Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Под каква операционна система работите?

Препоръчан отговор

WinXP Pro SP2

А между другото за тия които са свикнали с джамеците въобще не им трябва линукс !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 169
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

WinXP Pro SP2

А между другото за тия които са свикнали с джамеците въобще не им трябва линукс !

То и на Линукс такива не им трябват. Те дъражат джамеците плътно затворени, със спуснати щори и не виждат какво става навън.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows XP Professional - за дома

а за офиса + линукс

Лично мнение - доволен съм изцяло от домашния никакви проблеми!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
WinXP SP2 с последни ъпдейти.

То и без последните ъпгрейди си е същата простотия, ама зайде...

Имам 4 компа(три десктопа и един лаптоп(всичките са със сериозни параметри (мисля и да ги ъпгрейдвам още))) в къщи и един в работата:

1.Win XP Pro SP2

2.Win Vista Business

3.Win XP Home SP2 + Linux Ubuntu 7.04

4.Linux Ubuntu 7.04

Имам и един много малък на 733Mhz P3 / 256 RAM с Милениум , ама той не се брои. На него си правя разни експерименти ( не химически).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам четири компа от които три са с Линукс:

1. Slackware 11

2. Slackware 11

3. Дебиан 4.0

4. Windows XP SP2

Windows-a го търпя че има разни програмки които ползвам, а няма за сега техни аналози за Линукс, пък и работата ми е свързана с двете ОС. Иначе най си ми харесва Дебилчето лесно се "обслужва", не е притенциозен за ресурси, много добре си върви а си е и красивичко :huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип Windows XP Pro SP2 ... Стандартен без упгрейди само някои бутвания тук и там ... Но имам и допълнителна ОС openSUSE 10.2 ... И замислям да се прехвърля изцяло на Линукс ...

Редактирано от neopolitan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На работа с Debian testing и Gentoo 2007

На домашния....Debian testing, Gentoo 2007 и Sabayon Linux от скоро

:wow:;):cheers:

Редактирано от rouzy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
То и на Линукс такива не им трябват. Те дъражат джамеците плътно затворени, със спуснати щори и не виждат какво става навън.

Ами като ти се прииска да поиграеш на някоя игра или да си направиш някоe проектче на Corel или Dreamweaver, все си мисля, че ще отвориш широко "джамеците" cool.gif

WindowsXP Pro SP2 - up to date

Windows Vsita Ultimate - up to date

Ubuntu 7.04 - в процес на сериозно разучаване под VM.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ubuntu 7.04 - в процес на сериозно разучаване под VM.

По-добре като ше е с VM шляпай Слак. На Убунту няма много за разучаване. То е крайно уиндоусизирано. След Сузе е най. biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами като ти се прииска да поиграеш на някоя игра или да си направиш някоe проектче на Corel или Dreamweaver, все си мисля, че ще отвориш широко "джамеците" cool.gif WindowsXP Pro SP2 - up to dateWindows Vsita Ultimate - up to dateUbuntu 7.04 - в процес на сериозно разучаване под VM.
Това е принуда, а не желание. И често върви заедно с кражбичка - без широко отваряне на портфейла за споменатитет програми. Излиза, че джамеците се отварят само за да влезеш вътре, т.е еднопосочно.
По-добре като ше е с VM шляпай Слак. На Убунту няма много за разучаване. То е крайно уиндоусизирано. След Сузе е най. biggrin.gif
Това е клише. Можеш да бъзикаш и да се учиш на Убунту, както и на всеки Линукс. Просто тук пътя е обратен - всичко тръгва лесно и после ако имаш истинско желание можеш да разбереш как работи. При Слак трябва да знаеш за да го пуснеш да работи, което често отказва начинаещите.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз от Vista-та не съм доволен, нещо не са я доизпипали ми се струва, пък и не ми се сменя доброто старо радеонче 9550 :) Ползвам си Windows XP Media Center - за мен най-добрия рилийз на микрософт

Поздрави на всички фенове на виндос ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Windows Vista Ultimate + PCLinuxOS и съм доволен. ;)

Редактирано от the____killer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С ОС отдолу в подписа съм. Но като направя ъпгрейд ще мина на Виста, която е на другия дял на Харда. Лошото на ХР са пробивите в системата, поне така съм чел. А може да мина на Линкус или Мас... Времето ще покаже.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А може да мина на Линкус или Мас... Времето ще покаже.

Мак със Семпрон много ме съмнява. Виж ако беше интелско нещо може би да. :)

Иначе с линукс няма да имаш проблем. :)

Редактирано от MDMA (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows XP Professional 5.1 2002 + Service Pack 2, но смятам да пробвам и Mac OSX при първа възможност. Линуксът отдавна съм го изоставил, несериозно е човек да прави музика под тази ОС.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз ще си кажа операционната система, IP-то , и портовете ще си отворя , firewall-а ще си махна само да видя как ще ме хакнат ! :)

а иначе с коя ОС съм - ами започва с W и завършва на indows XP Vista Edition.

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване