Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. Искам да питам нещо за този модел апарат. Видях го в OLX и искам да си го купя, но държа модела апарат, който си купувам, да има функция за забавено заснемане. Предния ми апарат - Praktica - имаше функция за забавяне 3 и 10 секунди. Четох и търсих в Гугъл и така и не намерих :( Може ли да ми кажете дали тоя модел има такава функция. И още един въпрос - знаете ли как е на английски този термин, за да мога като гледам технически характеристики на други апарати да видя има ли или няма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обикновено се казва "Self timer". Апаратчето има такава възможност - описана е на страница 66 в този документ.

http://www.olympusamerica.com/files/oima_cckb/Stylus_300_400_Digital_Mju_300_400_Digital_Reference_Manual_EN.pdf

Впрочем каква цена му искат ако не е тайна? Моделът е много стар и едва ли си струват повече от 30-40 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обикновено се казва "Self timer". Апаратчето има такава възможност - описана е на страница 66 в този документ.

http://www.olympusamerica.com/files/oima_cckb/Stylus_300_400_Digital_Mju_300_400_Digital_Reference_Manual_EN.pdf

Впрочем каква цена му искат ако не е тайна? Моделът е много стар и едва ли си струват повече от 30-40 лева.

Ооо, чудесно, значи ще го взема. Сега ще прочета и с кой бутон се прави това забавяне. Цената му е 25 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото и да го гледам тоя кютюк модел отпреди 12 години - все на 25 лева хвърлени на вятъра ми изглежда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами чудя се, бюджета ми е толкова - 20-25-30 лева. За толкова не знам просто какво да си взема. Имаше една Praktica, за 30 лева, обаче батерията заминала. Проверих - нова батерия 25 лева :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами чудя се, бюджета ми е толкова - 20-25-30 лева. За толкова не знам просто какво да си взема. Имаше една Praktica, за 30 лева, обаче батерията заминала. Проверих - нова батерия 25 лева :/

Защо не снимате с телефона. Камерите на съвременните телефони са по-добри от фотоапарати (сапунерки) от преди 12 години

Да не говорим че къде ще я търсите тази xD-Picture Card (за записване на снимките) и как ще я четете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих искал и с телефона да е. Само че имам една тъпа Лумия - няма светкавица, няма поставка и режим за забавяне ...... И се целех в някое апаратче от поне 8 мегапиксела, ама в OLX бедна работа ...... В края на краищата ще си остана с телефона :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а примерно тоя модел - Canon Powershot A520? Продават го за 25 лева. В спецификациите видях че слотът било за SD карта, това не е ли като картите памет за телефоните или пак трябва да търся xD - Picture Card?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Добре, а примерно тоя модел - Canon Powershot A520? Продават го за 25 лева. В спецификациите видях че слотът било за SD карта, това не е ли като картите памет за телефоните или пак трябва да търся xD - Picture Card?

Този (А520) е много добро нещо (за парите си). Ето тук има малко снимки, правени с него много близък до него (530):

https://www.kaldata.com/forums/topic/179667-вашите-обработени-снимки/?p=3160053

(без панорамата :) )

Иначе 520 е със  SD карта ии е 3.9 мегапиксела

Олимпуса по-горе е със специална карта (xD - Picture Card)

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...