Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Skoinks

Под каква операционна система работите?

Препоръчан отговор

Аз съм с Windows Vista Beta 2 Build 5472(Update-ната) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Win 2000 SP4 R1

Преди бях с XP, но ми се стори че все още не е каквото трябва да е :)

А user-ите на *nix искам коя точно професионална програма ползват на него.

Не че аз едно време нямах 3 дистрибуции на харда, но като се понаучих малко

и взех да гледам сорсовете и да си билдвам ядрото се уплаших че това си го пускам на

компа и работя с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows XP Professional=Build 2600.xpsp_sp2_gdr.

Днес по пощата получих Ubuntu и смятам да опитам и тази OS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз като повечето Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600,

Service Pack 2, но използвам Internet Explorer 7.0.5450.4 (IE 7.0 Beta 3) и

разбира се Mozilla Firefox/1.5.0.5 cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Основна система: Windows XP SP2 - за сега е незаменима sad.gif няма как!

Като втора, алтернативна чрез Dual Boot: APPLE MAC OS X TIGER v10.4.7 - Много добре написана, UNIX базирана с най модерната кернел среда за момента (елементи на microkernel Match 3), чудесен потребителски интерфейс и стабилност. Никакви вируси или спам.

Редактирано от balivo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обикновен Уйндолс Екс Пи Сървис Пак 1 Уйндолса ми е от 03 Октомври 2005 г не знам за вас ,но за мене тоя уйндолс е много стар преди си преинсталирах уйндолса на 1-2 седмици ... :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента работя с: Windows XP Pro, RHEL 2.1, 4.3 5.0, HP-UX 11iv3, Solaris Sparc/x86 9,10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече над 5 години съм само с Windows XP Pro. Единствената промяна за този период е когато си инсталирах SP2. Дори когато си смених компа (имаше отчаяна нужда от upgrade) запазих системния си HDD. Нямам намерение скоро да си го заменям за Vista Ultimate.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в офиса XP Pro, у нас Vista Ultimate

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Основна система: Windows XP SP2 - за сега е незаменима sad.gif няма как!

Като втора, алтернативна чрез Dual Boot: APPLE MAC OS X TIGER v10.4.7 - Много добре написана, UNIX базирана с най модерната кернел среда за момента (елементи на microkernel Match 3), чудесен потребителски интерфейс и стабилност. Никакви вируси или спам.

Не е базирана на UNIX, защото това (UNIX) не е операционна система, а търговска марка (или запазена такава), а е базиран на FreeBSD ;-). Освен това определението "чудесен потребителски интерфейс" е по-скоро лично, например на мен не ми е удобен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето може и да не си го пробвал, а да си говориш на вятъра (като изключим за бсд-то, там си прав).

На мен тигърчето ми хареса, но само няколко часа ми се отдаде да съм пред него sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Windows XP SP2 съм на домашния и служебния компютър,а на "архивния" съм с Windows 3.11 (като с него съм, от близо 10 години и не мисля да го сменям)

Windows 3.11 работи стабилно от както съм го инталирал,нямам забележки към функциалността,стабилността на системата и скороста на работа cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Win XP Pro, но се замислям за една Vista Ultimate.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Tilix 2.0 съм, нямам големи забележки, работи добре при мен. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! И двата ми компа са само на "Тиликс" ! Използвам "Тиликс" още от версията 0.4 и съм много доволен . Държи се стабилно , не мисля за кракове , пачове , серийни номера и тем подобни . ... антивирусни , защитни стени . ... Удоволствие е да сърфираш свободно из нета ! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...