Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Преди доста време съм си направила потребител в ICQ и сега когато си преинсталирах компа се оказа, че не си знам паролата sad.gif пък и от site-a на ICQ не мога да си я възстановя, защото нямам идея тогава какви отговори съм била писала. Ако някои знае някоя програмка за това.....да помага :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

програмка има, но тя ползва базата данни на ICQ, т.е. ако не си запазила тези файлове от старата инсталация няма начин (освен това не знам дали тия програми дето четат стават за новите версии ICQ, аз съм ползвал такава 1999 година!!!)

Другия вариант е тук: https://www.icq.com/password/ (ти май каза, че си пробвала там...)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А това вече е проблем :) Мисля че решението е само нов акаунт,няма друг начин.След като си и преинсталирала. Съжалявам,друг път помни или си записвай някаде ако не помниш.И на мен ми се е случвало,не е болка за умиране,само малко неудобство.

Със здраве!

Редактирано от Morfey_A (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имаш един-единствен шанс и то е ако си била с Icq-abv ,паролата ти е същата каквато ти е и в пощата

Хммм... Не е задължително. АBV ICQ е само ICQ клиент. И еднаквостта на паролите е до един момент. Ако по някакви причини (като при мен) използваш ICQ клиент на друга машина, но това не можда да е ABV ICQ, можеш да си смениш паолата в ICQ, по паролата в ABV си остава старата. Не съм пробвал дали ABv ICQ клоента плаче от тази разлика, защото го ползвах само 20 мин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси все пак на всички :wors:

аз май го измислих...ще си въстановя времено инфото от харда преди преинсталацията и ще ползвам някои .dat file от ICQ-то за да си възстановя паролата

Как ви звучи?...не е ли умно cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
мерси все пак на всички :wors:

аз май го измислих...ще си въстановя времено инфото от харда преди преинсталацията и ще ползвам някои .dat file от ICQ-то за да си възстановя паролата

Как ви звучи?...не е ли умно cool.gif

Звучи двусмислено.Коя инсталация? На ICQ или от първия ти пост? Загуба на време.Вероятността преинсталацията на компа да е записана върху сектор от твърдия диск, дето преди това е лежала паролата или въпросния ".dat file от ICQ-то" е голяма.

Нов акаунт, трансмедитални сили, машина на времето са решението.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване