Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Prison Break / Бягство от затвора - дискусии и links

Препоръчан отговор

За напред, когато кликнеш на линк за да си свалиш нещо и се появят йероглифи, а това се получава, когато файла е .rar формат, се връщаш на линка отново и кликваш на него с десния бутон на мишката и избираш Save Link As... (запис на връзката като...). Ще ти се отвори прозорец, от който трябва да посочиш къде ще свалиш(запишеш) файла, посочваш и натискаш бутона ОК. Успех! cool.gif

добре човек мерси biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 561
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Prison Break S02E01 HDTV XviD - LOL Prison Break S02E02 HDTV XviD - LOL Prison Break S02E03 HDTV XviD - LOL Prison Break S02E04 HDTV XviD - LOL Prison Break S02E05 HDTV XviD - XOR Priso

хора няма такъв филм:P незнам как са ги избирали aktiorite vseki si pasva super!! Do sega ne sym se zaribqvala na seral tolkova! :P А колкото до кой ми е любомия герой то е очивидно Майкъл е номер 1! :) Вначалото си викам като излязат от затвора ко ще става мислех че до тогава ще е интересно, апък то ко стана след бягството сстана много по интересно и забъркано!!!Гледай те хора тва е най-якия филм!!! :clap::clap::clap:

хора няма такъв филм;) незнам как са ги избирали aktiorite vseki si pasva super!! Do sega ne sym se zaribqvala na seral tolkova! :P А колкото до кой ми е любомия герой то е очивидно Майкъл е номер 1! :ph34r: Вначалото си викам като излязат от затвора ко ще става мислех че до тогава ще е интересно, апък то ко стана след бягството сстана много по интересно и забъркано!!!Гледай те хора тва е най-якия филм!!! :P:):)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Http://PrisonBreak-Forums.hit.bg най - якия български форум на Бягство от затвора :shy11: Редактирано от redbox (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей,да имате идейки относно 13-та серя,останалите до края на втори сезон?Други сезони ще има ли?Кога ще излизат?Мале как пиша , като някой параноик на тема "Prison Break",но имайки в предвид темата май несъм единствен а?Горещо ме интересува,защото изгледах и 12 и сега съм в невидение.Мноо кофти така до никъде.... sad.gifcool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://prisonbreak.blog.bg/

Тук може би ще знаят повече !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Какво да говорим като филма заслепи даже и Изгубени

E чак пък да го е заслепил ... и двата сериала са готини . Лично на мене LOST ми по - харесва , ама и Prison Break е добър :question:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

**FALL FINALE**

PRISON BREAK

Visit the PRISON BREAK web site

T-BAG GETS A HAND IN TRACKING HIS LOST LOVE; SUCRE HAS A LONG AND BUMPY NIGHT; BELLICK HAS THE TABLES TURNED ON HIM; MICHAEL AND LINCOLN GAIN A SURPRISING ALLY

ON THE ALL-NEW FALL FINALE OF “PRISON BREAK”

MONDAY, NOVEMBER 27, ON FOX

Series to Return with All-New Episodes in Early 2007

T-Bag goes postal to track down a missing Mrs. Hollander. Sucre's escape plane faces deadly turbulence. Bellick has the tables turned on him upon his return to Fox River Penitentiary. Michael and Lincoln are taken into custody to be transported back to Fox River, forcing Mahone and Kellerman to take drastic measures to ensure that the brothers make it to the prison morgue instead of their cells. And a surprising ally changes the game for everyone in the PRISON BREAK Fall Finale episode “The Killing Box” airing Monday, Nov. 27 (8:00-9:00 PM ET/PT) on FOX. (PB-213) (TV-14; D, L, V) CC-HDTV 720p-Dolby Digital 5.1 PA: Viewer discretion is advised.

Cast: Dominic Purcell as Lincoln Burrows; Wentworth Miller as Michael Scofield; Amaury Nolasco as Fernando Sucre; Marshall Allman as LJ Burrows; Wade Williams as Brad Bellick; Paul Adelstein as Special Agent Paul Kellerman; Robert Knepper as T-Bag; Rockmond Dunbar as C-Note and Sarah Wayne Callies as Dr. Sara Tancredi with William Fichtner as Special Agent Alexander Mahone.

Guest Cast: Reggie Lee as Bill Kim; Jason Davis as Wheeler; Dylan Minette as Young Michael; Max Kirsch as Young Lincoln; Philip Edward Van Lear as CO Patterson; Daniel Allar as Avocado.

Източник TM and © FOX

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако сметите ми са верно вчера трябва да е излязла 13 последна серия за тази година :) , накой знае от къде мога да си я дръпна? само да не е торент sad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм гледала само сезон 1 попринцип не харесвам такъв тип филми падам си по комедия,фентази, романтика,психо.Но този филм ме ЖЕГНА!Може ли да ми разкажете накратко ко се случва в сезон 2?

и кой беше казал че ти бег имал сходна игра с тази на джони деп!!!!!!!!!!!!???????????????????????????????????

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Prison Break S02E13xor-BGSub

tizi_mizi,ето от тук си го дръпни/не е торент/.

Prison Break S02E13xor.avi

Редактирано от dimd (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еле хора много интересно свърши 13-та серия,а сега ще трябва да чакаме 14-та 2 месеца много гадно.. sad.gifsad.gifsad.gif супер интересно става...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря за линкчетата към 13 епизод , да наистина е гадно чак януари ще излезе следващия епизод , е поне ни остава надеждата че все пак ще има продължение макар и след 2 месеца sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук има повече инфо за филма и епизодите http://www.foxriver.hit.bg/ cool.gifcool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пичове,сериала ме накефи здраво но не мога да открия 2 сезон,ровех но неможах да открия никаде от 1 епизод до 8-ми другите ги имам но тези не мога да ги нямеря,има ги на торенти но почти на всякаде кадето проверих не вървят...в линкоса,data.bg,demonoid,torrentspy,torrentreactor.

някой ако знае,моля ви кажете ми,щото много искам да го гледам.

Редактирано от super_angel (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
пичове,сериала ме накефи здраво но не мога да открия 2 сезон,ровех но неможах да открия никаде от 1 епизод до 8-ми другите ги имам но тези не мога да ги нямеря,има ги на торенти но почти на всякаде кадето проверих не вървят...в линкоса,data.bg,demonoid,torrentspy,torrentreactor.

Пробвай да ги потърсиш тук:

http://wtifzoigmw.data2-bg.info/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Prison Break S02E01 HDTV XviD - LOL

Prison Break S02E02 HDTV XviD - LOL

Prison Break S02E03 HDTV XviD - LOL

Prison Break S02E04 HDTV XviD - LOL

Prison Break S02E05 HDTV XviD - XOR

Prison Break S02E06 HDTV XviD - LOL

Prison Break S02E07 HDTV XviD - LOL

Prison Break S02E08 HDTV XviD - LOL

Линковете са към ######,всички епизоди са с брой сийдъри от 200 нагоре,дърпа се перфектно и с БГ титри.

Тук също има епизодите до осми само без седми.

Редактирано от algor (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване