Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Искам да ви попитам какво е мнението ви за реновираните лаптопи. Решил съм да си закупя един такъв и по- конкретно този.

Ще използвам лаптопа за photoshop  с големи файлове и  5-10 таба в браузър, някоя друга по- лека игра и може би Traktor, но по- нататък.

Разчитам на бързодействие на лаптопа, нямам проблем със шума от охлаждането.

Ще е хубаво лаптопа да може да се справя с включен към него 19 инчов монитор едновременно с неговият си.

За съжаление, обаче бюджета ми е само 300- 350лв.

Та иска ми се да ми предложите нещо ако въобще за тези пари може да се намери нещо което да отговаря на изискванията ми.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Искам да ви попитам какво е мнението ви за реновираните лаптопи. Решил съм да си закупя един такъв и по- конкретно този.

Ще използвам лаптопа за photoshop  с големи файлове и  5-10 таба в браузър, някоя друга по- лека игра и може би Traktor, но по- нататък.

Разчитам на бързодействие на лаптопа, нямам проблем със шума от охлаждането.

Ще е хубаво лаптопа да може да се справя с включен към него 19 инчов монитор едновременно с неговият си.

За съжаление, обаче бюджета ми е само 300- 350лв.

Та иска ми се да ми предложите нещо ако въобще за тези пари може да се намери нещо което да отговаря на изискванията ми.

Благодаря предварително!

Т серията са бизнес машини, много стабилни и много добре работещи. Само че имам няколко въпроса/забележки. Мислите ли че на 1280х800 ще можете да работите с фотошоп? Аз не мисля. Освен това каква е дефиницията ви за големи файлове. За мен това биха били примерно 5000х5000 с 20-тина слоя т.е. поне 500МБ psd

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, благодаря за отговора.

Имам друг 19 инчов монитор 1440x900 мисля че. Той би ми свършил работа.

За фотошоп файлове от сорта на 5000x 3000 най- много, а аз не обичам да работя с много слоеве. Но дори и по- големи да са, хард диска нали може да се смени, защото той не е кой знае колко голям? 

Машината ми трябва за най- много 2 години, надявам се ще я сменя после. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, благодаря за отговора.

Имам друг 19 инчов монитор 1440x900 мисля че. Той би ми свършил работа.

За фотошоп файлове от сорта на 5000x 3000 най- много, а аз не обичам да работя с много слоеве. Но дори и по- големи да са, хард диска нали може да се смени, защото той не е кой знае колко голям? 

Машината ми трябва за най- много 2 години, надявам се ще я сменя после. 

ВЪпроса не е в диска а в паметта. По принцип фотошоп иска да пази всичко в паметта (заедно с корекциите и т.н.)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според Вас 4 гигабайта рам няма да са достатъчно, ако разбирам правилно. Ще помоля Вас и колегите ви да ми предложите нещо за тези пари, както и нещо за около 600лв на лизинг като вариант.

Започвам дори да се замислям дали може да се направи свестен настолен за около 600лв и да се вземе на лизинг, защото аз вкъщи си имам периферията (монитор, мишка, клавиатура).

Редактирано от Lido Jelev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щом е за работа може би това:

http://www.kvantservice.com/Laptopi_detaili/Artikul_8554_Celsius+H710.html

изчерпан е но като ориентир какво да търсиш

Редактирано от matadorBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.