Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Препоръчан отговор

преди 8 минути, Win10spy написа:

Това е просто форум.

Имаш представа ти от технически форум...
Я иди в Tomshardware или в msfn или в hardware.bg и се разльоскай като тук. Продължителността на акаунта ти ще е има-няма 24 часа.
А тук направо мирише, особено от такова рядко ароматно като теб.
Хич не ми е спокойно - драйфа ми се от поведение на з@дник като твоето!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 11k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Относно "модата" да се инсталира най-новата ОС, без да се осмисля необходимостта, е следствие от действията на самите създатели на ОС. Дълго време "господстваше" ХР и относително дълъг период Майкросо

По въпроса за ъпдейтите и сините екрани при Windows 10 вярвам само на това как е при мен. Снощи имаше ъпдейт и защото аз проверих за това. Не падна от небето и да ми прекъсне работата. Един комулативе

-------ОТ ТОЗИ ПОСТ НАТАТЪК ЩЕ СКРИВАМ ВСЕКИ ПОСТ, НЕСВЪРЗАН С WINDOWS 10-------- И никакви оправдания от типа ДЕТИНСКО отмъщение за кукли и парцалки не са приемливи. ОСНОВНОТО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА Т

Публикувани изображения

Не ти не пишеш истини, а като надрана прескачаща грамофонна плоча бълваш едно и също 10 страници. Както вече написах. ако демонстрираш такова поведение в друг форум, животът на акаунта ти щеше да е максимум 24 часа. Даже и в БГ мамите.
Но ти си такова дебелокожо и с липсващи някои неща...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Win10spy написа:

Не всеки е длъжен да харесва Windows 10

Никой не те кара да харесваш Windows 10. 

Това че ти не можеш и нямаш нормална машина никой не е виновен.

преди 7 минути, Win10spy написа:

пиша истини на правилното място

Твойте "истини" са на база "НЕ РАЗБИРАНЕ"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е важно! Всеки трябва да знае, че с Windows 10 ще си лепне спаиуеър! Това трябва да бъде повтаряно, потретвано и т.н. и то най-вече сега, когато убиха 7-цата. Хората трябва да знаят, че този спайуеър ще е съпроводен с много бъгове, реклами и т.н. Това е моето мнение и няма да се откажа.

току-що, Pig написа:

Никой не те кара да харесваш Windows 10. 

Това че ти не можеш и нямаш нормална машина никой не е виновен.

Е, имам и не е с Windows 10. И, да не трябва да пиша за Windows 10 само ако го харесвам?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е важно! Всеки трябва да знае, че с Windows 10 ще си лепне спаиуеър! Това трябва да бъде повтаряно, потретвано и т.н. и то най-вече сега, когато убиха 7-цата. Хората трябва да знаят, че този спайуеър ще е съпроводен с много бъгове, реклами и т.н. Това е моето мнение и няма да се откажа.

Е, имам и не е с Windows 10. И, да не трябва да пиша за Windows 10 само ако го харесвам?

Никой не го вълнува НЕАДЕКВАТНОТО ти мнение. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkEdge написа:

Също като положението под Windows - на кривата ракета космосът й пречи.
Ни един адекватен пост не съм видял от теб там. Виж, бълвоч - през пост, защо както ти малоумно заяви, че заради някого ще плющиш малоумия ТАМ.
Е, понеже ми писна от л@йнежите ти там, смятам да отговарям на ВСЕКИ твой пост тук, колко малоумно е поведението на някой, уж радеещ за свободен софтуер.
Казах го там, ще гхо кажа и тук - с такова поведение в никой друг форум НЯМА да те траят повече от денонощие!

А, ето - виждаш ли? Сега ме разбираш напълно :) Добре довъл в клуба ;) И, знам - аз заради това съм такъв запален фен на kaldata.com .. Къде дръгаде мога да се изразявам така, ако не тук?

току-що, Pig написа:

Никой не го вълнува НЕАДЕКВАТНОТО ти мнение. 

Как да е неадекватно? Казвам ти съвсем адекватно, че Windows 10 е бъгав спайуеър. Снимфи си трафика, за да разбереш. Не са празни приказки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Win10spy написа:

Как да е неадекватно? Казвам ти съвсем адекватно, че Windows 10 е бъгав спайуеър. Снимфи си трафика, за да разбереш. Не са празни приказки.

Да виждаш някой да те пита за НЕАДЕКВАТНОТО ТИ мнение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, DarkEdge написа:

Айде, бе! Верно ли? И по чии критерии?

Да. Нали ти казах, че съм си снимфил трафика, платил съм и съм го зарязал.От м$ ми казаха да си пусна рестор... хаха

току-що, Pig написа:

Да си виждаш някой да те пита за НЕАДЕКВАТНОТО ТИ мнение.

Да. @DarkEdge, ама в другия раздел. Ние така си пишем с него. Хареса му какво сътворих последните няколко дни и реши да се присъедини.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей я си копирайте мниета от темата да си лафим за Линукс и си го мерете тук

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, DarkEdge написа:

Я иди в Tomshardware или в msfn или в hardware.bg и се разльоскай като тук. Продължителността на акаунта ти ще е има-няма 24 часа.

Не дей така, че и без това ми правят инвайт за друг форум заради @Hot Bastard, ти сега искаш да ме изгониш. А не се притеснявай за акаунтите ми, сменям ги при необходимост ;) Аз мога във всеки форум, ама тука е най-забавно. При все, че тонът загрубя. Ама ще ти мине до утре сутрин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Win10spy написа:

да не трябва да пиша за Windows 10 само ако го харесвам?

ТРЯБВА ДА ПИШЕШ САМ АКО ИМАШ ВПЕЧАТЛЕНИЯ ОТ WINDOWS 10. НО НЕ ОТ ПРЕДИ 5 ГОДИНИ И НЕ ДА СЕ ПОВТАРЯШ ПРЕЗ ПОСТ. НО ЯВНО МАЛОУМИЕТО ТИ НЕ ДОСТИГА ДО ПОВЕЧЕ.

преди 1 минута, Win10spy написа:

без това ми правят инвайт за друг форум

Боже, колко години ти липсват от твоето лето 0. И к'во чакаш? 

преди 18 минути, Win10spy написа:

Снимфи си трафика

Оф, на всичкото отгоре и неграмотен - чул-недоразбрал - пише...

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ТРЯБВА ДА ПИШЕШ САМ АКО ИМАШ ВПЕЧАТЛЕНИЯ ОТ WINDOWS 10. НО НЕ ОТ ПРЕДИ 5 ГОДИНИ И НЕ ДА СЕ ПОВТАРЯШ ПРЕЗ ПОСТ. НОЯВНО МАЛОУМИЕТО ТИ НЕ ДОСТИГА ДО ПОВЕЧЕ.

Как? Нали пуснах линкове и от последните дни и месеци? Погрешка спуснати ъпдейти, не знам си какво.... Кажи, че не е трагично? Нали си спец? Или ъпдейти да поправят ъпдейтите? Пак ли да търся линковете? С таг Windows на kaldata.com е пълно. И, опитах Windows 10 на виртуалка. Не знам guest addons ли и трябват, ама пак бе негодна за употреба.. Добре си се загрижил за мен, ама като гледам теб.. Драйвъри, сини екрани - да ти търся ли линкове из темите? Не че нещо, може и да си мазохост или да ти е кеф да се изживяваш като някъв Windows 10 спец на kaldata...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Win10spy написа:

Да. @DarkEdge, ама в другия раздел. Ние така си пишем с него. Хареса му какво сътворих последните няколко дни и реши да се присъедини.

Нее, изобщо не ми харесва свинщината ти и ти написах нееднократно, но ти явно сио толкова ограничен, че не т пука! Твоята работа е "Он си рупо, ли рупо!"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали пуснах линкове

Аре остържи световната мрежа и я представи за свое собствено впечатление, а?

МАЛОУМНО Е!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аре остържи световната мрежа и я представи за свое собствено мнение, а?

Ама вие наистина сте секта... Ти ме иронизираш, че съм обирал мрежата като собствено мнение, @Pig ми пише, че един проблем не бил проблем (в моя случай). И? Ни приемате информация от Мрежата, нито от мен. Аз какво да направя? Да влизам тука и да пиша: "колко е красив десктопът на Windows 10"?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Win10spy написа:

Аз какво да направя?

СПРИ ДА СЕРЕШ ПО ТЕМА, ПО КОЯТО НЯМАШ ПРЕКИ ПРЕСНИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ, САМО ЩОТ НЕ МОЖЕШ ДА СИ НАЧЕШЕШ СЪРБЕЛА/ОГРАНИЧЕНОСТТА.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

СПРИ ДА СЕРЕШ ПО ТЕМА, ПО КОЯТО НЯМАШ ПРЕКИ ПРЕСНИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ, САМО ЩОТ НЕ МОЖЕШ ДА СИ НАЧЕШЕШ СЪРБЕЛА/ОГРАНИЧЕНОСТТА.

Знаеш методите да ме спреш ;) Иначе сега пак ще я метна на виртуалка. Да видим подобренията ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаеш методите да ме спреш

СПОРЕД МОИТЕ ПРАВА ВЪВ ФОРУМА, МЕТОДИТЕ СА ДА ДОЙДА И ДА ТИ СЦЕПЯ ГЛАВАТА И ДА ТИ ГО НАЛЕЯ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

СПОРЕД МОИТЕ ПРАВА ВЪВ ФОРУМА, МЕТОДИТЕ СА ДА ДОЙДА И ДА ТИ СЦЕПЯ ГЛАВАТА И ДА ТИ ГО НАЛЕЯ...

Много си невъздържан и груб. Казах ти, стегни се. Тук се забавляваме. Без агресия, без груб език. Ти от коментари по правописа ми забрави да си натиснеш отново Caps lock

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много си невъздържан и груб. Казах ти, стегни се. Тук се забавляваме.

А аз ти казах, че поведението ти пречи на правилното функциониране на темата! Но явно трябва да съм груб и да го кажа в прав текст: Поведението ти на простак в темата в един момент ще спре да генерира трафик към форума, просто защото няма да има кой да сподели/пита за реален проблем.
Ще трябва да си пишеш сам, ще си отговаряш от другия профил - вече и това не е забранено тук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Win10spy написа:

Иначе сега пак ще я метна на виртуалка. Да видим подобренията

Не ни интересува какво ше правиш. От 10- страници насам СЕ KОМПРОМЕТИРА АБСОЛЮТНО САМ И ПОКАЗА НЕАДЕКВАТНОТО СИ МИСЛЕНЕ ОТНОСНО WINDOWS 10. Оттук нататък не ни интересува мнението ти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Pig написа:

Не ни интересува какво ше правиш. От 10- страници насам СЕ KОМПРОМЕТИРА АБСОЛЮТНО САМ И ПОКАЗА НЕАДЕКВАТНОТО СИ МИСЛЕНЕ ОТНОСНО WINDOWS 10. Оттук нататък не ни интересува мнението ти.

Ама темата не е само на вас двамата. Тук всеки може да влезе и да чете. Сега да не ми кажеш, че знаеш кой от какво се интересува? И, последните 10 страници не съм си водил монолог. Активно участвате ;) Признайте, че и на вас ви е весело ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама темата не е само на вас двамата. Тук всеки може да влезе и да чете. Сега да не ми кажеш, че знаеш кой от какво се интересува? И, последните 10 страници не съм си водил монолог. Активно участвате ;) Признайте, че и на вас ви е весело ;)

Ти какво мислиш че си първия който влиза на хапове и пише НЕАДЕКВАТНИ неща.

Да виждаш някой да те пита кое как и защо ? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване