Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Добър вечер.

Купих си нов лаптоп HP Probook 450 G2 (вижте прикаченият файл за инфо за процесора)

и видео :

Вградено : Intel® HD graphics 5500

Външно : AMD Radeon R5 M255 (2GB)

Имам следния проблем-значи инсталирах си driver-а на видеокартата на Интел,после на чипсета,после NEt.framework 4.5, и чак накрая на АМД  от сайта на HP(всичките са точно за този модел лаптоп) и като пусна някоя игра примерно FIFA 14 играта ми върви всичко е идеално. Но когато рестартирам лаптопа и пусна играта отново играта засича и АМД то явно не се включва . за да мога да си играя трябва след всеки рестарт на лаптопа да си инсталирам driver-a на АМД наново.

Как мога да го оправя това . също така като инсталирам driver-a накрая ми дава следната грешка : вижте втория прикачен файл.

post-360324-0-10707700-1436376495_thumb.

post-360324-0-71659600-1436377518_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема въобще не е с драйвера. Отивайте да си пускате тема в антивирусната секция на форума, освен ако доброволно не копаете биткоини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема въобще не е с драйвера. Отивайте да си пускате тема в антивирусната секция на форума, освен ако доброволно не копаете биткоини.

извинявам се , но не раззбрах какво искате да кажете . Да не би антивирусната да ми спира АМД то ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Не, заразили сте си компютъра. Вероятно вируса е присъствал в "патерицата" на някоя пиратствана игра.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам само 1 игра и на предишния лаптоп си играех и нямах проблеми, лаптопа го взех преди 3-4 дни. Не може ли да е от друго?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да рискувате да спирате антивирусната преди да пускате играта. Или да направите изключение, ако знаете как. Но на ваша отговорност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миньора спря да работи :) Както ти казаха ако не можеш сам да си почистиш компа да се обърнеш към антивирусния раздел макар, че  може изобщо да не е от играта а от някоя друга програма и пак да ти се лепне след почистването. Така че според мене вместо да го чистиш по-добре го преинсталирай наново като тоя път теглиш програмите които ползваш само от сайта на производителя им или от сайт посочен от него. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря . Ще опитам първо с изключена антивирусна , ако не стане ще го преинсталирам . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря . Ще опитам първо с изключена антивирусна , ако не стане ще го преинсталирам . 

И това ще е грешка...с изключването на антивируса...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SG Miner - мисля че трябва да има деинсталатор ама покрай него може да са ти лепнали още няколко нежелани екстри без деинсталатор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

деинсталирах го. Като стартирам лаптопа винаги ми изписва "Could not load MOM.implamantation file....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Посети адреса по-долу и изпълни инструкциите. Изчакай член на HJT да разпише инструкции за действие по премахване на проблемните продукти.

https://www.kaldata.com/forums/topic/132819-%d1%81%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b5%d0%bc%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%bc%d0%b8-%d0%b5-%d0%b8%d0%bd%d1%84%d0%b5%d0%ba%d1%82%d0%b8%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%b0-%d0%ba%d0%b0%d0%ba%d0%b2%d0%be-%d0%b4%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d1%8f-%d1%81%d0%b5%d0%b3%d0%b0/

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Посети адреса по-долу и изпълни инструкциите. Изчакай член на HJT да разпише инструкции за действие по премахване на проблемните продукти.

https://www.kaldata.com/forums/topic/132819-%d1%81%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b5%d0%bc%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%bc%d0%b8-%d0%b5-%d0%b8%d0%bd%d1%84%d0%b5%d0%ba%d1%82%d0%b8%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%b0-%d0%ba%d0%b0%d0%ba%d0%b2%d0%be-%d0%b4%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d1%8f-%d1%81%d0%b5%d0%b3%d0%b0/

мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mustafa bilgin
      Здравейте приятели! Първо се извинявам ако пиша на грешното място и в грешен раздел, но моля да бъда извинен и ако не отговарям на условията или нарушавам политиката на форума поста ми да бъде премахнат.
      Имам много стари видео касети с хубави филми (предимно бойни) с бг аудио, купих си наскоро кепчър и мисля да ги дигитализирам. Бих искал да попитам дали някой от вас има желание да ги качи после в торент сайт за сваляне, мисля че филмите са готини и много редки. Аз немога да качвам тъй като нямам  все още това право а и незнам точно как процедира качването на торент. Бих се наел да дигитализирам касетите една по една, който са по 90 мин и да дам на някой който ще може да ги споделя. Благодаря предварително и се извинявам пак ако съм нарушил някое от правилата на форума.
    • от dimi99stavrev
      Здравейте! От скоро живея във Варна и се водя спортна натура. Изградил съм що годе физика без никаква химия, занимавал съм се с много различни спортове, но единственият ми досег със боен спорт беше борбата преси около 10 години и то за  има-няма и месец. Та питането ми е следното- понеже наближавам 20-те и някак си се чувствам дърт за начинаещ, та да попитам по-вещите има ли във Варна школи, които се занимават с дърти начинаещи? Единствените бойни спортове,  които не желая да практикувам са кикбокс, бокс и ММА, все пак главата ми трябва😉. Благодаря, ви предварително!
    • от ТерминалТора
      Здравейте. Имам проблем с лаптоп леново B50-80- напоследък започна да се изключва спонтанно. Лаптопът работеше под Линукс и freebsd ( при последното изключване BSD-то се окъка тотално понеже имах глупостта да го инсталирам на UFS2 файлова система, която е проблемна при power outage-и. Оставих го да поработи за известно време, като бях пуснала конки-то и не забелязах прегряване. Какъв може да е проблема и има ли смисъл да се инвестира в ремонт. Прегледах dmesg логовете и е фрашкано с BIOS errors, нещо което досега не съм забелязвала на нормално работеща машина. Може ли да е планирано остаряване ?  Лаптопът е на 7 години и е интензивно ползван и като гледам май съм му взела животеца. Ако не може да се оправи, дали би могъл поне да се продаде за чаркове ?
    • от Lilia Georgieva
      Здравейте!
      Закупих си Amazon Kindle Paperwhite 2018 и имам проблем с разпознаването му от Calibre. Понеже моят лаптоп е на ремонт, а на мъжа ми е много стар и работи с Windows XP, инсталирах Calibre 1.48. Четох някъде,  че трябва да вляза в предпочитания на програмата, оттам get plugins to enhance calibre. Само че оттам насетне нещо не ми се получава. Има поле filter,  в което , ако напиша Kindle, ми излизат няколко неща, но не знам кое трябва да се инсталира. Ако може някой да помогне. Благодаря предварително!
    • от Miroslav Gochev
      Здравейте, имам проблем с тъй наречената платформа Marketplace на Facebook. 
      Проблема е следния блокиран съм от 1 година и половина писал съм кадене ли не изпращал съм снимки докладвал съм проблема не еднократно и нищо. Да не би да не докладвам кадето трябва? Имам някъкво съмнение за проблема и той е :
      Имам някакви случай в пощата за подръжка който не се приключват също от толкова време дали съм докладвал или съм бил докладван незнам. 
      Не мога и тях да ги затворя  "изтрия "или да ги приключа по някъкъв начин . Мисля че ако се приключат ще ми бъде позволен достъпа до Marketplace но незнам как би станало това. 
      Ще приложа снимки за визиално пояснение на проблема. 

• Дарение

• Добави ново...