Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, след няколко месеца може да ни се наложи да взимаме нов телевизор понеже на тоя му става нещо. Така, бюджета е 800 лв и е за предпочитане да можем да го вземем от магазин в София, като преди това да можем да го видим на живо. Ще се гледа от около 2-3 метра, да има не по-малко от 2 hdmi входа. (ще се ползва с hd приемник на vivacom и компютър)

За предпочитане е да има miracast, но не е задължително. Няма нужда от глезотий като смарт и 3D.

П.П. Ще се взима на изплащане за 1 или 2 години.

Благодаря предварително за вашата помощ, ако съм пропуснал да упонема нещо, ми кажете. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пропуснал си много важни неща... Каква да е големината на екрана? На каква резолюция държиш? Какъв звук искаш да чуеш и държиш ли да е качествен или ще се използват отделни тонколони/аудио система. 

П.П. 3D и смарт тв изобщо не могат да се нарекат глезотии! 

П.П. 2 правописа ти обаче...

Редактирано от The Brain (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ники, уж си любопитно и любознателно момче!

Я попрочети последните темички в раздела.Там ще намериш отговора!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ники, уж си любопитно и любознателно момче!

Я попрочети последните темички в раздела.Там ще намериш отговора!

Добре, благодаря. :)

П.П. 2 правописа ти обаче...

8311383q.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много интересен си... Вместо да отговориш на останалите ми въпроси, където дадената информация за това, което искаш определено куца, цитираш правилата... Това го казвам за теб... Един ден може да ни управляваш, а изобщо не обичам да се подчинявам на неграмотни хора. Май, май с тази тема само си чешеш пръстите...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много интересен си... Вместо да отговориш на останалите ми въпроси, където дадената информация за това, което искаш определено куца, цитираш правилата... Това го казвам за теб... Един ден може да ни управляваш, а изобщо не обичам да се подчинявам на неграмотни хора. Май, май с тази тема само си чешеш пръстите...

Малко е неуядно писането от таблет, съжелявам за което. Резолуция 1920x1080 (препоръчително), иска ми се 42'', но ме устройва и 32''. Ще използваме звука от телевизора. А за мен smart и 3D са си глезотийки, дори и да ги имаме пак ще ги използвам (казвам аз) няколко дена и ще забравя за тях. Може да ги има, но не са задължителни.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този е нов модел представен тази година: http://www.emag.bg/televizor-led-sony-40r450-40-102-sm-full-hd-kdl40r450cbaep/pd/DBF0VMBBM/

Вписва се в бюджета, при това има и хубав звук. Хубав, колкото може да е... Не е споменато също дали се държи и на Wi-Fi и кой стандарт?

http://www.emag.bg/televizor-smart-led-toshiba-40-101-sm-full-hd-40l3433dg/pd/DRBYZBBBM/Този е малко по-евтин и малък, но пък  Smart. За неговия звук не мога да кажа, но за първия модел говоря от личен опит.

Редактирано от The Brain (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, супер. Този модел Sony Bravia един приятел си го купи преди няколко месеца за 1400 от технополис. Бях у тях, има miracast (лично го пробвах) а много ми и хареса както и на външен вид, така и на картина. Благодаря, Sony-то ще бъде. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.