Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте :] Трябва ми една песен, която ще използвам за видео клип, обаче не е точно песен а повече като хор :) и поради тази причина не мога да я намеря... Не знам за определената симфония какво да напиша в ъоутубе или гоогле за да я търся... Ето я и нея: http://vbox7.com/play:6bd74ca5fb записах я така чрез телефона, че в програмите за видео обработка много вируси с тея KEY генератори и пачове :) От телефона звучи малко гадно, но се сещате нали, нещо като хор е, доста красиво звучене има, изпозлва се в спиращи дъха сцени... :) Така че това ми е темата, моля някой ако я знае да помага :] Приятен ви ден. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е документалния филм който си гледал. Сега остава да се издири музиката :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сложна работа е... сичко с текст гоогле може да ти го покаже ама това... аз писах в ъоутубе cinematic orchestra/music ама пак не излезна нищо подобно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко да е сложна. Нали затова са надписите накрая на филмите.

http://www.richardblairoliphant.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

RJ, благодаря ти за коментара, но не виждам линка ти да дава това което търся. На края на филма пише само richard blair oliphant който е композитор...? Търсих неща свързани с него, но никъде няма лист на саундтрака от филма или песента която ми трябва. Аз ли нещо не разбирам, но на линка ти има само 2 минутна симфония от филма.

Редактирано от magneto31 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oт т`ва ме беше страх ;] темата спре. Някой да ми пише на лично ако знае някой друг форум в който мога да си пусна темата?

Редактирано от magneto31 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...