Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Prison Break / Бягство от затвора - дискусии и links

Препоръчан отговор

• Отговори 561
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Prison Break S02E01 HDTV XviD - LOL Prison Break S02E02 HDTV XviD - LOL Prison Break S02E03 HDTV XviD - LOL Prison Break S02E04 HDTV XviD - LOL Prison Break S02E05 HDTV XviD - XOR Priso

може ли серия 20 със субтитри ама да не е от арена.торент,дата защото вече са зарворени

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някои да даде линк за събтитрите на 20 серия , може и на англииски да са че нямам търпение да го гледам имам WebTrance2

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
може ли серия 20 със субтитри ама да не е от арена.торент,дата защото вече са зарворени

Как някой ще т даде линк при положение че тракерите са затворени?

bgnova.org

Редактирано от iveta7 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
а може ли линк съм торента или от къде може да си я дръпна сериката PLS PLS PLS :wors:

http://www.Demonoid.com

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой има ли представа колко точно серии ще има 2-ри сезон,защото на мен ми бяха казали,че 20-а е последна

незнам колко серии ще има вторият сезон. Но със сигорност 20-а не е последната. Днес трябва да е излязла 21-а, а на 2-и април 22-а ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами нещо взеха да ги пускат по-рядко и по-рядко,съмняваме че наближава края.... sad.gif

Да и аз мисля, че скоро ще свършва. sad.gif

а ето я и новата серия цък, а субтитрите в цък

Приятно гледане на тези, който не са го гледали све още :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Prison Break ще има трети сезон - официално!

Prison Break ще има трети сезон, и това вече е обявено официално! FOX ще върне хитовата екшън-драма през есента тази година (вероятно в края на Август или началото на Септември).

Има вероятност, в Сезон 3, някои от бегълците да се върнат обратно зад решетките.

Детайлите около сюжетната линия на трети сезон се пазят в тайна, но се подразбира, че братята Майкъл и Линкълн, заедно с техните приятели бегълци, може би ще попаднат отново в затвора – най-вероятно в Панама.

„Това всъщност ще бъде нова глава,” казва създателят и изпълнителен продуцент на сериала Paul Scheuring. „Ще се върнем към същественото значение, ще разберем за какво всъщност се отнася това шоу.”

„Те са разпръснати във ветровете – техните истории започват да се разделят и объркват,” казва Scheuring. „Те ще се завърнат отново заедно, и техните конфликти и взаимодействия също ще се върнат.”

Актьорите от Prison Break ще са в почивка приблизително до месец Май – тогава ще се разбере и кои от тях ще бъдат извикани за снимките по новият сезон, но почти сигурно е, че по-голямата част от досегашния актьорски екип ще се върне и през есента. Scheuring също сподели, че шоуто ще ни представи много нови герои."

Източник: http://www.foxriver-bg.com/

Този филм стана като "Робинята Изаура" :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да издържа до август....по-интересен филм няма!А някой знае ли кога ще започне да се излъчва втори сезон по нова телевизия...толко съм се заразила че пак ще го гледам!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,

Сериала ми харесва страшно много и на мене, но съм го гледала само когато го даваха по Нова Тв и не знам до коя серия беше това само си спомням че избягаха от затвора, но самоля излетя и това беше.Ако някой може да ми каже това до коя серия е било и ако можете да дадете и линк към следващите ще ви бъда Адски благодарна...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте на всички,

Сериала ми харесва страшно много и на мене, но съм го гледала само когато го даваха по Нова Тв и не знам до коя серия беше това само си спомням че избягаха от затвора, но самоля излетя и това беше.Ако някой може да ми каже това до коя серия е било и ако можете да дадете и линк към следващите ще ви бъда Адски благодарна...

Ми това е в края на първи сезон...серия с точност не мога да ти кажа,но мисля че е някъде около 19-та

за линкове виж в арената,bgnova.org или demonoid.com ако имаш регистрация.

Редактирано от iveta7 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрация имам значи ще потърся ей сегичка благодаря ви много.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте на всички,

би трябвало да си гледала целият първи сезон, или да си стигнала до 22 серия

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвайте се момичета Майкъл идва в BG юни месец да рекламира 2-рия сезон на сериалчето :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Радвайте се момичета Майкъл идва в BG юни месец да рекламира 2-рия сезон на сериалчето

Това сериозно ли?Или e първоаприлска шега?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това сериозно ли?Или e първоаприлска шега?

Първоаприлска Шега :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване