Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

capnemo

Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Препоръчан отговор

Относно интернета навярно имаш предвид Mbps(мегабит),че 50 МБ(мегабайт) е доста сериозна скорост.............не че не  постижима:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Слави Маринов написа:

Относно интернета навярно имаш предвид Mbps(мегабит),че 50 МБ(мегабайт) е доста сериозна скорост.............не че не  постижима:)

да

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

К'во им е на 50-те MBps? Хората вече ползват гигабитски скорости.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, ExaFlop написа:

К'во им е на 50-те Mbps? Хората вече ползват гигабитски скорости.

Нищо им няма,просто уточнение...........и кои хора ползват гб скорости,може би 0,01 процент от хората?

Редактирано от Слави Маринов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами доста от онЕя с фибрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бих казал,че са доста,напротив много малко са.За да имаш реални такива скорости са нужни 1 дузина условия,който много,много рядко са налице.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Слави Маринов написа:

За да имаш реални такива скорости са нужни 1 дузина условия

Които са...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, ExaFlop написа:

Които са...?

Има ги из нета,а и не ми се обясняват залудо неща дето ги знаеш...............не мога да разбера защо питаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ще флеймите, поне уточнете за гигабайти или гигабити ще е спора :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, hudyr написа:

Да кажем, че аз не знам. Интересно ми е да чуя.

Да кажем,че точно ти ги знаеш и не мога да разбера защо големи хора се вдетинявате,пък аз не съм наясно с нещата,но съм подучувал,че са нужни няколко неща(хардуер и не само),за да имаш подобна скорост.

преди 1 час, rostislaf написа:

Като ще флеймите, поне уточнете за гигабайти или гигабити ще е спора :)

Второто ще да е май..............и не виждам къде е спора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, ExaFlop написа:

К'во им е на 50-те Mbps? Хората вече ползват гигабитски скорости.

За сега има само  1 доставчик , който предлага гигабитски скорости . - COOLBOX

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Изтрит потребител. написа:

25 кинта такса

Като сложиш тв и диемите става 35 ... но за гигабитен нет това си е добра такса. Говоря само за нет без тв пакет .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, adersa написа:

За сега има само  1 доставчик , който предлага гигабитски скорости . - COOLBOX

http://vestitel.bg/about-us/company
http://nixanbal.com/mtel-puska-paketi-za-domashen-internet-s-do-1-gbps-skorost

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 42 минути, ExaFlop написа:

100лв такса
те тука вече се убеждавам, че някои доставчици  лъжат за доставката...ъ-ъ-ъ...тъй де, не съм се минал с 14лв:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз за 14 кинта съм с 90/90
А много често рекламираното и дефакто при доставчика се разминава и то сериозно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ExaFlop написа:

Аз за 14 кинта съм с 90/90
А много често рекламираното и дефакто при доставчика се разминава и то сериозно.

Остави,че се разминават,ми виж какво пише   ДО 1Gbps и с който на теория ,може да имате такава скорост.............демек,ако скоростта ти е 50mbps няма нарушение на договора,а това с теорията пак е за балами.;)Въобще тези оператори боравят с тези скорости и договори като пладнешки измамници!Друг е въпроса,че сега дори на мен или пък и на теб някой да ти предостави подобна скорост няма как да я ползваме с компютърчетата и рутерите дето имаме.............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който е е с древен рутър да му мисли...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля да направя нещо много идиотско, дайте съвет.

Имам инсталиран Win 10 на компа на харда, инсталирал съм и 100 програми с които работя за да не прекъсвам работа понеже не мога да си го позволя, днес сложих SSD диск, не искам да мигрирам, а да направя чиста инсталация.

Идеята ми е следната - на харда понеже съм инсталирал временно копие на Win 10,  за да си работя с програмите докато натаманя SSD-то на което възнамерявам да инсталирам лицензирано колие на седмицата, след което да ъпгрейдна  ползвайки вратичката за ъпгрейд до Win10 която са оставили майкрософт, няма да обяснявам защо искам 10-ятка, а не си остана на седмица:)

Та въпросите ми са два:

Ако инсталирам седмицата на SSD-то и след това ъпгрейдна до 10-ятка, без да махам 10-ятката от хард диска, ще се окажа с две инсталирани 10-ятки на компа след което ще мога изтрия едната или тотално ще омажа всичко:)?

Инсталирал съм две версии, но никога две едни и същи.

И втория ми въпрос е към днешна дата може ли да се заобиколи ъпгрейда с онзи номер с GenuineTicket.xml ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спокойно можеш да инсталираш 7/надградиш до 10 на SSD, без това да се отрази на работата на съществуващата 10-ка.
Но от тази инсталация (новата) няма да можеш да ползваш инсталираните програми на старата инсталация. Или поне повечето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, да ясно, далеч съм от мисълта да ползвам инсталираните програми от другия уин, значи няма да има проблеми и при стартиране просто ще ми дава опция коя 10-ка да избера на SSD-то или на харда.

А този номер  GenuineTicket.xml   ще стане ли към днешна дата, предполагам, че да и няма да има нужда първо да ъпгрейдвам, но най-вероятно, че задължително трябва да стартирам gatherosstate.exe от седмицата, а не от другата десетка или няма зн.?

Редактирано от GeorgiDG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ExaFlop написа:

Спокойно можеш да инсталираш 7/надградиш до 10 на SSD, без това да се отрази на работата на съществуващата 10-ка.
Но от тази инсталация (новата) няма да можеш да ползваш инсталираните програми на старата инсталация. Или поне повечето.

Сега обърнах внимание, какво значи няма да можеш да ползваш инсталираните програми?

Няма да мога да ги инсталирам на ново ли или имаш предвид, че няма да мода да ги прехвърля инсталациите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден на 4ГБ рам какъв уиндовс да сложа 32 или 64 бит

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какъв е процесорът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...