Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

simeon_stoykov

Препоръчайте ми интернет доставчик за Младост 3, София

Препоръчан отговор

Здравейте. Скоро ми предстои да се преместя в Младост 3, София и се чудя към кой интернет доставчик да се вържа. Като цяло важно за мен е връзката да е стабилна и постоянна (да няма чести прекъсвания на самата връзка), а скоростта да се поддържа постоянна без големи колебания (да не се забавя често скоростта). Като скорости ще използвам 30 или 50 Mbps не ми трябва нещо по-бързо, важна е надеждността. Кой интернет доставчик ще ми препоръчате за този район. Четох доста мнения и теми, но отнасящи се за други райони, които мнения между другото само ме объркаха, защото са доста противоречиви (едни хвалят даден доставчик, а други не). Това доколко е надежден даден доставчик зависи и от района, за който става дума, затова питам конкретно за Младост 3. Ще се радвам да ми помогнете с избора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси местните доставчици или някой, който предлага оптика там на тези условия. Гледай да имат опция за използване без договор. Ще платите малко повече, но ще пробвате всички. Накрая ще си намерите кой е най-добрия. Ще платите повече, но ще си заслужава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Викаш, да пробва всички моми в квартала и да вземе тая с дупка която най му пасва на.... Това изисква време  и нерви и, разправии. Как си представяш да запише поръчка при доставчик, оня да направи разхода да го върже без договор и нашия колега да го отсвири на втория ден, и после така с всички останали, а накрая да се върне при някой пробван преди и отсвирен един път, щото колегата още не е бил проверил всички за да си направи равносметката? Въобще, това което предлагаш не е съвет, а самоубийство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравей, вече има сайтове, които систеамитизират услугите по възходящи цени по райони. Нпаример този!

Виждам, че Net1 имат офертата за 6 месеца (55 Mbps). Аз го ползвам вече в трети различен район и мога смело да твърдя, че си заслужава. Въпросната тарифа е с предплащане.

Редактирано от housetime (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря. И аз се бях насочил към Net1 но ме притеснява, че някои хора се оплакват от тях, че например връзката им падала в пиковите часове и т.н. Ти в кои квартали си ги ползвал ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Благодаря. И аз се бях насочил към Net1 но ме притеснява, че някои хора се оплакват от тях, че например връзката им падала в пиковите часове и т.н. Ти в кои квартали си ги ползвал ?

Ако търсите постоянна и гарантирана скорос,т различните доставчици предлагат и такива оферти. Те са с по-висока цена, обаче. Прегледайте съответните им предложения. Те най-често, са в раздела за "бизнес" абонаменти.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвал съм ги в районите:

Крива Река (Медицинка Академия)

Гео Милев

Слатина

Попитай тези хора, които са се оплакали, как са използвали нета (с кабел или с рутер). Имай предвид, че ползването на нет през wifi няма как да ти е мерило за качеството на връзката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      https://www.vbox7.com/play:a9168bd937
      Китайска Катюша взриви интернет,
      а  учени от САЩ: Идва по-страшна опасност от COVID-19 (ВИДЕО) Множество пазари за диви животни в Азия все още са отворени и работят на пълни обороти- КОЙ ЛЪЖЕ АМЕРИКАНЦИТЕ ИЛИ КИТАЙЦИТЕ! Китайците не ядат от вчера тези животни,нали?
      https://fakti.bg/life/465275-ucheni-ot-sasht-idva-po-strashna-opasnost-ot-covid-19-video

PETA Asya'da hala açık vahşi hayvan pazarları için uyardı: Bir salgın riskini daha alamayız
      Çin'de koronavirüsün çıktığı vahşi hayvan pazarları yeniden açıldı

• от Carolina Carreras
      Здравейте,
      от известно време имам следният проблем с интернета - сигналът на wifi рутера изчезва и се появява отново през няколко минути/ секунди, понякога мрежата изчезва напълно за определено време. Опитах какво ли не - сменях различни канали, пробвах и 20 и 40 MHZ, рутерът дори беше връщан до фабрични настройки и пренастройван, но за съжаление проблемът продължава. Обикновено се появява през няколко месеца,  макар че последните дни стана наистина нетърпимо.
      Абонат съм на Vivacom и моделът на рутера е Nokia G-240W-A.
      Около мен има доста Wifi мрежи, но само 5 от тях са с по-силен сигнал. Първоначално предположих, че има силна интерференция, но никой от съседите ми няма такъв проблем. Чудя се дали самият рутер не е за подмяна? Какво ще ме посъветвате? Благодаря предварително :).

• от Maluk toshko
      Добър ден! Интересува ме следното, не съм много на ти с компютрите
      . Къде да бутна в настройките, така че никой, да не вижда дневника с дейностите ми- кво съм харесал, кво и къде съм запазил, коментирал и т.н. ? Стигнах до настройки на дневника и останах там.... Мерси предварително!
    • от Goran Mitevski
      Здравейте,
      Не успях да намеря отговор на проблема ми, затова пиша нова тема.
      От 2-3 седмици имаме проблем с wifi-то вкъщи, но само на лап-топите, изчезва сигнала за 3-4 секунди мн често и след това се появява.
      Понеже работиме от вкъщи в момента и много често ползваме лап-топите и е адски дразнещо и тъпо.
      Интернета ни е към Vivacom, идваха 2 пъти сменяха рутера, няколко пъти сменяха настройките, името на рутера, паролата, какво ли не, но проблема все си го има.
      Утре идват да сложат трет рутер, по различен от предните да видиме дали ще се оправи проблема.
      Лап-топите (2 бр.) са с Windows 10.
      Преди бяхме на A1 и не сме забелязали такъв проблем.
      Ако сте имали подобен проблем, моля да споделите как да го реша.
      Благодаря предварително!
    • от Conception.design.view
      Здравейте, приятели! 

На 20 съм ( февруари 2000) ;

Завърших скоро и да ви кажа ... не претендирам за голяма заплата. 
      Макар и немалкия ми опит и знания в случая съм поставен в доста тегава ситуация и спешно ми трябва някаква работа като графичен дизайнер , logo creator или монтажист на видеа
      за да изкарам някакви читави пари. 

Като цяло имам най - много опит в логогата и също така и във видеата.
      Общо взето в България , а и по света колкото и да си добър в дадената сфера винаги може да не отговаряш на косвените критерии при интервюто за работа при работодателя. 
      Имам регистрация в онлайн обявите , но времето ми е ограничено.
      Там ти отговарят по закон в порядъка от 4 дни до седмица/две.
      И все пак ако имате излишно време , се надявам някой да може да ми помогне и да драсне по един коментар. 
      Също , ако случайно сте се натъкнали или сте чули нещо или пък познавате някого, който търси човек на такъв тип длъжност , също нека пише в темата. 
      Благодаря предварително !

П.С.
      Основното е да мога си покривам прилично разходите за различни видове такси , данъци и вкл. квартира.
      И в крайна сметка 
      за мен е по-важно да си работя по специалността, да навляза още повече в материала, а възнаграждението ще си дойде с течение на времето - ако са доволни от мен,ако съм пожънал някакви резултати. 
      За мен работата е като огледало.
      Отношението ти към нея показва отношението ти към теб и другите . Дали ще се отнесеш безхаберно или с внимание.
      В случай , че търсите човек , подхождащ коректно и сериозно към задачите и поръчките , отделящ внимание над детайлите , съм отворен за всякакви предложения : ) ;
  • Дарение

• Добави ново...