Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Петър Сърбински

Каква е разликата между I Phone 6 и Sony Xperia M4 Aqua ?

Препоръчан отговор

Добре са, но k3 note е по-добър а е по-евтин, а a6000 вече си е нисък клас телефон. Lenovo k3 note е по-евтин защото е с 6 месеца гаранция, има го и с една година но е с 40 лева по-скъп

Редактирано от Виктор Руменов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си ползвал нискобюджетните им модели ще е така. Аз споделям, при мен НЯМА никакъв лаг, понеже не съм като повечето кифли да инсталирам 1000 приложения за селфи, 1000 приложения за почистване и още 1000 социални мрежи.

Ползвал съм какъвто се сетиш. От "най-бюджетните" до по-евтини, казвам какви са ми впечатленията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре са, но k3 note е по-добър а е по-евтин, а a6000 вече си е нисък клас телефон. Lenovo k3 note е по-евтин защото е с 6 месеца гаранция, има го и с една година но е с 40 лева по-скъп

Благодаря за инфо-то!

И на мене ми харесва този k3 note само, че не се предлага от нито един от телефонните оператори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нищо, план отделно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нищо, план отделно...

E добре, но скоро ми изтича договора и бих искал някакво устройство на изплащане...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

k3 note и m1 note са къде по-добри телефони от s4, дори от advance версията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

k3 note и m1 note са къде по-добри телефони от s4, дори от advance версията

Meizu M1 ??? И K3 Note по-добър ли е от Sony Xperia Z1 ?

И Lenovo K3 note го няма в този сайт smartphones.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не smartphones.bg бе, smartphonesbg.com иначе са съвсем малко по-добри от z1

http://www.smartphonesbg.com/mobilni-telefoni/85-lenovo-k3-note.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не smartphones.bg бе, smartphonesbg.com иначе са съвсем малко по-добри от z1

http://www.smartphonesbg.com/mobilni-telefoni/85-lenovo-k3-note.html

Извини ме за грешката ми! Но smartphone-a в този сайт ми изглежда малко не реален... Как е възможно да струва само 400 лева ? Lenovo A7000,Sony Xperia M4 които са по-бавни от него струват 500 лева...

Редактирано от Petio Stefanov Surbinski (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не мога да кажа за сайта, но цените а апаратите са такива каквито ги натоварят основно  производителите им+ евентуални данъци и някаква надценка от продавача за допълнителна печалба. Примерно Епъл товарят реалната цена на апарата двойно само заради името на марката и щото знаят че зомбираните им фенове пак ще си ги купят, щото това не го правят с мисъл, а в следствие на приложени над тях тъмни месмерични сили :D. Та както казах цената на апарат с по-добри характеристики може да е по-ниска, само защото не е от някоя твърде известна марка.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не мога да кажа за сайта, но цените а апаратите са такива каквито ги натоварят основно  производителите им+ евентуални данъци и някаква надценка от продавача за допълнителна печалба. Примерно Епъл товарят реалната цена на апарата двойно само заради името на марката и щото знаят че зомбираните им фенове пак ще си ги купят, щото това не го правят с мисъл, а в следствие на приложени над тях тъмни месмерични сили :D. Та както казах цената на апарат с по-добри характеристики може да е по-ниска, само защото не е от някоя твърде известна марка.

Много добре казано! Когато си купуваш Apple, плащаш много повече заради марката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извини ме за грешката ми! Но smartphone-a в този сайт ми изглежда малко не реален... Как е възможно да струва само 400 лева ? Lenovo A7000,Sony Xperia M4 които са по-бавни от него струват 500 лева...

Реална е, толкова струва не е нереална съвсем реално са толкова, иначе  a7000 е е 450 защото е с цели 2 години гаранция а k3 note е с 6, както казах ако искаш може и с 1 година като цената се повишава с 40 лева

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реална е, толкова струва не е нереална съвсем реално са толкова, иначе  a7000 е е 450 защото е с цели 2 години гаранция а k3 note е с 6, както казах ако искаш може и с 1 година като цената се повишава с 40 лева

Аха. Ясно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз мисля, че ми предлага galaxy s4 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, ако е така, имаме 2 гласа за S4. Между другото, белият изглежда по-добре съчетан с Lollipop TouchWiz-а.

Но пък ме дразни колко лесно се бели боята на рамката, добрата новина е, че отдолу е бяла пластмаса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, ако е така, имаме 2 гласа за S4. Между другото, белият изглежда по-добре съчетан с Lollipop TouchWiz-а.

Но пък ме дразни колко лесно се бели боята на рамката, добрата новина е, че отдолу е бяла пластмаса.

Еми ще разгледам, но за сега съм се навил повече към Lenovo K3 note, Lenovo A7000 и Lenovo P70 ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми ще разгледам, но за сега съм се навил повече към Lenovo K3 note, Lenovo A7000 и Lenovo P70 ...

S4 е стар, а и е слаб, процесорът на тези lenovo-та е между snapdragon 801 и 805.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...