Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Нормално ли е постоянно, РАМ'та ми да е на 50%, без почти нищо включено ТРИ гигабайта от РАМ'та бягат някъде. Включа ли Firefox примерно, с няколко таба, започва да умира. Нормално ли е това ? И ако не е, как мога да го оправя ? Ето и скриншот : http://prntscr.com/85r8w1Поздрави!

П.С  С 6гб РАМ съм.

Редактирано от Денислав Ангелов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми виж си най-горния процес, мислиш ли, че е нормално Visual Studio да лапа толкова? Насочи се към раздела за борба със зловреден код (ама как яко звучи, а).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро може ли скапаният експлорер да лапа толкова, студиото може да лапа и повече. Виндовс е боклук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми виж си най-горния процес, мислиш ли, че е нормално Visual Studio да лапа толкова? Насочи се към раздела за борба със зловреден код (ама как яко звучи, а).

Да, мисля, че е нормално посочените процеси да заемат толкова памет. Въпроса е, че всички общо няма как да заемат 3ГБ от рам'та.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е смятай де: 250+200+160+145+140+130+100+90=1215 само до тук на снимката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е смятай де: 250+200+160+145+140+130+100+90=1215 само до тук на снимката.

И надоло да има още 500-600 пак 1000 се губят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.