Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :)

Скоро си взех лаптоп, но процесорът е малко слаб-->intel core i5 1.6GHz. Лаптопът е в гаранция и се чудя дали ще мога да го сменя с intel core i5 2.60 GHz  преди да изтече гаранцията?? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :)

Скоро си взех лаптоп, но процесорът е малко слаб-->intel core i5 1.6GHz. Лаптопът е в гаранция и се чудя дали ще мога да го сменя с intel core i5 2.60 GHz  преди да изтече гаранцията?? 

Имам силни съмнения че въобще ще стане, вероятно температурните коефициенти на двата процесора са различни, както и захранващи тоци и т.н. И ако отворите лаптопа ще загубите гаранцията

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може и да се окаже запоен.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този процесор е запоен към дъното, повечето нови лаптопи са така

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този процесор е запоен към дъното, повечето нови лаптопи са така

Към кое дъно? Как разбра коя е машината, че твърдо окачестви машината? Аман от спам. А, бе, поспрете се да пълните темите в този форум с никомиу ненужни писания! Че и категорични! Хайде, в случая не е тплкова важно мнението, но ако беше за нещо друго, авторът те послуша и се прецака машината или данните? Ще носиш ли материална отговорност или ще си дръпнеш г*за и няма да видим дълго време твое писание???!!!

А пострадалият?...

Много мислете, преди да изпълнявате упражнението писане на съвети във форума.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.