Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам две карти GTX 550 ti, като едната е geforce а другата asus. Ще работят ли в SLI като са от различни производители?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай. Не виждам защо да не стане, ако и двете карти имат конектори за SLI. Картите на практика са еднакви.

Трябва ти такава джаджа. Обади им се за наличност, много често не се сещат да обновят статуса за наличност. От там си поръчах една джаджа, а пък я нямаха в наличност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имаш ли връзката между тях? при ати софтуера е така направен, че не се изисква мостче и всичко става по  pci-e шината, но при nvidia не е така...

сега по въпроса, ще работят. но производилността в някои игри ще е по ниска от колкото ако се ползва едната видеокарта, в други ще дигнеш някакви до 20 - 30% или макс 50 (може и до 80 в някои синтетични тестове), а в трети игри може да има нестабилност (сини екрани и рестарти)...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам две карти GTX 550 ti, като едната е geforce а другата asus. Ще работят ли в SLI като са от различни производители?

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.