Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте не знам дали това е правилното място на темата ако не е моля преместетея. Искам да попитам този волан ставали за компютър.

http://www.emag.bg/volan-speedlink-drift-o-z-racing-wheel-za-ps3-sl-4495-bkor/pd/E6VNNBBBM/

Ще съм много благодарен ако някой ми каже защото пише че е съвместим с PS3, ама пише в операционни системи Windows...

Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте не знам дали това е правилното място на темата ако не е моля преместетея. Искам да попитам този волан ставали за компютър.

http://www.emag.bg/volan-speedlink-drift-o-z-racing-wheel-za-ps3-sl-4495-bkor/pd/E6VNNBBBM/

Ще съм много благодарен ако някой ми каже защото пише че е съвместим с PS3, ама пише в операционни системи Windows...

Благодаря предварително :)

Този волан е гола вода,та се тая дали става,защото не ти препоръчвам да го вземеш:

1.Липса на FFB (Force Feedback);

2.Центриран с твърди пружини;

3.Липса на закрепване,а с някакви вендузи,та някой трябва да ти го държи;

4.Малък ъгъл на завиване и тн

Задължително си потърси с FFB-има на старо за 20-60 лв запазени и добри воланчета,гледай да имат адаптер и да пише Force Feedback,а не Vibration.

Ето ти пример за 20 лв.

Редактирано от dl777 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този волан е гола вода,та се тая дали става,защото не ти препоръчвам да го вземеш:

1.Липса на FFB (Force Feedback);

2.Центриран с твърди пружини;

3.Липса на закрепване,а с някакви вендузи,та някой трябва да ти го държи;

4.Малък ъгъл на завиване и тн

Задължително си потърси с FFB-има на старо за 20-60 лв запазени и добри воланчета,гледай да имат адаптер и да пише Force Feedback.

+ това педалите и те са слаби.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.technomarket.bg/products/09027586/gembird-str-shockforce-m-multi-intarfaceТози по-хубав ли е ако не предложете вие нещо не повече от 70лв и не искам втора ръка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не и ще сгрешиш,че не искаш за 20 лв Логитеч втора ръка.Може би тези стават и предполагам са около 100 лв.,потърси си ги: 1 ,2 ,3 ,4 ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези са много скъпи. И не искам втора ръка :) Други предложения ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A бе вие децата и п*шките си не можете да намерите,а и се държите така,сякаш са длъжни всички да се юрнат да ви оправят! Ето ти нов за 75 лв!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.