Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Екрана на таблет TURBOX е пускнат, бихте ли ми дали съвет как мога да намеря диспей за този модел?

На капака на таблета пише: Turbo-X Calltab IV Model: G78.

Премахнах капака, но на частите няма никакви надписи (освен на батерията). По какъв критерий мога да търся в интернет заменяем екран - изписвайки Turbo-X Model G78 ме препраща към магазина от който е закупен (Plesio - Гърция).

Как мога да се ориентирам кой дислей е съвместим с моя модел?

post-70512-0-65182800-1440223821_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен тези таблети са еднодневка. Използваш, трошиш, хвърляш.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пращай го на Plesio, пък ти ще си платиш ремонта. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако желая аз да заменя диплея, все пак трябва да има някъде резервни части. В краен случай ще го пратя на Плесио.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако желая аз да заменя диплея, все пак трябва да има някъде резервни части. В краен случай ще го пратя на Плесио.

Тия неща са така измислени, че дисплея да си го купиш, струва едва ли не повече от това да си купиш нов. Чупи-купи - капиталистически номера. Ако е нещо гаранционно, да може да минеш с ремонт без пари, има смисъл да се занимаваш иначе - не.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тея таблети са измислени. Само Плесио си знае къде има резервни части.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има купувах тъчскрийн за 20 лева за 7 инчов  на плесио . С мързел няма да стане . Само да ти кажа :)

Един жокер гледаш буксата колко пина е и другото гледаш инчовете и къде се намира камерата в общи линий гледаш да си съвпадат :) На тъча на кабела пишеше некакви неща по спомен :)

Редактирано от Александър Йорданов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не говори глупости. Тъч скрийн НЕ се търси по този начин. Търси се по модел, но изобщо не намирам. Това нещо е по-зле и от китайските.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как се търси като са една кофа марки с едни и същи карантий ?????

Добре, айде да предположим че човека търси тъч скрийна по твоят начин. А какво ще стане, ако НЕ е съвместим ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледаш ХАБЕЛА колко пина е гледаш номера който пише проверяваш обикно нищо не излаза отиваш аз съм от София и човека беше отидох пробвах и стана марката за която беше по спомен беше x trimer ако не се бъркам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото НЯМА. Резервни части за тези таблети само Плесио си има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.