Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да си взема нов телефон и съм се спряла на тези три модела:

Microsoft Lumia 535

Lenovo a536

Samsung Galaxy Core??

Благодаря предварително! :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избери Лумия. Но някой друг модел. Този 535, има известни проблеми с дисплея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ползване ти трябва телефона? Лумията предполагам знаеш е с Winows Phone (по-малко приложения). За служебен телефон смятам, че е идеална, но за личен не бих си взел. И още един съвет преди да си дала по-конкретна информация, моето мнение е, особено когато разполагаш със скромен бюджет - не робувай на популярните марки. Разгледай например моделите в твоя ценови диапазон на Huawei. 

Редактирано от Nikolay Hristov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ползване ти трябва телефона? Лумията предполагам знаеш е с Winows Phone (по-малко приложения). За служебен телефон смятам, че е идеална, но за личен не бих си взел. И още един съвет преди да си дала по-конкретна информация, моето мнение е, особено когато разполагаш със скромен бюджет - не робувай на популярните марки. Разгледай например моделите в твоя ценови диапазон на Huawei. 

Не би взел лумия за личен ? Перфектен е, аз самият ползвам такъв и единствената причина поради която го мразя в момента, е бутона за включване който АЗ прецаках. Иначе, е перфектен за цената си.

Това леново е горе долу добро, НО си за никъде с 1 гб рам. Samsung-а не става, dual sim модулите на Samsung са меко казано кофти (майка ми има galaxy grand duos neo, използва и двете карти, а меко казано ме изнервя докато го ползвам) а lumia-та според мен е малко дървена. (но става) Ако можеш отдели малко повече пари и си вземи 630.

П.П. Като си взимам нов телефон ще се насоча към Nexus. Вижте кога излезе Nexus 4, а още получава ъпдейти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Huawei-а също е вариант. Аз имам слаба машинка Huawei y221 (512мб рам и 1.3процесор), но се справя доста добре дори и с малко по тежки приложения. Останах учуден от това телефонче :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За нищо специално, просто за сърфиране, музика и камерата да е сносна. Имам Galaxy Ace 2, но е само на една година, а забива доста. Затова искам да го сменя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За нищо специално, просто за сърфиране, музика и камерата да е сносна. Имам Galaxy Ace 2, но е само на една година, а забива доста. Затова искам да го сменя.

Няма да останеш по очарована от Samsung galaxy duos.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално да забива. Нисък клас андроид. Те и флагманите правят същото. Както ти казах, насочи се към Лумия. Има достатъчно приложения, а есента ще дойде и Уиндоус 10. До колко пари си склонна да дадеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално да забива. Нисък клас андроид. Те и флагманите правят същото. Както ти казах, насочи се към Лумия. Има достатъчно приложения, а есента ще дойде и Уиндоус 10. До колко пари си склонна да дадеш?

Напротив. Флагманите забиват когато собствениците им ги напълнят с 1000 ненужни приложения и почистващи програми от сорта на "Clean Master".

Аз съм притежател на S4, не забива. Защо ? Защото не съм като кифлите да инсталирам 1000 програми за селфита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само без Lenovo-то 536, че има проблеми с батерията (индикатора). Така и не успяха от Lenovo да фикснат този бъг. Galaxy Core бих го препоръчал само на непретенциозен потребител, ако в изискването влиза и dual sim. Най-добрия вариант остава Лумията, колкото и да не ме кефят. 

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само без Lenovo-то 536, че има проблеми с батерията (индикатора). Така и не успяха от Lenovo да фикснат този бъг. Galaxy Core бих го препоръчал само на непретенциозен потребител, ако в изискването влиза и dual sim. Най-добрия вариант остава Лумията, колкото и да не ме кефят. 

Galaxy Core не бих го препоръчал на никой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Galaxy Core не бих го препоръчал на никой.

Защо ?

Ползвам модела от 2 години някъде и нямам оплаквания. За dual sim-а не съм имал възможността до сега да тествам, тъй като нямам втора карта, но не би имало проблем според мен. Единствения му недостатък е, че вече му остаря версията на Android-а 4.1.2. 

Вече съм си казал мнението - авторката да взима Лумията. Ако е по-непретенциозен потребител, Галаксито също върши добра работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, честно казано. Споделям само впечатленията си от модела, нека авторката да си прецени.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много, ще премисля още малко, но като че ли Лумията звучи най-добре. Само рам-паметта й е по-малка от Леновото, дали това е проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е Андроид, да има нужда от 5 GB RAM. :D  Лумия с 512 MB RAM, работи по-леко и 'мазно', от половината флагмани на Андроид. Да не говорим, за ниския клас зелени роботи. А и вече не се срещат телефони, с толкова RAM, дори и ниския клас Лумии от тази година, са с по 1GB.  На кой модел Лумия, се спираш?

Благодаря много, ще премисля още малко, но като че ли Лумията звучи най-добре. Само рам-паметта й е по-малка от Леновото, дали това е проблем?

Редактирано от ghostBG86 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-фобре си вземи модел с 1гб и ще можеш да го ползваш мнооого време. (говоря за лумия, също някои приложения изискват 1 гб рам)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си лумиа.Само да не е 535 (не заради проблема с

екрана-оправя се със ъпдейт,а заради слабата батерия) P.S с 535 съм

Редактирано от svetoslav81 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Иван Стефанов
      Инсталиране на операционната система ,,Windows 10" на ,,Android" устройство - без използването на ,,Change My Software". Желая да получа отговор на горепосоченената информация.
    • от DarkEdge
      Данни за това са намерени в публикуаните документи, споменаващи Windows Core OS:

Тези редове за добавени на 19 април тази година, но са открити едва сега.
      Както и по-рано се предполагало тази ОС е насочена към нов тип устройства - мобилни компютри с два екрана. Има слухове, че нещо подобно ще бъде представено от Microsoft през октомври.
      Източник:blogzona.ru
    • от Mimi162me
      Здравейте, от две седмици ми излиза това предупреждение на телефона...използвам в момента адаптерче и друго зарядно...
      http://prikachi.com/images.php?images/279/9648279n.jpg
      Зарядното ми беше оригинално ,но се скъса малко... Търся магазин (не онлайн) в Плевен само за кабелче type C ... ако си купя от китайския дали ще зарежда бавно...
    • от Ivailo Mihalev
      Здравейте, колебая се кой от двата телефона да си взема и бих искал да чуя и вашето мнение по въпроса.Телефона не ми трябва за игри, а основно ме интересува камерата и доброто изпълнение на ежедневните задължения.Благодаря предварително!

Поздрави!
    • от WhiteTooth
      Здравейте!
      Преди известно време включих известията да се показват на началният екран под формата на балонче, все едно е чат от messanger и може да го местиш по екрана, за да го махна трябва да плъзна надолу и да изчистя известията или да цъкна върху него да ми отвори приложението, след което да го затворя за да го махна. Та, въпроса ми е, знаете ли как мога да го изключа това нещо, че почна много да ме дразни.
  • Дарение

• Добави ново...