Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

От извесно време доста често ми се налага да пътувам и тъи като имам Motorola Е1 ROKR , слушам музика почти през цялото време докато пътувам - днес обаче по необясними причини телефона угасна и повече непоиска да тръгне. Носих го в няколко магазина за ремонт и във всички ми казаха едно и също - централния чип на телефона е изгорял ..купете си нов.

Това ме накара и да се запитам кои е най- добрия телефон за възпроизвеждане на музика...точно тук трябва да ми помогнете в избора!!!

Една приятелка изтъкна причина че колкото е по-скъп GSM апарата толкова качеството на самата музика било по добро- аз несъм много съгласна с нея защтото вярвам че винаги има по-добро решение на нещата - все пак аз искам телефон а не лаптоп (GSM за хияда и..... лева)

това ме навя на миселта да ви предложа да разделиме съответните предложени от вас апарати в няколко категории:

-цена

-качество на възпроизвежданата музика

-колко време издържа в режим на прослушване

-и не на последно място вашите впечатления от предложения апарат

благодаря ви предварително...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка : Motorola

Модел : Е398

Цена : около 300 лв.

качество : страхотно, с много силен и хубав бас ама като идеш да си копуваш те ще ти

пуснат да го чуеш

Впечатления : хубави, единствения проблем е, че неиска да върви плеара без карта за памет

незнам за

режим на

прослушване

ама за

разговори е : 7 часа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nokia N70

pic_3_807.jpg

Модел 2005

Мрежа GSM 900/1800/1900/UMTS

Батерия Li-Ion 970 mAh

Време на разговор 3.5 ч.

Време на готовност 264 ч.

Резолюция 176 x 208 пиксела

Цветове 262K

Тип на дисплея TFT

Втори дисплей Не

Тегло 126 гр.

Размери 53 x 108 x 21 mm

Памет 30 mb

Слот за разширителни карти RS-DV-MMC

И по-евтиният избор :

Sony Ericsson K700i

pic_3_505.jpg

Модел 2004

Мрежа GSM 900/1800/1900

Батерия Li-Ion 700 mAh

Време на разговор 7 ч.

Време на готовност 360 ч.

Резолюция 176 x 220 пиксела

Цветове 65k

Тип на дисплея TFT

Втори дисплей Не

Тегло 90 гр.

Размери 46 x 99 x 19 mm

Памет 41 mb

Слот за разширителни карти Не

Бързо избиране 8

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка : Sony Ericsson

Модел : K700i, Z530i, K750i, W800i, W810, W900

Цена : от 334 лв. до 949 лв.

впечатления : според мойте изводи W означава WALKMAN много известни МР3 плеъри ==> много добър звук чувал съм го

W900

W810

W800

K750i

K700i

провери и за други телефони ако искаш cool.gif

Редактирано от ZXZ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето предложение е най-евтиния и сигурен телефон Nokia 1110 за 123 лв. с ДДС и MP3 Player CRYPTO UM350 512MB + FM/10 preset mem/ & Vpice Rec с Цена на доставчика: 69.44 USD с ДДС, цена с начислен ДДС по фиксинг на БНБ за деня: 105.78 лв. общо не повече от 240 лева. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви кажа аз не обичам една джаджа, която е предназначена за нещо да я купувам, защото върши друго.

Мисля си че един мп3 плейър може да ти свърши перфектна работа, защото е направен за музика, а телефонът - не е. Така ще си слушаш, няма да гърмят чипове и посредата на пътя няма да останеш без мобилна комуникация.

Но разбира се изборът е твой, а моята препоръка е SE W800i. Малко е скъп, но за да върпи всички допълнителни екстри качествено е по-добре да дадеш нещо отгоре.

pic_3_776.jpg

Редактирано от SKY (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично бих си избрал между :

pic_3_996.jpg

и този :

pic_425.jpg

Лично бих избрал Нокиата 3250 даже ще си взимам такава но за разлика от тази аз ще си взема да е изцяло черна ... но ако е само заради mp3-playera бих препоръчал Alcatela , има доста добър звук и силен ... а и цената му е по-малка ... и има доста добри екстри за цената си.

А иначе ако може и нещо по-скъпо ... определено Nokia N80 :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самсунг Д600 вади перфектен звук, а има слот за допълнителна памет, аз практически си го ползвам за мп3ка :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

nokia-n91.gif

Това е моето мнение, но си е хиляда и... за сажаление!

А ето тука има инфо!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Но разбира се изборът е твой, а моята препоръка е SE W800i. Малко е скъп, но за да върпи всички допълнителни екстри качествено е по-добре да дадеш нещо отгоре.

Напълно подкрепям това предложение. Съпругата има такъв от няколко месеца и мога да кажа че е перфектна комбинация - 2MPx камера, много памет (40 + 500 МВ), много добър media player, радио ..... а да, щях да забравя - на всичкото отгоре е и телефон ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony Ericsson K750i ползвам. Може да се ползва и като mp3 плейър. Има слот за карта, но само до 512 МВ. Звукът е сравнително качествен, но на слушалки. Батерията е издръжлива. Има и радио, което също се представя добре.

Редактирано от Ned_Drag (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Sony Ericsson K750i ползвам. Може да се ползва и като mp3 плейър. Има слот за карта, но само до 512 МВ. Звукът е сравнително качествен, но на слушалки. Батерията е издръжлива. Има и радио, което също се представя добре.

Само да те поправя, че в момента съм с карта 1 Gb, а до колкото знам може и до 2 Gb biggrin.gif

Иначе телефона е супер, заслужава си всеки лев cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Alcatel OT-s853 е добро решение за добри пари.К700 отдавна поостаря и не ства за мп3 плейър, наистина телефоните от W серията на Сони Ериксон са доста добри.Скоро би трябвало да пристигне в Бг W300- не би трябвало да е повече от 350лв -512 МБ карта, за жалост не мегапикселова камера, но завидните 29 часа плейбек, като се нарежда пред всички останали такива телефони!!!До края на Юни би трябвало да пристигне в БГ, това всъшност е подобрена версия на Z530.А за 3250 не съм чувал кои знае какви добри отзиви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

29 часа но с изключена връзка към мрежата, нали?

pic_479.jpg

ето и още едно добро решение, но трябва да се почака да излезе телефона в България иначе чух добри коментари за него.

телефона ще излезе чак през септември за около 550$,но определено ще си струва-надминава по качество на музиката ВСИЧКИ walkman-и излезли досега.

забравих да добавя , че телефона е с OS - Linux + Opera browser ^^

Редактирано от Fernando (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

случайно да сте 4ува ли за мпх200 моторола смартфон angry.gif

гледам си и филми с субтитри камо ли музика с хубави слушалки баса е задоволителен :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

K750 на СониЕриксон като му се сложи допълнителна мемори карта е също добър като плеър. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, всички от серията WALKMAN на СониЕриксън са перфектни.

Лично аз съм с w550i, но го взех не само заради перфектния саунд (по-добър от k750i ъфкорс) и голямата вградена памет, но и заради нета (ъм, няма как да ти обясня ако не се интересуваш точно от това, но примерно има телове за по 850лв, които имат проблеми с изображението на определени неща в интернет, като джаваскриптове, кукита, сесии и т.н) . Ако имаш повечко пари направо се мятай на w800i той е направо трепач, но дизайна му е малко сух.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи разглеждах тази тема заинтерисован от това че и аз както колежката си тарся телефон който както се вика да е две или три в едно!!! от всички предложения които можах да прочета стигнах до съкратен списък от 2-3 телефона. Та вапроса ми е следния "Някой да даде съвет кой да избера?" Ама такав който да си струва парите!!!! Можеби някой ще се учуди на избора ми но просто сам ограничен както се казва "финансово" !!! лимит някаде до камто 500лв. Та парвия избор е ->>>> САМСУНГ Х700 : http://mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=941

Втория избор е ->>>>>>>> НОКИЯ 6230i :http://mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=771

и третия избор е ->>>>> Alcatel OT-S853 : http://mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=996

Та надявам се да ми помогнете да си избера телефон!!!! и предварително благодаря на хората които ще се отзоват!!!!! cool.gifcool.gifcool.gifcool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...
cx75! Супер як звук вади!

Ей велиане, аз имам CX75 и ти казвам че вади хубав звук само MP3-ките със стерео звук(който са повече от 2мб) останалите моно MP3-ки ги плейва много лошо!Но аз съм със слушалки и 512мб карта и го ползвам повечето време като MP3 player!Лошото е само че не превърта песните иначе изкарва всички тагове за песните!Оригиналния софт на CX75 позволява звука да се ъвеличава и намаля само 4 или 5 степени(което когато го ползваш като MP3 player не е особено добре!)Но на мене ми сложиха някакъв ъпдейтнат софт с който имаш 10(!!!!!!!!) степени на увеличение на звука.Оригиналния софт на сименс не позволяваше и записване направо на MMC картата с ъпдейтнатия можете направо да записвате на картата(имам предвит като направите някое видео,примерно и то запаметява направо в папката видео на тел-а а със ъпдейта то се запаметява в папка видео в картата, същото е когато ви пращат нещо чрез BT или iRDA!)!

pic_3_788.jpg

Така че пич ако ти трябва МР3 плеър, 1,3Mpx камера, блутуут и много джава игри си вземи CX75!Но ако търсиш нещо доста по качествено си вземи SE W850i или nokia N91!!!

pic_3_1101.jpgpic_3_805.jpg

Редактирано от maraniac (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи, всички от серията WALKMAN на СониЕриксън са перфектни.

Лично аз съм с w550i, но го взех не само заради перфектния саунд (по-добър от k750i ъфкорс) и голямата вградена памет, но и заради нета (ъм, няма как да ти обясня ако не се интересуваш точно от това, но примерно има телове за по 850лв, които имат проблеми с изображението на определени неща в интернет, като джаваскриптове, кукита, сесии и т.н) . Ако имаш повечко пари направо се мятай на w800i той е направо трепач, но дизайна му е малко сух.

Какава е разликата между К750i и W800?

Почти никаква.Без проблеми всеки който разбира малко от компютри може да сложи софтуер на от w800 на К750i.Сравни ги ако искаш http://mtel.bg/info/gsm_adv/index.php

Не само w серията има добър звук :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване