Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Наскоро получих файлове на Autocad 3D ,които трябва да направя на чертежи ,но тъй като не съм работил с програмата не знам как да го направя и ще ми отнеме време да я разучавам.Някой ако знае как и в какъв формат да се превърнат (ако е възможно) за да бъдат отворени от Solidworks в 3D модел за да се изработят чертежи нека сподели .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро получих файлове на Autocad 3D ,които трябва да направя на чертежи ,но тъй като не съм работил с програмата не знам как да го направя и ще ми отнеме време да я разучавам.Някой ако знае как и в какъв формат да се превърнат (ако е възможно) за да бъдат отворени от Solidworks в 3D модел за да се изработят чертежи нека сподели .

Файловете .DWG ли са?Тук пише, че в самия Solidworks се поддържа обмен на доста формати включително dwg-

http://www.solidworks.com/sw/products/3d-cad/cad-import-export.htm

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Файловете са DWG но DWG editora на солида не иска да ги отваря. Пробвах от аутокада да ги превърна в друг формат (Parasolid или IGES) но се оказа ,че няма такъв ( има само DWG ) или просто човека който е правил детайлите е направил няква шашма да не се отварят от друга програма .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Файловете са DWG но DWG editora на солида не иска да ги отваря. Пробвах от аутокада да ги превърна в друг формат (Parasolid или IGES) но се оказа ,че няма такъв ( има само DWG ) или просто човека който е правил детайлите е направил няква шашма да не се отварят от друга програма .

Може да опиташ да ги запишеш на по-ниска версия dwg-та ако не си се оправил вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никви шашми не е правил собственика им, а ги е заключил, за да не се ползват за собствени цели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.