Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте мисля да си закупя фифа 15 и лаптопа ми е със следните параметри след сравнението със фифата . Дайте мнение добре ли ще се играе и заслужава ли си ?
8306468g.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То мнението е отразено на картинаката - Иска се ъпгрейд... т.е. при твоето положение по-сериозен лаптоп...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То мнението е отразено на картинаката - Иска се ъпгрейд... т.е. при твоето положение по-сериозен лаптоп...

Аз части на лаптопа няма да смятам заради една фифа , но с една дума моят лаптоп не може добре да кара фифа 15 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз части на лаптопа няма да смятам заради една фифа , но с една дума моят лаптоп не може добре да кара фифа 15 ?

Може би ще я кара, но вероятно с ниски настройки... Що не си дръпнеш едно демо и да тестваш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля те, не мъчи лаптопа с подобни неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля те, не мъчи лаптопа с подобни неща.

Колеги,направо ме стряскате честно преди 2-3 месеца си го купих за доста пари над 1300 поне за мен са доста със "уж" силни показатели а сега даже и тази фифа 15 не мога да подкарам като хората направо ужас . Аз затова си мислех да ви попитам все пак :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.