Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди седмица сложих Windows 10 тогава ми излезе няква грешка , че хард диска си заминава ден след това почна да забива цялата операционна с-ма след рестарт не ми отчиташе хард диска в BIOS на втория рестарт всичко си беше нормално, така стана няколко пъти и реших че операционната с-ма е бъгава сложих Win 8.1 същото и там.Реших , че може да е от драйвърите понеже използвах Driver booster за тях , днес сложих Win 7 и ги инсталирах от сайта на производителя но уви пак ми излезе същата грешка .Първо пробвах   дясно копче > Properties > Tools > Check disk но нямаше грешки .Намерих темата на Bily-79 как се използва програмата victoria , благодаря ти за добрата тема ! Направих advanced remap откри 1 сектор и го ремапна и сега стоя и се чудя какво друго мога да направя ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си програмата HD tunes и покажи каква информация ще даде. Ако хард диска си заминава просто се купува нов и този отива в коша. Няма какво и как да се помага в такива случаи. Каквото и да се прави е само временно и няма гаранция, колко ще работи дадения хард диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информацията е повече от достатъчна. Трябва да си купиш нов хард диск. Този му свършва времето.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите !  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.