно прониква вода от там където е възможно.Резките температурни промени не се отразяват добре.Затова ги избягвайте ако искате да не ви се удавят телефоните и разлепят панелите."

Цитат от андроид бг форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактирано от Сирини (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Гъзарията се намира във всички свери на живота, за да не присъства и в комуникационната техника. Моят съвет. Когато публикуваш такива снимки и клипове, преди това изтрий написаното под аватара си, за да не си помислят хората, че ти има нещо. Е! Ще пораснеш, но има още време!Поне 10-15 години. Иначе си много добро момче.Приятелски настроен за шеги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам М4 от 2 седмици. Добре работи, бърз е, не забива, батерията е добре, камерата е хубава. За водоустойчивост не съм го тествала.

Но има един сериозен недостатък- много прегрява. Не, не съм улучила дефектна бройка, много други притежатели на М4 се оплакват от същото. Дори някой беше измерил температури над 60 градуса в областта около камерата. Загрява при ползване на нет, GPS и игри. Много е неприятно да си опариш ухото- понякога телефонът е толкова горещ, че дори боли. Интересното е, че горещ или студен, работи еднакво добре- не съм забелязала никакъв лаг.

Ако не беше този проблем, бих казала, че телефонът е прекрасен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересното е, че горещ или студен, работи еднакво добре- не съм забелязала никакъв лаг.

Темепратурата не пречи за performance на устройството или по-точно производителноста.

Това със загряването не е нещо ново при Sony и при Z3 го има докато играя игри пусна ли някоя по тежка става още по-топъл при камерата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега  се  отказвам ... ще изчакам известно време и ще преценя .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз мислих какво да избера за тези пари,като избирах между това Сони и Асус Зенфон 2/ZE500CL/.

Тези 8 GB вградена памет и 1 GB RAM на Сони определено наклониха везните в полза на Асус.

Sony M4 също е само с 8 GB вградена памет и с Android 5.0 едва ли ще ти остават и 2 GB свободни.

Ако ще плащаш до 580 лева, погледни примерно и Huawei P7 !

Редактирано от dimd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

И аз мислих какво да избера за тези пари,като избирах между това Сони и Асус Зенфон 2/ZE500CL/.

Тези 8 GB вградена памет и 1 GB RAM на Сони определено наклониха везните в полза на Асус.

Sony M4 също е само с 8 GB вградена памет и с Android 5.0 едва ли ще ти остават и 2 GB свободни.

Ако ще плащаш до 580 лева, погледни примерно и Huawei P7 !

Добро предложение. Huawei P7. Пиша го не защото го имам, а защото е добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Загряване до 60 градуса е прекалено много. Моя световно неизвестен китайски смартфон достига максимум 45, и то след сериозно натоварване с 3д игри...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Загряване до 60 градуса е прекалено много. Моя световно неизвестен китайски смартфон достига максимум 45, и то след сериозно натоварване с 3д игри...

Толкова си е .. m4 aqua-та ги прави 53 градуса без проблем ..

Сега ще видя , ако си го взема , то ще е утре/други ден или понеделник/вторник..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова си е .. m4 aqua-та ги прави 53 градуса без проблем ..

Сега ще видя , ако си го взема , то ще е утре/други ден или понеделник/вторник..

А и това а тая "водоустойчивост" е адски тъпо. Сума ти народ си повредиха телефоните от едната гъзария. Да идат на море и да се топнат с телефона, че много е важно да снимат под вода...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А и това а тая "водоустойчивост" е адски тъпо. Сума ти народ си повредиха телефоните от едната г*зария. Да идат на море и да се топнат с телефона, че много е важно да снимат под вода...

Тва не ме бърка .. не съм  "Гъзар"

А и ако видиш ревюто , този е малко по-различен.

http://www.digital.bg/tv/%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D1%83%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B9%D1%87%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%84%D0%BE%D0%BD-sony-xperia-m4-aqua-tv2285.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

M4. Aqua -та дойде и във момента пиша от нея! Много съм доволен от нея.. И не съжалявам!!! ПРЕПОРЪЧВАМ я със две ръце, много стилен, удобен и абсолютно всичко положително за него мога да кажа! Супер е, утре качвам и снимките!

Лека вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактирано от Сирини (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7/8/2015 в 23:18, Valara написа:

Имам М4 от 2 седмици. Добре работи, бърз е, не забива, батерията е добре, камерата е хубава. За водоустойчивост не съм го тествала.

Но има един сериозен недостатък- много прегрява. Не, не съм улучила дефектна бройка, много други притежатели на М4 се оплакват от същото. Дори някой беше измерил температури над 60 градуса в областта около камерата. Загрява при ползване на нет, GPS и игри. Много е неприятно да си опариш ухото- понякога телефонът е толкова горещ, че дори боли. Интересното е, че горещ или студен, работи еднакво добре- не съм забелязала никакъв лаг.

Ако не беше този проблем, бих казала, че телефонът е прекрасен.

Да сте абсолютно прав, че този модел става overhot някъде. Но не се притеснявайте, аз имам някои умни трикове, които ще предотвратят прегряване и висока температура в продължение на телефона си:

• Избягвайте директна слънчева светлина за вашия телефон.
  • Изключете неизползваните приложения на телефона си.
  • Не се обръщай яркостта си нагоре, купи отблясъци екран.
  • ако не използвате телефона си, да го превърне в режим на самолет или да го изключите.
  • Ако вашият телефон е вече прегряване, да вземе вашия случай разстояние.

Можете да получите повече съвети. Така че опитайте тези съвети и предпазване на устройството от прегряване.

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Атанас Димов
      Имам проблем с инсталирането на драйвъра на sony vaio. Преинсталирах го понеже не беше пускан от поне 3-4 години.
      Инсталирах драйвереи понеже липсваха. Драйвъра за wifi се инсталира без проблем. Другите също. Но искам да е на кабел и инсталирам драйвъра: realtek ethernet drive. Но нищо не става. Няколко пъти го инсталирах иска рестарт и след растарта пак няма..
      Някой ако може да помогне
    • от cvetiss
      Добър ден! Днес докато вървяха на детето песничките на телевизора изведнъж показа черен екран, музиката си продължи, предполагам защото телевизора беше включен в домашно кино. Изключвах го няколко пъти от дистанционното, после и от контакта, но резултат нямаше. Какъв може да е проблема и какво мога да направя аз. Телевизорът е само на 3 месеца.
    • от salfie
      Здравейте!
      Имам sony xperia xa, работеше си перфектно, докато един ден не поиска да се включи. Зарежда логото и се изключва и пак се опитва да се включи ..
      Прочетох няколкот решения за този проблем, които са помогнали на някои хора. Едно от тях беше да се остави телефона да се зареди 4-5 часа, направих го и пак същото. След което реших да пиша и в сайта на sony. Там съпорта ми каза да изтегля приложението им xperia companion и да стартирам опцията software repair. Послушах ги, следвах стъпките, които ми беше описал как става всичко, но пак без успех. Той ме посъветва да занеса телефона в сервиз и то най-добре в сервиз на sony.
      Тъй като ми е интересно и искамда се опитам, аз да оправя телефона, има ли някои повече информация от какво може да е това и също така дали ще може да ми съдейства, ако трябва да се отвори и да се сменя някоя част.
      Също така ако има някаква социална общност, която е свързана с поправка на телефона искам да се включа в нея.
      Благодаря предварително!
    • от Тошко2001
      Здравейте!  Гледам напоследък се вихрят страшни спекули  със зеолита. Трябват ми едно 10-15 кг зеолит за земеделски цели, ама няма брате всичко живо е надуло цените. Чувам , че из кърджали бил 30-40 лв чувала ама аз съм на бая километри от там . Разполагате ли с контакти с хора/фирми, които продават на приемливи цени и пращат по куриер? Благодаря  ви. ..........
  • Дарение

• Добави ново...