Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Jokeraa

root и след това rom на huawei y320-u10

Препоръчан отговор

Здравейте реших да руутна телефона си huawei y320-u10 и след това да сменя Android  версията в момента е на 4.2.2 jelly bean а искам да премина на kitkat но понеже не съм го правил досега реших да се обърна за помощ към по разбиращите във форума.Така имам няколко въпроса някои са малко глупави извинявам се за което за рутването реших да ползвам програмата kingo root трябва ли ми друго освен тази програма след рутването откъде да си изтегля читав rom след това телефона ще работи ли пак със същия мобилен оператор или ще му трябва отключване ако може дайте ми насоки във съответния ред на действия ! МОЛЯ без подигравки и тем подобни ако можете помогнете :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, този смартфон е с двуядрен процесор и 512мб рам. И, самият смартфон е слабичък, единственото нещо което ще стане ако преминеш към 4.4.4, е да искаш да го забиеш в стената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kitkat си върви на този телефон kitkat върви на 512 ако не разбираш от тия работи моля не взимай отношение по темата ти разбираш от всичко за което се пита във форума

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kitkat си върви на този телефон kitkat върви на 512 ако не разбираш от тия работи моля не взимай отношение по темата ти разбираш от всичко за което се пита във форума

Може да върви, ама дали върви като хората ...

Ама щом толкова настояваш, Цък, ама да не ревеш после.

С това си губиш гаранцията!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Може да върви, ама дали върви като хората ...

Ама щом толкова настояваш, Цък, ама да не ревеш после.

С това си губиш гаранцията!

Човек затова съм се обърна за помощ към форума спри да коментираш и да разваляш темата остави по компетентни от теб да ми помогнат

Редактирано от Jokeraa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек затова съм се обърна за помощ към форума спри да коментираш и да разваляш темата остави по компетентни от теб да ми помогнат

Аз ти даодх линк към Gapps-а и rom-а. А ако не знаеш как да инсталираш едно просто recovery през adb за къде си тръгнал ?

И е препоръчително да имаш телефон в резерва, ако брикнеш (ако не си използвал adb до сега шанса е много голям) телефона да имаш какъв да ползваш. Също, за да използваш adb ти трябва Android SDK.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек знам че ``много разбираш,, взимаш участие по всякакви въпроси отговорите винаги колкото да се каже че е отговор явно спиш във форума излез навън и там има живот и МОЛЯ ТЕ повече не коментирай мои теми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Лина Георгиева
      Здравейте!  
      Колебая се между два модела лаптопи със следните характеристики:
      1. 
      Процесор Intel i5
      RAM 4GB
      ROM 64 GB SDD 
      Тактова честота: 2,00 GHz
      Батерия : 3-4 часа
      4 ядрен 
      Видеокарта: Intel HD Graphics

2. 
      Процесор Intel Pentium 
      RAM 8GB
      ROM 120 GB SDD
      Тактова честота : 2,16 GHz (едното ядро) 
      2,66GHz (общо за всички ядра) 
      Батерия: 1-2 часа
      Видеокарта: Intel HDD Graphics 
      Кой е по-бърз и по-надежден?  Капацитета на батерията на втория ме притеснява.  (Абстрахираме се от фактора цена,  тъй като разликата между цената на двата е малка.)

Спешно ви моля за съвет! 
      Благодаря предварително! 

• от pcservizpld
      Имам проблемен андроид таблет, който ЯВНО е китаец носещ марката Philips. От марката ми съобщават, че такъв артикул не предлагат. А сега търся ROM или поне firmware ъпдейт с който да поправя скапалия се андроид. Тъй като тази информация не ми бе предоставена от никой се нуждая, ако случайно някой притежава такъв таблет Philips PI3100Z2/58 да предостави Бекъп направен чрез  Nandroid, ROM Manager или по този начин: https://www.howtogeek.com/125375/how-to-create-a-full-android-phone-or-tablet-backup-without-rooting-or-unlocking-your-device/ на своя таблет. 
      А ако някой има идея, на кой китайски таблет наподобява нека даде предложението си, може да са с еднакъв софтуер.

• от Blue Ray
      Здравейте,
      От преди няколко месеца, докато използвах услугите на сателитния оператор, а вече и IPTV, Булсатком, се сдобих с техния т. нар. "Fusion TV бокс", който представлява най-обикновен Android бокс с доста орязан хардуер и софтуер... Предполагам софтуера е написан на Android API и е до толкова ограничен, че се стартира само едно единствено приложение, предназначено за гледането на телевизия... Неговото управление може да бъде правено с мишка и дистанционното управление, като възможностите му се ограничават до гледане на канали, справочник и някои минали предавания, както и настройки на интернет връзката... От там нататък нищо на никъде... След като се отказах от техните услуги, за моя изключително голяма изнанеда, устройството остана моя собственост и не си го искат... Та реших да го използвам за лични нужди... Пробвах различни методи за флашване, инсталиране на друг ROM или поне нулиране, но всичките бяха неуспешни... Няма бутон за ресет в AV порта, както някои боксове MXQ, нито какъвто и да е друг бутон... Стигал съм най-много до "Safe mode", в който не се изпълнява никакво приложение... В интернет не открих информация за устройството, тъй като така и не разбрах нищо по отношение марка е модел... То предполагам си е правен по поръчка за фирмата, а отделно те си пишат и качват фърмуера... Въпросът ми е възможно ли е този бокс да се използва като пълноценно Android устройство, на база неговия хардуер, а ако да, как? Устройството е собственост на оператора по принцип, но в моя случай правя всичко на своя отговорност и съм напълно освободен от каквото и да е такава, поне според служителите в офисите, но като знам колко са информирани те, но в крайна сметка съм се решил... 

• от Бирджан Р.
      Здравейте! Интересувам се дали мога да ъпгрейдна текущата 4.4.4 (kit kat) система към 5.х.х(Lollipop) или 6.х.х(Marshmallow) ..
      Телефонът е Samsung Galaxy Grand Neo plus duos (i9060i) , дали някой или някъде има ром към една от двете системи? 
      Харесва ми повече новия изглед на по-новите системи от 5.х.х нагоре.. омръзна ми с този KitKat много скучен и не толкова интересен интерфейс..
    • от Martyn Stanchew
      Здравейте. Утре си взимам нов телефон, защото стария неочаквано се счупи и няма как да се оправи, пък и не ми се занимава да го нося на ремонти. Та, дълго мислех и се спрях на тези 2 модела. До колкото четох, A7000 има далеч по-добри спецификации, но също така четох, че имал много проблеми от рода на тъч скрийн-а, камерата, забива (въпреки, че е 8 ядрен) и тем подобни, пък и не съм много запознат с те'я китайчета Lenovo. Та, казвайте  твърдо съм решил да е някой от тези 2 модела, понеже графичния им процесор си е висок клас за бюджета и процесора е 64 битов. Ако все пак някой реши да предложи нещо, което отговаря на тези изисквания, нека да е до 300лв. (310-320 макс) (Lenovo A7000 е намален до 299лв. в Technopolis и Technomarket за момента)
  • Дарение

• Добави ново...