Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Първо се изнинявам ако мястото на тази тема не е тук.

И така по въпроса. У дома имам един стар български усилвател "респром" със колони. Въпросът ми е как мога да го свържа към компютър/телефон и да пускам музика от yputube например. Входната букса е много странна нещо като сарите букси за мишки но по едра. Не успявам да открия адаптер от това чудо на техниката към 3.5жак (може би не знам къде/какво да търся).

Благодаря предварително за отговорите! (:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли снимка ? Май се досещам за каква букса говориш и тя май е за микрофон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо ми се вижда умалена тая 5-ца. По спомени са като че ли малко по големи в диаметър иначе така изглеждат.

тая по нормална ми се вижда на размери.

cable-135_5m_6f.jpg

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте!

Първо се изнинявам ако мястото на тази тема не е тук.

И така по въпроса. У дома имам един стар български усилвател "респром" със колони. Въпросът ми е как мога да го свържа към компютър/телефон и да пускам музика от yputube например. Входната букса е много странна нещо като сарите букси за мишки но по едра. Не успявам да открия адаптер от това чудо на техниката към 3.5жак (може би не знам къде/какво да търся).

Благодаря предварително за отговорите! (:

Ще си направиш кабел на който от едната страна има стандартна европейска петица а от другата стерео жак 3,5 мм. Мисля, че има готови по магазините на цена 2-3 лева.Колегата от по горният пост ти е дал правилен линк. И пиши в правилният раздел, както е споменал колегата над мен.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви! Сега остава само да го поръчам. Кабел-2лв доставка-5лв : D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В твоето село няма магазин ли? Има го навсякъде.  Обърни внимание на посоката - на петицата трябва да е свързано на 3-5 .

Или за да няма изненади направо купи на 4 чинча http://elimex.bg/product/49521/cable-5p-din-plug-to-4rca-plug.html

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от AngryChichko
      Здравейте,
      За първи път ми се случи нещо толкова нелепо като настоящатата яростна битка, която водя за да си върна обратно звука на машината. Всичко започна след като Windows "подобри" аудио драйверите ми довеждайки до тотална загуба на звука; независимо дали ще да е колони или слушалки свързани с преден / заден аудио жак, резултатът е все същия - тишина.  Опитах какво ли не:
      Писах във форумите на Windows  Инсталирах най-новите Realtek драйвери Върнах старата версия на драйверите Рестартирах драйверите от диспечъра на устройства Проверих дали някъде звукът не е mute-нат Махнах подобренията на звука Направих Realtek High Definition Audio по подразбиране в панела "Звук" Активирах Stereo Mix Резултатът е все един и същ. След гореспоменатия troubleshooting, единствено и само ако махна Realtek драйверите имам звук но само от задния аудио жак. Преди всичко си работеше както трябва и сега не знам какво да предприема за да се преборя с този проблем.
      ПП: За да отхвърля всички питанки дали има проблем със слушалките / колоните - тествах на друга машина  и работят идеално. Няколко скрийншота направих за всеки случай. Ако ви интересува какво е дъното, то е ASUS PRIME H270-PRO. Ще съм ви много благодарен за съдействието!

• от Obscurity
      Привет
      Искам да си купя някаква аудио система основно ще я ползвам за слушане на музика
      За в момента съм се прицелил във 
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/vertical-90-p268314871/
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/v-15-bt-p337488666/
      https://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/edifier/r1280db-2-0-p370574491/?sgst=1
      На първо място това което бих искал е по качествен звук,дали edifier 1280db би изкарал по качесвено звучене от другите които пък имат екстри като фм радио аларма.ккак са oneconcept със баса тази марка от скоро я научих и нз нищо за тях
      Основно за източник на сигнала ще ползвам таблет или смартфон няма да ги връзвам за комп кое би било по доброт.
    • от Don Alexsandrov
      Здравейте някой може ли да преведе програмата на български 

• от Obscurity
      Търся си тонколонки със usb захранване и възможност за свързване на сматрфон или таблет нещо от този сорт,добре би било и да имат субуфер и bluetooth https://www.google.bg/search?q=usb+тонколони+със+субуферю&tbm=isch&ved=2ahUKEwj487j12LreAhWXlaQKHX68CvcQ2-cCegQIABAC&oq=usb+тонколони+със+субуферю&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3..30i10.84493.95018..95436...0.0..0.2076.7245.0j5j1j0j1j1j1j2j0j1......0....1.........0i30j0i24.SClpcNpvepE&ei=FODeW_iZFJerkgX--Kq4Dw&prmd=ivn&biw=600&bih=1024#imgrc=d_pEI-vtg_xayM
      Основно ще ги позвам на работата по обектите,че последно време взех сам да си пея
      Гледам да се сместя в бюджет 60 лв. Евентуално може и да го прехвърля леко...Основно търся качество не ниска цена
      Какво бихте препоръчали???
    • от Даниела Павлова
      Здравейте,
      Как да променя аудиото на канал на Булсатком на английски? И ако промяна един канал аудиото и на всички ли други канали които имат английски език ще тръгне такова аудио.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.