Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам един въпрос относно rollback на една снимка ! тя е изтрита от телефона,но проблема е,че има инсталиран dropbox,но снимката не е вкарана предварително преди да се изтрие,та мисълта ми е има ли начин да се rollback-не дадената система до определена дата за да може да се възтанови самата снимка ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От това обяснение ми се зави свят! Какви са тия rollback-ове? Изтрил си снимка и питаш дали може да се възстанови от Dropbox? Няма 100 нива на възстановяване. Има копие от последната дата/час на синхронизиране. Влез с друго устройство в dropbox и виж има ли я снимката. Ако я няма има няколко инструмента за възстановяване (recovering) на изтрити файлове на телефон.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам от какво ти се "зави свят" обяснението си е точно "rollback-ове" ами мисля,че знаеш това означава "they mean that the database can be restored to a clean copy even after erroneous operations are performed" Както и да е мерси за отговора ! "Изтрил си снимка и питаш дали може да се възстанови от Dropbox? " Ами до колкото съм информиран dropbox е точно за това  :)  :) 

Редактирано от Pythongrammer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам от какво ти се "зави свят" обяснението си е точно "rollback-ове" ами мисля,че знаеш това означава "they mean that the database can be restored to a clean copy even after erroneous operations are performed" Както и да е мерси за отговора ! "Изтрил си снимка и питаш дали може да се възстанови от Dropbox? " Ами до колкото съм информиран dropbox е точно за това  :)  :) 

Да, дропбокс служи за СИНХРОНИЗАЦИЯ, т.е. вие създавате обект на телефона и той се репликира в облака. ВИе изтривате обект от телефона и това действие се репликира в облака.

И примера ви с базите данни не е уместен, защото синхронизацията не винаги работи на атомарен/транзакционен принцип. Освен това ролбек сегментите имат неголям размер и не можете да върнете транзакция от преди месец

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.