Премини към съдържанието
anelka39

Football Manager 2015 помагайте

Препоръчан отговор

Здравейте, имам нужда от помощ реших да си закупя ФМ 15 , преисталирах си уиндолса и сега съм с чисто нов уиндолс без антивирусни без нищо инсталирах си мениджъра през стеам , но краш дъмпа си остана, преди това бях с уиндолс 8.1 и не успях да инсталирам мениджъра пак поради същата причина краш дъмп,но сега на съвсем нов уиндолс .... моля помагайте :( да не да съм си хвърлил парите на вятъра.
П.С : Преди да я закупя играх версията 3DM от замунда на лаптопа си пак на win 8 !
http://prikachi.com/images/215/8307215l.jpg

Редактирано от anelka39 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оф,тва е най-досадната грешка.Свали новият ъпдейт от стийм 15.3.1 май беше,и ще се оправи,гаранция.Пиши после какво е станало.

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оф,тва е най-досадната грешка.Свали новият ъпдейт от стийм 15.3.1 май беше,и ще се оправи,гаранция.Пиши после какво е станало.

На картинката както виждаш сваля 15.3.2 как да сваля точно 15.3.1 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На картинката както виждаш сваля 15.3.2 как да сваля точно 15.3.1 ?

Нищо не виждам на картинката,тая картинка се чудя с лупа ли да я гледам.Виж тука какво казват СЕГА ,направи го,и пак пиши ако има проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не виждам на картинката,тая картинка се чудя с лупа ли да я гледам.Виж тука какво казват СЕГА ,направи го,и пак пиши ако има проблем.

Ефекта е нулев : Намирам скритата папка Appdata / Local / папката на мениджъра изтривам двата файла стартирам играта като адмистратор и ефекта пак е същият crash dump  прилагам и снимка за да погледнете. След като ги изтрия и стартирам играта  и преди да крашне те пак се създават. Благодаря за помоща !

8307485W.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги изчетох и направи доста неща все още няма ефект 50лв дали не се вътрил ? Или да слагам уидолс 7 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги изчетох и направи доста неща все още няма ефект 50лв дали не се вътрил ? Или да слагам уидолс 7 ?

Колега,ако искаш пиши,имам един ъпдейт ,пиратски е ,но крашове нямам  с него.С уиндоус 8.1 съм, и работи без проблем :) ФМ е уникална игра,но много неоптимизирана е винаги.Ако не искаш,пробвай със седмицата,дано стане.Можеш и да пишеш в сайта на СЕГА,което за мен е най-правилното.50 кинта са си 50 кинта :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи една отметка на папката "Само за четене", да предотвратиш евентуалното им създаване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги ,сложих Win7 ultimate и тръгна но сякаш на Lenovo ideapad z710 не върви хубаво уиндолса и мениджъра :( мисли повече отколкото преди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко ти е рамта и колко битов уиндоус сложи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.