Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Днеска докато играех цс:го по едно време докато стрелях така ми дропна фпс-то че все едно играя на 10+ годишен компютър . Ползвам командата net_graph там има едно SV: и някакви цифри , е те понякога ми стават жълти / червени . Искам да попитам на какво може да се дължи , забелязвам също че понякога фпс-то е на 120-130-140 , а ми седи на 250 като всичко е на максимални настройки с включени там x8 и x4 rendering ли там какво е ... Викам си да не е нещо от сървърите на валве понеже пък тея дни има голям турнир много хора гледат да не е станало някакво натоварване .. знам ли .. Процесора ми е i5 4460 видео gtx 960 . Също така искам да кажа че компютъра загрява нормално , не го усещам мега топъл или т.н , ама духа топло като си допра ръката до изкарващия вентилатор .. странно ми е , защото игри като tomb raider 2013 на високи настройки изобщо не ми е изкарвал толкова топъл въздух колкото в доста по-леката цс . Ако съм забравил нещо вие ще допълвате .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога не е статична тая стойност. Кадрите падат ,когато минаваш през димките ,или когато има повече играчи около тебе ,защото има повече движещи се обекти ,а това товари картата повече ,и съответно има дроп на кадри. А иначе сървърите през последната седмица са меко казано ла*на ,много лаг много нещо.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и аз потвърждавам, че сървърите през последната седмица са ужас. И на мен ония неща ми стават жълти, но само като играя DM и гледам от GOTV/DEMO. Аз имам загуби от порядъка на 25-35% в MM и това ме побърква. 

За всички тия проблеми е виновен ESL турнирът. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и аз потвърждавам, че сървърите през последната седмица са ужас. И на мен ония неща ми стават жълти, но само като играя DM и гледам от GOTV/DEMO. Аз имам загуби от порядъка на 25-35% в MM и това ме побърква. 

За всички тия проблеми е виновен ESL турнирът. 

Абе нещо май блядовете тормозят Valve. Флудят сървърите ли не знам какво правят ,но има някаква драма. Наскоро нали имаше кражби от акаунтите на всички топ стриймъри ,като бяха ограбили скиновете на всички по-звестни играчи. Блядовете бяха :) И след като им спряха кранчето ,се почнаха тия лагове и загуби.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен ставаше тая мизерия през 30-40 секундим щото бях увеличил ядрата - свали си ги до нормалните HZ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен ставаше тая мизерия през 30-40 секундим щото бях увеличил ядрата - свали си ги до нормалните HZ

Я кажи как си увеличи ядрата ,че аз не съм дорасъл до тия нива :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами аз от каталист manager си ги бях увеличил, но точно от това се получаваше фпс дропа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.